Ciekawe co dalej... z wulkanem

Niestety nigdy bym nawet na moment nie pomyslala,by jeden wulkan wyszkodzil tyle szkod.Mimo,ze slyszalam o roznych to erupcjach, chyba zadna nie miala tak duzego wplywu bynajmniej w Europie.Szczerze zostalo 7 tyg do mojego cudownego urlopu i coraz bardziej zastanawiam sie z ukochanym czy przypadkiem nie przebukowac biletu na Swieta a teraz jechac samochodem;/ Za nic nie przepuszcze odpoczynku ,wec przeraza mnie fakt podobne sytuacij ktora moglimy zaobserowowac w ostatnich dniach;/ Co z tego ze niebo juz zdatne do lotow??Zaraz ponoc ma se zbudzic wulkan Hekla lub Ketla i uderzy ze zdwojona sila:)Zycze stalowych nerwow dla oczekujacych wylotu w najblizszym czasie:))
23/04/2010 22:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2010-04-28 00:28   
humbak - Profil humbak
szocie, przeciwnie! Cząstki pyłu w atmosferze wspomagają rozszczepienie światła, a to, jak wiemy, jest tęczowe!
szot 2010-04-26 15:38   
szot - Profil szot
śnieżko co dalej z wulkanem? no cóż, wybuchnie! I będzie (mniej) kolorowo :D
disorder 2010-04-26 12:47   
disorder - Profil disorder
Tak... i stałem się jeszcze bardziej "zadufały w sobie"
2010-04-26 02:53   
 - Profil
Disorderku: I pewnie po tej uroczej kanapce zamaślonej masłem zacząłeś chodzić cofając się do tyłu... ;p
humbak 2010-04-25 23:50   
humbak - Profil humbak
Ojej, mi chodziło o to, że wyrażenie "wulkan wyszkodzil tyle szkód" brzmi niezwykle fajnie i zabawnie i w ogóle sympatycznie, a tu jakaś pyskówka z tego powodu. Miało być odebrane bardzo pozytywnie, a nie tak negatywnie, jak sniezka odebrała...
ziberro 2010-04-25 20:07   
ziberro - Profil ziberro
Drogie dziewczę - zamiast grzecznie przyznać się do błędu i wrócić do głównego tematu, kontynuujesz niepotrzebną pyskówkę i pogrążasz się tym samym jeszcze bardziej. Jeżeli nie radzisz sobie z trudnymi wyrazami - a masz do tego zupełne prawo - to po prostu ich nie używaj, albo zastępuj synonimami. Koniec tematu.
sniezka_82 2010-04-25 20:03   
sniezka_82 - Profil sniezka_82
jurek popraw literke,,R'' w wyrazie kraj bo niektorych tutaj to razi:)
jurek 2010-04-25 19:45   
jurek - Profil jurek
mleko: lepiej niech ten wulkan już nie zyga tym popiołem bo do kRaju za kilka dni muszę wrócić :p
sniezka_82 2010-04-25 19:33   
sniezka_82 - Profil sniezka_82
Dziecko to Ty moze jestes dla mnie:)Zadufaly w sobie chlopcze:)Wypowiadasz sie o rzekomym puryzmie a sam reprezentujesz siebie w nieciekawy sposob.Moze jeszcze raz mnie skorygujesz Madralo?
Notabene logujac sie na Pasazerze nie przypuszczalam ,ze forumowicze sa az przewrazliwieni na punkcie nieskazitelnosc j,polskiego.

Ojj pewnie jedna literke,,zjadlam''w wyrazie....upsss...no coz nikt nie jest nieomylny:]
ziberro 2010-04-25 13:54   
ziberro - Profil ziberro
Dziecko, czy Ty wiesz kto to jest poliglota ? Chyba Ci o purystę chodziło.
sniezka_82 2010-04-24 19:13   
sniezka_82 - Profil sniezka_82
W moim osobistym slowniku jezyka polskiego owe slowo istnieje:)Ku Waszemu zdziwieniu.Juz nie badzcie takimi poliglotami.Poza tym temat dotyczyl innej kwestii:)
disorder 2010-04-24 14:30   
disorder - Profil disorder
Śnieżko! Bardzo śmieszne! Wulkan wyszkodził tyle szkód. Chyba wyrządził? Zamaśliłem masłem moją kanapkę, a potem zakiełbasiłem ją i zaogórczyłem i zjadłem.
seep02 2010-04-24 13:53   
seep02 - Profil seep02
śnieżko: chodziło o wyraz "wyszkodzić", który ja też słyszę po raz pierwszy, a który to nie figuruje w słowniku języka polskiego;) ale podzielam zdanie stenusa: fajnie to brzmi
sniezka_82 2010-04-24 13:46   
sniezka_82 - Profil sniezka_82
stenus ,a to jakies smieszne stwierdzenie?Nie rozumiem.Niewiem jak kto odbiera slowo,,szkodzic'',ale nie zyczylabym Ci rezygnowac z wlasnych planow,zmarnowac mnostwo peniedzy,co gorsza zostac na pastwe losu w zupelnie niezananym kraju.Sa zreszta rozne punkty widzenia jak i kazdy czlowiek jest inny.Wiem,ze nigdy niewiadomo co nas spotka,i to nam nic nie da gdybanie.Aczkolwiek poruszylam temat moze i smieszny na ktory nikt wplyw nie ma,niewiem jak dla kogo...ale watpie ,ze wiekszosc z tych co przeszli w ciagu ostatniego tygodnia gehenne by to smieszylo.
humbak 2010-04-24 00:46   
humbak - Profil humbak
śnieżko_82: Jutro możesz wpaść pod samochód, lub Twój samolot wiozący Cię na wymarzony urlop rozbije się przy podchodzeniu do lądowania. Zatem czymże jest jakiś wulkan ten czy tamten? A proposito, "wulkan wyszkodzil tyle szkód" - GENIALNE!
kobek 2010-04-23 23:39   
kobek - Profil kobek
istnieje też możliwość całej masy innych zdarzeń, na które nie mamy wpływu... :)
sniezka_82 2010-04-23 22:16   
sniezka_82 - Profil sniezka_82
mleko ,ale istnieje mozliwosc bardzo prawdopodobna wybuchu sasiednich wulkanow;/
mleko 2010-04-23 22:13   
mleko - Profil mleko
juz jest ok, chyba ze nagle zacznie znowu zygac popiołem :)
sniezka_82 2010-04-23 22:06   
sniezka_82 - Profil sniezka_82
Niestety nigdy bym nawet na moment nie pomyslala,by jeden wulkan wyszkodzil tyle szkod.Mimo,ze slyszalam o roznych to erupcjach, chyba zadna nie miala tak duzego wplywu bynajmniej w Europie.Szczerze zostalo 7 tyg do mojego cudownego urlopu i coraz bardziej zastanawiam sie z ukochanym czy przypadkiem nie przebukowac biletu na Swieta a teraz jechac samochodem;/ Za nic nie przepuszcze odpoczynku ,wec przeraza mnie fakt podobne sytuacij ktora moglimy zaobserowowac w ostatnich dniach;/ Co z tego ze niebo juz zdatne do lotow??Zaraz ponoc ma se zbudzic wulkan Hekla lub Ketla i uderzy ze zdwojona sila:)Zycze stalowych nerwow dla oczekujacych wylotu w najblizszym czasie:))
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy