LOT - posiłek specjalny

Czy miał ktoś niedawno doświadczenie z posiłkiem specjalnym w Locie ??? podczas zakupu przez stronę internetową w klasie ekonomicznej jest dostępny tylko posiłek koszerny, reszta posiłków specjalnych jest dostępna tylko w klasie biznes. Zastanawiam się czy kontakt z infolinią coś może zmienić, ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie ? Przy okazji nie mogę się oprzeć myśli że jest to trochę dyskryminacja religijna, jeżeli wprowadza się posiłki specjalne to powinny być one dostępne w odniesieniu do wszystkich głównych religii a nie tylko jednej.
13/06/2010 03:37  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
airchick 2010-06-24 00:00   
airchick - Profil airchick
Wszędzie się teraz psuje serwis, swojego czasu zamówiłam w Lufie posiłek owocowy, dostałam rybę w mango.
4tech 2010-06-17 19:57   
4tech - Profil 4tech
lodowy zawrot glowy z miagwoleniem w tle, prawda tyczy sie Ciebie a nie mnie..
humbak 2010-06-17 19:44   
humbak - Profil humbak
gralu" Widać masz pecha. Ja nie narzekam na braki w menu. W każdym razie wybór większy niż "obowiązkowa kanapka" w LOT.
jurek 2010-06-17 19:41   
jurek - Profil jurek
wiem kubaturo metrokwadratowa :P P
4tech 2010-06-17 19:13   
4tech - Profil 4tech
jurek: prawda w oczy kole..to wiem:P
jsg 2010-06-17 18:31   
jsg - Profil jsg
Ten na trasie LHR-WAW był na pierwszym locie, fakt.
wojtek 2010-06-17 18:00   
wojtek - Profil wojtek
Z tego co wiem, rogaliki od cipity są zawsze w porannych rejsach po nocowaniu. Jak leciałem w marcu z CDG też były.
jurek 2010-06-17 17:58   
jurek - Profil jurek
4tech: jeśli tego jeszcze nie wiesz to Ci oznajmiam, że jesteś męczący i nudny. Weź sobie i lód i wódkę a zwiniętą gazetą puknij się w pape :P
gral 2010-06-17 17:50   
gral - Profil gral
stenus: dokupisz sobie albo sobie nie dokupisz. spróbuj kiedyś coś zamówić, a nie sugeruj się tylko menu, to się przekonasz. coraz częściej spotykam francowate loty, gdzie nie ma np. żadnych kanapek.
humbak 2010-06-17 17:00   
humbak - Profil humbak
Zawsze uważam, że serwis pokładowy Ryanair jest o wiele lepszy od LOTu (czy innych linii sieciowych). W Ryanair jak chcesz, to dokupisz sobie dużo jedzenia + picia. W LOT nie masz wyboru - "siedmiodniowy rogalik" lub nic. :o)
tomcat_bzg 2010-06-17 15:59   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
@szumny: akurat w CSA jak jest "czerstwe" to dobrze :-)
4tech 2010-06-17 15:18   
4tech - Profil 4tech
zrozumiec jurka bezcenne, za reszte zaplacisz karta MC prepaid...:P..a teraz do rzeczy...ciagle "mamrotacie" o tanich biletach w LO a wymagacie serwisu jak w grand hotelu...jedno z drugim nie da sie pogodzic...to tak proste jak "konstrukcja cepa" ale nie dla jurka..ktory chce porannych i wieczornych lotow WAW-SZZ-WAW w cenie do 100 pln z cieplym posilkiem lodem i vodka oraz gazeta w cenie...zycze powodzenia
pcharasz 2010-06-17 13:30   
pcharasz - Profil pcharasz
Jeszcze niedawno LO serwował whisky po Europie, teraz tylko piwo, wino...
Szkoda, byłbym gotów dopłacić jakieś 30 zł żeby mieć trochę lepszy catering...
jsg 2010-06-17 13:23   
jsg - Profil jsg
Niestety tak. jeszcze 2 lata temu zdo/z LHR był cieply posilek. teraz niestety kanapka lub 'siedmiodniowy' rogalik. Szkoda, bo od LO oczekuję lepszego serwisu.
jurek 2010-06-17 12:51   
jurek - Profil jurek
Zaraz pewnie odezwą się ci, dla których posiłek w samolocie jakoby nie ma znaczenia ale już dawno pisałem, że LOT obniżając poziom obsługi na pokładzie wliczonej w cenę biletu robi źle. Kiedyś na wszystkich trasach powyżej 2 h był ciepły posiłek a na trasie do LHR różne posiłki do wyboru ( w tym koszerne, hinduskie, muzułmańskie, wegetariańskie, owocowe, bezglutenowe itd). Na krajówkach batonik zastapił zdrowszą kanapkę. Przy okazji czy ktoś wie dlaczego na krajówkach w ATR jest herbata a w embraerach tylko zimna woda i sok jabłkowy ? Nie mają gdzie zagotować wody czy 50 minut lotu to zbyt mało czasu na zaparzenie herbaty ?
szumny 2010-06-17 12:17   
szumny - Profil szumny
W CSA też wszystko czerstwe ;)
jsg 2010-06-17 11:49   
jsg - Profil jsg
No własnie jak leciałem pod koniec maja z LHR do WAW to też były rogaliki... siedniodniowe :)
mppt 2010-06-17 10:11   
mppt - Profil mppt
w piątek leciałem LO z LHR i rozdawano tylko rogaliki z czekolada i napoje. nie było żadnych kanapek, nie wspominając o ciepłym śniadaniu:)
kamyk 2010-06-17 03:03   
kamyk - Profil kamyk
disorder@ a czego można się spodziewać w wegetariańskim do LHR i CDG ? czy dalej na tych trasach są ciepłe śniadania ?
disorder 2010-06-13 23:34   
disorder - Profil disorder
P.S. Jeśli tak uważasz, to napisz swoje uwagi do LOTu. Na podstawie opinii pasażerów dział produktu pokładowego modyfikuje procedury.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy