×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pasażer nie może podróżować bez...


...podania wymaganych informacji. Takiego maila dostalem od Wizz, pomimo dokonania parę godz. wcześniej odprawy online. Lecę 13/05 (za 2 dni). Nie wiem,czy ten mailing to tak dla przypomnienia i dostają go wszyscy,czy czegoś im brakuje ? Sprawdzilem karty pokladowe - w obu przypadkach - moim i wspolpasazera, podalem nr paszportów... Z drugiej strony, o co im chodzi,przecież odprawa onlibe jest opcjonalna i zawsze mogę się odprawić tradycyjnie(odplatnie ) na lotnisku i dopiero wtedy potrzebne są moje dane. Czy coś się zmienilo ???? Wiele razy latalem Wizz,ale pierwszy raz coś takiego otrzymalem. Treść maila : "Jeden lub więcej portów docelowych w rezerwacji wymaga podania informacji o dokumentach podróży w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Aby wypełnić formularz, należy kliknąć tutaj. Dane muszą zostać dostarczone nie później niż 4 godziny przed odlotem. W przeciwnym razie pasażer może nie uzyskać pozwolenia na podróż. Jeśli dostarczyli już Państwo wymagane dane, prosimy o zignorowanie tego e-maila".

11/05/2011 13:50,  
<>

gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

  
...podania wymaganych informacji.

Takiego maila dostalem od Wizz, pomimo dokonania parę godz. wcześniej odprawy online. Lecę 13/05 (za 2 dni). Nie wiem,czy ten mailing to tak dla przypomnienia i dostają go wszyscy,czy czegoś im brakuje ?

Sprawdzilem karty pokladowe - w obu przypadkach - moim i wspolpasazera, podalem nr paszportów...

Z drugiej strony, o co im chodzi,przecież odprawa onlibe jest opcjonalna i zawsze mogę się odprawić tradycyjnie(odplatnie ) na lotnisku i dopiero wtedy potrzebne są moje dane. Czy coś się zmienilo ???? Wiele razy latalem Wizz,ale pierwszy raz coś takiego otrzymalem.
Treść maila :

"Jeden lub więcej portów docelowych w rezerwacji wymaga podania informacji o dokumentach podróży w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Aby wypełnić formularz, należy kliknąć tutaj.
Dane muszą zostać dostarczone nie później niż 4 godziny przed odlotem. W przeciwnym razie pasażer może nie uzyskać pozwolenia na podróż.
Jeśli dostarczyli już Państwo wymagane dane, prosimy o zignorowanie tego e-maila".
11/05/2011 13:50  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie