×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bagaż podręczny w Ryanair


mleko
mleko
mam pytanie: w opisie na stroe ryanair jest napisane: "W kabinie samolotu wolno przewozić nieodpłatnie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę o wadze nie większej niż 10 kg oraz wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 20 cm " ok przyjmijmy ze mam jeden taki bagaz - plecak spełniajacy te wymogi, teraz pytanie czy w puszcze mnie na poklad z druga paczuszka - kartonem z notebookiem? ([podobne wymiary) jesli nie da rady to moze jesli bym kupil tego laptopa na 'strefie bezclowej' na stanstead to beda robic problemy przy wejsciu ma poklad? i nie wiem czy to wazne - lece z wroclawia na stanstead i spowrotem:) dzieki za pomoc

09/03/2008 22:26,  
<>

gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

mleko - Profil
mleko
  
mam pytanie:
w opisie na stroe ryanair jest napisane:
"W kabinie samolotu wolno przewozić nieodpłatnie tylko jedną sztukę bagażu podręcznego na osobę o wadze nie większej niż 10 kg oraz wymiarach nie większych niż 55 x 40 x 20 cm "

ok przyjmijmy ze mam jeden taki bagaz - plecak spełniajacy te wymogi, teraz pytanie czy w puszcze mnie na poklad z druga paczuszka - kartonem z notebookiem? ([podobne wymiary)

jesli nie da rady to moze jesli bym kupil tego laptopa na 'strefie bezclowej' na stanstead to beda robic problemy przy wejsciu ma poklad?

i nie wiem czy to wazne - lece z wroclawia na stanstead i spowrotem:)
dzieki za pomoc
09/03/2008 22:29  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie