Pasażer nie może podróżować bez...

...podania wymaganych informacji. Takiego maila dostalem od Wizz, pomimo dokonania parę godz. wcześniej odprawy online. Lecę 13/05 (za 2 dni). Nie wiem,czy ten mailing to tak dla przypomnienia i dostają go wszyscy,czy czegoś im brakuje ? Sprawdzilem karty pokladowe - w obu przypadkach - moim i wspolpasazera, podalem nr paszportów... Z drugiej strony, o co im chodzi,przecież odprawa onlibe jest opcjonalna i zawsze mogę się odprawić tradycyjnie(odplatnie ) na lotnisku i dopiero wtedy potrzebne są moje dane. Czy coś się zmienilo ???? Wiele razy latalem Wizz,ale pierwszy raz coś takiego otrzymalem. Treść maila : "Jeden lub więcej portów docelowych w rezerwacji wymaga podania informacji o dokumentach podróży w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Aby wypełnić formularz, należy kliknąć tutaj. Dane muszą zostać dostarczone nie później niż 4 godziny przed odlotem. W przeciwnym razie pasażer może nie uzyskać pozwolenia na podróż. Jeśli dostarczyli już Państwo wymagane dane, prosimy o zignorowanie tego e-maila".
11/05/2011 13:50  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
amused 2011-05-11 13:50   
amused - Profil amused
...podania wymaganych informacji.

Takiego maila dostalem od Wizz, pomimo dokonania parę godz. wcześniej odprawy online. Lecę 13/05 (za 2 dni). Nie wiem,czy ten mailing to tak dla przypomnienia i dostają go wszyscy,czy czegoś im brakuje ?

Sprawdzilem karty pokladowe - w obu przypadkach - moim i wspolpasazera, podalem nr paszportów...

Z drugiej strony, o co im chodzi,przecież odprawa onlibe jest opcjonalna i zawsze mogę się odprawić tradycyjnie(odplatnie ) na lotnisku i dopiero wtedy potrzebne są moje dane. Czy coś się zmienilo ???? Wiele razy latalem Wizz,ale pierwszy raz coś takiego otrzymalem.


Treść maila :

"Jeden lub więcej portów docelowych w rezerwacji wymaga podania informacji o dokumentach podróży w celu zapewnienia zgodności z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Aby wypełnić formularz, należy kliknąć tutaj.
Dane muszą zostać dostarczone nie później niż 4 godziny przed odlotem. W przeciwnym razie pasażer może nie uzyskać pozwolenia na podróż.
Jeśli dostarczyli już Państwo wymagane dane, prosimy o zignorowanie tego e-maila".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy