LOT - posiłek specjalny

Czy miał ktoś niedawno doświadczenie z posiłkiem specjalnym w Locie ??? podczas zakupu przez stronę internetową w klasie ekonomicznej jest dostępny tylko posiłek koszerny, reszta posiłków specjalnych jest dostępna tylko w klasie biznes. Zastanawiam się czy kontakt z infolinią coś może zmienić, ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ? Przy okazji nie mogę się oprzeć myśli że jest to trochę dyskryminacja religijna, jeżeli wprowadza się posiłki specjalne to powinny być one dostępne w odniesieniu do wszystkich głównych religii a nie tylko jednej.
13/06/2010 03:37  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
airchick 2010-06-24 00:00   
airchick - Profil airchick
Wszędzie się teraz psuje serwis, swojego czasu zamówiłam w Lufie posiłek owocowy, dostałam rybę w mango.
4tech 2010-06-17 19:57   
4tech - Profil 4tech
lodowy zawrot glowy z miagwoleniem w tle, prawda tyczy sie Ciebie a nie mnie..
humbak 2010-06-17 19:44   
humbak - Profil humbak
gralu" Widać masz pecha. Ja nie narzekam na braki w menu. W każdym razie wybór większy niż "obowiązkowa kanapka" w LOT.
jurek 2010-06-17 19:41   
jurek - Profil jurek
wiem kubaturo metrokwadratowa :P P
4tech 2010-06-17 19:13   
4tech - Profil 4tech
jurek: prawda w oczy kole..to wiem:P
jsg 2010-06-17 18:31   
jsg - Profil jsg
Ten na trasie LHR-WAW był na pierwszym locie, fakt.
wojtek 2010-06-17 18:00   
wojtek - Profil wojtek
Z tego co wiem, rogaliki od cipity są zawsze w porannych rejsach po nocowaniu. Jak leciałem w marcu z CDG też były.
jurek 2010-06-17 17:58   
jurek - Profil jurek
4tech: jeśli tego jeszcze nie wiesz to Ci oznajmiam, że jesteś męczący i nudny. Weź sobie i lód i wódkę a zwiniętą gazetą puknij się w pape :P
gral 2010-06-17 17:50   
gral - Profil gral
stenus: dokupisz sobie albo sobie nie dokupisz. spróbuj kiedyś coś zamówić, a nie sugeruj się tylko menu, to się przekonasz. coraz częściej spotykam francowate loty, gdzie nie ma np. żadnych kanapek.
humbak 2010-06-17 17:00   
humbak - Profil humbak
Zawsze uważam, że serwis pokładowy Ryanair jest o wiele lepszy od LOTu (czy innych linii sieciowych). W Ryanair jak chcesz, to dokupisz sobie dużo jedzenia + picia. W LOT nie masz wyboru - "siedmiodniowy rogalik" lub nic. :o)
tomcat_bzg 2010-06-17 15:59   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
@szumny: akurat w CSA jak jest "czerstwe" to dobrze :-)
4tech 2010-06-17 15:18   
4tech - Profil 4tech
zrozumiec jurka bezcenne, za reszte zaplacisz karta MC prepaid...:P..a teraz do rzeczy...ciagle "mamrotacie" o tanich biletach w LO a wymagacie serwisu jak w grand hotelu...jedno z drugim nie da sie pogodzic...to tak proste jak "konstrukcja cepa" ale nie dla jurka..ktory chce porannych i wieczornych lotow WAW-SZZ-WAW w cenie do 100 pln z cieplym posilkiem lodem i vodka oraz gazeta w cenie...zycze powodzenia
pcharasz 2010-06-17 13:30   
pcharasz - Profil pcharasz
Jeszcze niedawno LO serwował whisky po Europie, teraz tylko piwo, wino...
Szkoda, byłbym gotów dopłacić jakieś 30 zł żeby mieć trochę lepszy catering...
jsg 2010-06-17 13:23   
jsg - Profil jsg
Niestety tak. jeszcze 2 lata temu zdo/z LHR był cieply posilek. teraz niestety kanapka lub 'siedmiodniowy' rogalik. Szkoda, bo od LO oczekuję lepszego serwisu.
jurek 2010-06-17 12:51   
jurek - Profil jurek
Zaraz pewnie odezwą się ci, dla których posiłek w samolocie jakoby nie ma znaczenia ale już dawno pisałem, że LOT obniżając poziom obsługi na pokładzie wliczonej w cenę biletu robi źle. Kiedyś na wszystkich trasach powyżej 2 h był ciepły posiłek a na trasie do LHR różne posiłki do wyboru ( w tym koszerne, hinduskie, muzułmańskie, wegetariańskie, owocowe, bezglutenowe itd). Na krajówkach batonik zastapił zdrowszą kanapkę. Przy okazji czy ktoś wie dlaczego na krajówkach w ATR jest herbata a w embraerach tylko zimna woda i sok jabłkowy ? Nie mają gdzie zagotować wody czy 50 minut lotu to zbyt mało czasu na zaparzenie herbaty ?
szumny 2010-06-17 12:17   
szumny - Profil szumny
W CSA też wszystko czerstwe ;)
jsg 2010-06-17 11:49   
jsg - Profil jsg
No własnie jak leciałem pod koniec maja z LHR do WAW to też były rogaliki... siedniodniowe :)
mppt 2010-06-17 10:11   
mppt - Profil mppt
w piątek leciałem LO z LHR i rozdawano tylko rogaliki z czekolada i napoje. nie było żadnych kanapek, nie wspominając o ciepłym śniadaniu:)
kamyk 2010-06-17 03:03   
kamyk - Profil kamyk
disorder@ a czego można się spodziewać w wegetariańskim do LHR i CDG ? czy dalej na tych trasach są ciepłe śniadania ?
disorder 2010-06-13 23:34   
disorder - Profil disorder
P.S. Jeśli tak uważasz, to napisz swoje uwagi do LOTu. Na podstawie opinii pasażerów dział produktu pokładowego modyfikuje procedury.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel