Girona - Gran Canaria odwołano?

Mam problem kupiłem połaczenie Gdańsk-Girona i następnego dnia Girona Gran Canaria i tak samo powrót w listopadzie ryanem. Otrzymałem potwierdzenie ale teraz patrzę w rozkładach że nie ma w listopadzie połączenia Girona-Gran Canaria. Nie przyszła żadna informacja o odwołaniu lotów. Słyszałem że mają zamienic lotnisko Girona na El-Prat ale na lotach wewnątrz Hiszpanii-tyle że nie ma oficjalnie zadnego info a i daty mogą nie pasować. Może ktoś bardziej zorientowany wie o co chodzi i pomoże czy doradzi ? Musze zrobić rezerwacje hoteli dla znajomych stad problem
25/08/2010 10:53  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
markof 2010-08-31 21:33   
markof - Profil markof
najprawdopodobniej franca przerzuci ten lot na el-prat. mi tak zrobili z bgy-gro. zamiast 2 rejsow dziennie z bgy do gro jest w zimowym rozkładzie jeden a na el-prat są dwa. teraz zostałem z biletami do bergamo z pytaniem co dalej:P
sadaml32 2010-08-25 13:54   
sadaml32 - Profil sadaml32
Loty łączone to niestety ryzyk fizyk jak coś zmienia teraz ciekawie jest Gdańsk-Hahn-Alghero w listopadzie 16 Euro 66 zł. Nie wiem tylko jaka tam pogoda bo w tym okresie nie byłem tyle że jak będzie mgła gdzieś to spanie na lotnisku dłuższe
ziberro 2010-08-25 12:43   
ziberro - Profil ziberro
aj, sorry - przeczytałem Gran Canaria, pomyślałem Pallma Mallorca ;-)
ziberro 2010-08-25 12:40   
ziberro - Profil ziberro
ja też regularnie sprawdzam ceny, bo planuję podobną trasę na zimę, no a PMI-GRO-GDN bardzo dogodnie układa się godzinowo - tego samego dnia można zahaczyć o Gironę, a już w nocy być w domu.
sadaml32 2010-08-25 12:28   
sadaml32 - Profil sadaml32
Tyle że najlepsze jeszcze tydzień temu było w rozkładzie Girona-Kanary i sprzedawali8 na listopad a np. Gdańsk-Alicante było juz wiadomo że sezonowe i nie było lotów. Teraz się okarze że albo też sezonowe albo zmiana lotniska i klops bo jak coś to zwrócą ci za 2 lot a nie za ten z Gdańska
pepe 2010-08-25 11:48   
pepe - Profil pepe
Z Poznania ALC też jest zamykane , ale od wiosny ma wrócić , bo zimą ograniczają samoloty w Alicante.
antypilot 2010-08-25 11:37   
antypilot - Profil antypilot
Aynis, przy takiej długiej trasie średnia cena biletu one way musi być minimum 300 zł, inaczej przewoźniki nie zarobi...
sadaml32 2010-08-25 11:34   
sadaml32 - Profil sadaml32
Dokłądnie tak jak mleko pisałeś ceny nie były niskie a był full, akurat chce sobie kanary zaplanować ze znajomymi-na razie nic nie pąłciłem ale nie chciałbym załatwiać jak się okaże że lipa i zmienią na el-prat wtedy najwyżej moze uda mi się zamienić albo na fuerteventurę chociaż tam nie jest tak ciekawie albo trudno znowu do maroka-tyle ze wolałbym wiedzieć wczesniej a tu nawet maila z info nie wysłali ot france
aynis 2010-08-25 11:34   
aynis - Profil aynis
To tak samo jak GDN-ALC - wysoki LF, a ceny też od 100 PLN OW.
mleko 2010-08-25 11:26   
mleko - Profil mleko
niezrozumiale jest tez to ze nie ma dalej w rozkladzie (nie bedzie??) polaczenia WRO-GRO, które przez cały było zapchane prawie na maksa, ceny biletów nie schodziły ponizej 100PLN a i tak bylo pelno chetnych....
sadaml32 2010-08-25 11:00   
sadaml32 - Profil sadaml32
Wcześniej jak sprawdzałem zarządzanie rezerwacją to było ok ale od około 2 dni wyskakuje że nie mozna odnaleźć rezerwacji wnioskuje ze coś zmieniają bo wczesniej przez 2 tygodnie było dobrze teraz patrzę że w ogóle w listopadzie nie ma połaczeń i na razie czekam bo info też nie dostałem o zmianach
marqoos_pl 2010-08-25 10:58   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Zerknij na początek na stronę Ryanaira' na 'manage my booking'. Tam powinieneś mieć najbardziej aktualne detale Twoich lotów. Jeżeli była jakaś zmiana, ale z jakiegoś powodu nie dostałeś potwierdzenia, będziesz miał to widoczne. A jak nie, to po prostu poczekaj jeszcze chwilkę :)
sadaml32 2010-08-25 10:53   
sadaml32 - Profil sadaml32
Mam problem kupiłem połaczenie Gdańsk-Girona i następnego dnia Girona Gran Canaria i tak samo powrót w listopadzie ryanem. Otrzymałem potwierdzenie ale teraz patrzę w rozkładach że nie ma w listopadzie połączenia Girona-Gran Canaria. Nie przyszła żadna informacja o odwołaniu lotów. Słyszałem że mają zamienic lotnisko Girona na El-Prat ale na lotach wewnątrz Hiszpanii-tyle że nie ma oficjalnie zadnego info a i daty mogą nie pasować. Może ktoś bardziej zorientowany wie o co chodzi i pomoże czy doradzi ? Musze zrobić rezerwacje hoteli dla znajomych stad problem
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy