CSA: Poznań - Praga

podobno CSA mam uruchomic polaczenie PRAGA-POZNAN-PRAGA . Start najprawdopodobnie 17-go stycznia :)
22/10/2010 04:04  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
tomcat_bzg 2010-10-29 10:23   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
marecki: tak samo może byc z POZ - przesiadka z porannej fali przylotów do Pragi i przesiadka na popołudniową i wieczorną falę wylotów z Pragi. Godziny rejsu do POZ będą zbliżone do godzin dziennego rejsu do KRK
andrzejtoulon 2010-10-22 13:36   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
za 90
andrzejtoulon 2010-10-22 13:32   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Linia ktora bedzie operowala do Pragi to Central Connect Airlines, ta sama ktora operuje jako "Jobair" z Ostrawy do Wiednia ale w tym przypadku w codshare z Austrian. Jezeli lot jest pod flaga CSA to tani nie bedzie, tak jak w przypadku Austrian do Ostrawy. Natomiast udalo mi sie znalezc lot "Jobair" za 90
marecki 2010-10-22 11:14   
marecki - Profil marecki
tomcat_bzg: z krk jest dośc spory ruch transferowy, sprzyja temu dobry rozkład (loty wcześnie rano i w środku dnia, przylot późno wieczorem) i często dość atrakcyjne ceny przy przesiadkach. Nie wiem jak ta formuła sprawdzi się przy jednym połączeniu dziennie z POZ.
tomcat_bzg 2010-10-22 11:06   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
No ale do Krakowa jakoś latają pomimo cen...i to 2 razy dziennie
marecki 2010-10-22 10:54   
marecki - Profil marecki
Jeśli ceny będą równie "przyjazne" jak te do pragi z krk, to nie wróżę sukcesu. No chyba że większość paxów będzie latać transferowo, wtedy rzeczywiście CSA potrafi miewać dobrą ofertę.
2010-10-22 10:51   
 - Profil
Ja też, ja też, ja też. Czekam tylko na ceny ;p
tomcat_bzg 2010-10-22 10:43   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
Od dawna brakowało mi CSA w północno-zachodniej Polsce. Zastanawialem się tylko czy będzie to Poznań czy Gdańsk. Pewnie zdecydowało to, że Gdańsk jest jest już znacznie bardziej "obstawiony" zarówno przez LH i SK jak i bezpośrednie loty Wizzaira. Myślę, że są duże szanse, że to połącznie się przyjmie bo daje możliwość nie tylko lotów do Pragi ale i przez Pragę, a wypełnienie 33 miejscowego samolotu nie będzie chyba tak trudne jak 180 miejscowego (i to point-to-point). Dlatego Wizzairowi bym na takiej trasie powodzenia nie wróżył. Aż tylu chętnych na weekendowe wypady do Pragi chyba nie ma, zwłaszcza, że ci mieszkający już nieco choćby na południe od Poznania będą woleli raczej dojechać na miejsce samochodem niż wracać się do Poznania na samolot. Co innego jeśli ktoś wybiera się z przesiadką dalej co oferuje CSA. Że LCC z Polski do Pragi nie było lekko przekonuje przykład Centralwings, który na trasie WAW-PRG obłożenie miał słabe i szybko się z tego pomysłu wycofał, a linie tradycyjne z tego co wiem raczej na to połączenie nie narzekają. Ja w każdym razie już planuję weekend w PRG z przelotem z POZ i cieszę się, że będę mial okazję pierwszy raz przelecieć się SAABem 340 :)
2010-10-22 09:50   
 - Profil
A ja powiem, że od dawna uważałem, że z tej części Polski powinno coś latać do Pragi, bo dla ludzi z tego regionu Polski wyskok (autem rzecz jasna) do Pragi jest tak samo obowiązkowym rytuałem (tak, tak-z tej odległej od Pragi części Polski), jak warszaffki obowiązkowe wyskoki do Juraty. Pytanie: Czy będą latać w końcu tą przecież nie najtańszą linią, o ile ta plotka to w ogóle prawda? Poznań lub Gdańsk - Praga jakimś Wizzem mógłby się przyjąć, ale CSA?
aynis 2010-10-22 08:26   
aynis - Profil aynis
Skąd taki nius?
krispie 2010-10-22 04:04   
krispie - Profil krispie
podobno CSA mam uruchomic polaczenie PRAGA-POZNAN-PRAGA . Start najprawdopodobnie 17-go stycznia :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy