Trzeci samolot dla Enter Air

W z wiązku z większą ilością miejsc zamówionych przez Touroperatorów Enter Air w czerwcu pozyska 3 Boeinga 737-400 (Wcześniej latał dla Air One), bazować ma w KTW ->SP-ENC
05/06/2010 01:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
disorder 2010-06-08 20:23   
disorder - Profil disorder
Szot: To miłe. Kawałek mojego życia też to był. Dlatego zastanawia mnie, czy na prawdę ci sami ludzie w innej firmie już inaczej pracują. Może tak. Z tego co wiem, nie mają instruktorów - może nadzór jest mniejszy. W C0 była wymagająca szefowa personelu (zresztą ex. euroLOTowa) - może to wszystko jakoś się nakładało. Nie wiem. Dlatego się zastanawiam.
szot 2010-06-08 18:24   
szot - Profil szot
P.S. ten pasażer wyrażał oczywiście opinię o C0
szot 2010-06-08 18:22   
szot - Profil szot
disorderku: wczoraj na Facebooku znalazł mnie jakiś pasażer, częsty klient Centralwings i podczas miłej pogawędki stwierdził, że, cytuję, [...]mam wielki sentyment do tej firmy i oczywiście personelu, który zrobil na mnie największe wrażenie![...] - Zgadzam się z Tobą, jeśli ktoś pracuje dobrze w jednej firmie, pracuje dobrze w każdej następnej... bez różnicy
disorder 2010-06-08 17:47   
disorder - Profil disorder
Bo mnie ciekawi jedno - chwaliło się zawsze obsługę w Centralwings. Zawsze linia była be, ale obsługa fajna. Teraz ci sami ludzie pracują w Enter Air i nagle zła obsługa. Tak by się zmienili przez rok bezrobocia?
disorder 2010-06-08 17:43   
disorder - Profil disorder
Wiperku: Wybacz, ale 2 osoby to trochę niewiele.
jurek 2010-06-05 18:28   
jurek - Profil jurek
wiperku: spoko. Zaraz się włączy dział PR linii Enter i tak jak kiedyś (w wykonaniu mywaytoheaven lub nowych nick'ów) pojawią się przesłodzone i bardzo optymistyczne posty zaprzeczające Twojej informacji ;p
wiperek 2010-06-05 18:05   
wiperek - Profil wiperek
Z tego co słyszałem od przynajmniej 2 osób, którzy lecieli nimi do Egiptu i Tunezji .......to obsługa na zero i samoloty też stare........
blizz 2010-06-05 01:16   
blizz - Profil blizz
W z wiązku z większą ilością miejsc zamówionych przez Touroperatorów Enter Air w czerwcu pozyska 3 Boeinga 737-400 (Wcześniej latał dla Air One), bazować ma w KTW ->SP-ENC
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy