Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

z WAW lub KAT/KRK do PMO/CAT/REG/SUF

szukam biletów dla 8 osób. Wiem ze latają czartery enter.pl i Travelservice ale nie mogę się z nimi dogadać na sprzedaż biletów tylko odsyłają mnie do bior podrózy, a te proponują mało rozsadną cenę. Czy może są jakieś inne czartery na południe Włoch? Jeśli tak to kto lata? Ew.czy mozecie posredniczyć w zakupie biletów wg ceny dla grup zorganizowanych? pozdrawiam Tomasz

17/08/2011 19:55,  
<>

gość_efd74 - Profil
gość_efd74

Lot Charters sprzedaje swoje bilety na stronie. A z KRK można polecieć do Trapani na Sycylii.
22/08/2011 07:32  

Czarter-mix to już w PL zapomniany temat. Nikt nie będzie robił systemu rezerwacyjnego dla paru biletów ;) W CLW było coś takiego no i było fajnie, ale to stare czasy teraz żadna z linii obecna w PL nie będzie się bawić w takowe kwestie ;)
21/08/2011 23:59  

Czarter-mix, to inna sprawa; DYMEK mowił o klasycznym połączeniu czarterowym (ani Enter, ani Travel Serwis nie sprzedają biletów w formule czarter-mix); Ale własnie te miłe właściwości powodują, że takie bilety muszą być droższe:)
21/08/2011 22:41  

A nie do końca "bilety na czartery kupuje się wyłacznie w biurach podróży". A czarter-mix? :o)
21/08/2011 21:57  

firście: Droższe, ale mają pewne miłe właściwości, których nie maja bilety indywidualne. Coś za coś.
21/08/2011 21:56  

DYMEK69: Po pierwsze: bilety na czartery kupuje się wyłacznie w biurach podózy - kontaktowałeś się z jakimś? z którym?). Po drugie: ceny dla grup są z założenia wyższe niż dla indywidualnych nabywców.
21/08/2011 21:36  

b747400er - Profil
b747400er

Taryfy grupowe u przewoznikow tradycyjnych oferowane sa grupom min. 9 osobowym.
17/08/2011 20:03  

szukam biletów dla 8 osób. Wiem ze latają czartery
enter.pl i Travelservice ale nie mogę się z nimi dogadać na sprzedaż biletów tylko odsyłają mnie do bior podrózy, a te proponują mało rozsadną cenę. Czy może są jakieś inne czartery na południe Włoch? Jeśli tak to kto lata? Ew.czy mozecie posredniczyć w zakupie biletów wg ceny dla grup zorganizowanych?
pozdrawiam
Tomasz
17/08/2011 19:55  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży: