Karta MC Prepaid

Witam, pytanie do posiadaczy karty MC Prepaid wydanej przez BZ WBK, czy komuś udało się zapłacić w jednorazowej tranzakcji kwotę większą niż 500 PLN ? Chciałbym założyć rezerwację dla klku osób w Ryanie i nie chcę tego dzielić na kilka tranzakcji (nigdy nie wiadomo czy cena w Ryanie nagle nie podskoczy). Pani w BZ mnie "nastraszyła" że max 500 PLN, ale mam wątpliwości czy dobrze się z nią zrozumiałem co do typu karty (mają jeszcze prepaidy podarunkowe) jakie są wasze doświadczenia?
19/05/2011 17:51  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szumny 2011-05-20 08:19   
szumny - Profil szumny
Mi nigdy nie przyjęło płatności powyżej 500 zł. Musiałem dzielić rezerwacje.
kobek 2011-05-19 21:04   
kobek - Profil kobek
dzięki za info. Po prostu rozmawiając z Panią nie miałem pewności czy oboje myślimy o tej samej karcie. Teraz już wiem, że tak :)
mrader 2011-05-19 20:52   
mrader - Profil mrader
Nie wiem jak 'innych' doświadczenia,Ja nie mam problemu z rozumieniem ;-) Jednorazowa płatność na kwotę powyżej 500 pln zostanie odrzucona.pzd.
kobek 2011-05-19 17:51   
kobek - Profil kobek
Witam, pytanie do posiadaczy karty MC Prepaid wydanej przez BZ WBK, czy komuś udało się zapłacić w jednorazowej tranzakcji kwotę większą niż 500 PLN ? Chciałbym założyć rezerwację dla klku osób w Ryanie i nie chcę tego dzielić na kilka tranzakcji (nigdy nie wiadomo czy cena w Ryanie nagle nie podskoczy). Pani w BZ mnie "nastraszyła" że max 500 PLN, ale mam wątpliwości czy dobrze się z nią zrozumiałem co do typu karty (mają jeszcze prepaidy podarunkowe) jakie są wasze doświadczenia?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy