wycieczka - jakie linie wybrac?

witajcie! chciałam wykupić rodzicom bilety na wycieczkę na 25 rocznicę ślubu do Paryża, jednak kompletnie nie wiem jakie linie lotnicze wybrać a jakie ominąć szerokim łukiem i dlatego proszę was o pomoc. Na jakich stronach mogę znaleźć dobre info no i przede wszystkim jestem ciekawa waszych własnych opinii i tych dobrych i złych o liniach :) pozdrawiam
12/04/2010 11:28  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-04-13 22:09   
 - Profil
Z reguły rozrywka polega na zabawie. Więc staram się. Poza Wielkopolską także. I jako bardzo doświadczony w byciu zabawnym człowiekiem osobnik mam dla Ciebie radę: Zabawności nie przysparza roznoszenie plotek starszych Pań z poczekalni przychodni o spiskowej działalności Alkaidy. Ufam przy tym, że będziesz konsekwentny i że "brak słów" z Twojej strony będzie wiążący.
wiperek 2010-04-13 22:06   
wiperek - Profil wiperek
jaki jesteś zabawny, widocznie to jest wasza rozrywka w Wielkopolsce......brak słów..
2010-04-13 22:06   
 - Profil
W tym temacie? Ja nie wiedziałem, że tematem wątku jest moja głowa, a właściwie jej zawartość, a właściwie jej brak (zawartości), bo głowa jest. Sprawdziłem.
wiperek 2010-04-13 22:01   
wiperek - Profil wiperek
a Ty nic nie masz w głowie i tyle w tym temacie !!!
2010-04-13 21:58   
 - Profil
Wiperku, że tak pozwolę sobie zacytować Ciebie właśnie: "A Ty kim jesteś, aby oceniać inne osoby i je obrażać"? I pójde w Twoją także retorykę: Tobie słoma wystaje z mózgu. I to nie epitet, a stwierdzenie faktu. Faktu, którego dowodem jest Twoja poniższa wypowiedź.
aynis 2010-04-13 21:47   
aynis - Profil aynis
Nie wszyscy muszą być tak obeznani w temacie. Nie obrażaj na dzień dobry.
wiperek 2010-04-13 21:41   
wiperek - Profil wiperek
LUDZIE obudźcie się, wg mnie użytkownik dagmara_1 jest osobą, która sobie z nas wszystkich "jaja"....przecież pytania jakie zadaje ta osobą świadczą o zupełnym braku jakiejkolwiek informacji dot. wylotu daną linią lotniczą do innego kraju, nie wierzę, że można takie pytania zadawać na forum.....OSOBA ta kpi sobie z nas wszystkich, a jeżeli w rzeczywistości jest tak tępa jak jej pytania to niech pozostanie w Polsce i nie pcha swojej rodziny za granicę, bo wstyd i słoma wystająca z butów !!!
dagmara_1 2010-04-13 21:35   
dagmara_1 - Profil dagmara_1
a jeśli chodzi o jakieś dokładniejsze info na temat linii i to na co powinnam zwrócić uwagę, moi rodzice nie znają języka żadnego no i nie będzie im łatwo się dogadać więc chciałabym im tą drogę jakoś możliwie ułatwić, a czy poza mozliwym opóźnieniem jakieś niedogodności was spotkały w jakiś liniach?
aynis 2010-04-12 21:12   
aynis - Profil aynis
Z lotniska Charles de Gaulle masz do wyboru pociągi RER (podróż trwa ok. 35 minut) lub autobus (podróż trwa ok. 40-50 minut). Pociąg kosztuje ok. 8 EUR.
aynis 2010-04-12 21:09   
aynis - Profil aynis
Do ceny biletu w Wizz Air musisz także doliczyć koszt dojazdu z/do Beauvais. Taki bilet wg. strony internetowej lotniska kosztuje 14 EUR w jedną stronę.
aynis 2010-04-12 21:07   
aynis - Profil aynis
Internet jest jak najbardziej bezpiecznym miejscem do zabukowania biletu. LOT ma obecnie bardzo dobre ceny na połączenia, dodatkowo w cenie jest bagaż. W tanich liniach: Wizz Air czy easyJet taki bagaż jest dodatkowo płatny, zazwyczaj lata się z nimi z bagażem podręcznym.
dagmara_1 2010-04-12 20:36   
dagmara_1 - Profil dagmara_1
o dzięki wielkie, ale to wg was którymi liniami byłoby najlepiej? czy są jakieś strony z których mogłabym się dowiedzieć ile kosztuje taki ew przejazd z lotniska? no i na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze linii.. myśle też, że chyba najlepiej będzie zarezerwować przez internet bilety czy może bezpieczniej w tradycyjny sposób?
aynis 2010-04-12 16:25   
aynis - Profil aynis
Osobiście często korzystam z Wizz Air i nie mam im nic do zarzucenia, czasem się spóźniają, jak każde linie. easyJet i LOT z Krakowa oferują loty na główne lotnisko Paryża, skąd szybciej i taniej można dojechać do centrum.
aynis 2010-04-12 16:17   
aynis - Profil aynis
Z Katowic do Paryża Beauvais lata Wizz Air. Lotnisko Beauvais jest oddalone o ponad 80 km od Paryża.
jaris 2010-04-12 16:08   
jaris - Profil jaris
jezeli wylot ma być z katowic to wizzair ma bezposrednie polaczenie na oddalone o 80 km od centrum Paryża lotnisko Beauvais. Natomiast z Krakowa na trasie do Paryza operuje LOT i easyjet (lotnisko Charles de Gaulle) oraz Transavia (Orly)
dagmara_1 2010-04-12 16:02   
dagmara_1 - Profil dagmara_1
wylot z lotniska Pyrzowice, dzięki jednak byłabym wdzięczna gdybyś mogła podzielić się opinią lub poradzić mi w jakich liniach, coś odnośnie cen lub być może ktoś już leciał do Paryża i sie orientuje w tym wszystkim lepiej niż ja :)
aynis 2010-04-12 11:33   
aynis - Profil aynis
Skąd wylot do Paryża? Na portalu znajdziesz dział "Opinie" o liniach lotniczych.
dagmara_1 2010-04-12 11:28   
dagmara_1 - Profil dagmara_1
witajcie! chciałam wykupić rodzicom bilety na wycieczkę na 25 rocznicę ślubu do Paryża, jednak kompletnie nie wiem jakie linie lotnicze wybrać a jakie ominąć szerokim łukiem i dlatego proszę was o pomoc. Na jakich stronach mogę znaleźć dobre info no i przede wszystkim jestem ciekawa waszych własnych opinii i tych dobrych i złych o liniach :) pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy