Apel do forumowiczów

Drodzy Forumowicze - ludzie ważni dla mnie ze względu na swoją wiedzę, charakterki i obecność w moim życiu. Chciałbym apelować do Was i do siebie, do każdego z osobna i wszystkich razem, żebyśmy starali się powstrzymywać swoje złośliwości. Zdarza się, że piszemy do siebie teksty trudne do wytrzymania, ciągle ktoś chce skasować konto. A tak na prawdę, w realu moglibyśmy być super przyjaciółmi - mamy podobne zainteresowania, niektórzy mają niesamowitą wiedzę lotniczą. Może warto wprowadzić znów życzliwą atmosferę, która kiedyś jak mi się wydaje była normą na tym Forum. Chciałbym tu przytoczyć taki skromny przykład. Kiedyś strasznie dogryzałem Hamburgowi - drażnił mnie niesamowicie. Ale na przekór sobie zaprosiłem go do siebie do domu, jak był któryś zlot portalu i okazało się, że to świetny, sympatyczny, miły, mądry koleś i - ŻE GO LUBIĘ - a na portalu nienawidziłem. Może spróbujmy jakoś lepiej ze sobą żyć? Proszę. Ja się będę starał nie pluć jadem OD TERAZ. To taki apel i do Was. Pozdrawiam!
25/02/2010 23:16  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
miras 2010-03-27 17:25   
miras - Profil miras
I jeszcze jedno! NIE są to personalne rozgrywki, wycieczki itp, gdyż wszystkich darzę jednakowym szacunkiem.
miras 2010-03-27 17:23   
miras - Profil miras
To chyba odpowiedni wątek! Ja rozumiem, że można być nad wyraz płodnym forumowiczem, ale bez przesady. Nie ma tematu, nie ma wątku, w którym, co niektórzy forumowicze by nie zabrali głosu. W całym gąszczu tej paplaniny trudno dostrzec merytoryczne komentarze wielu forumowiczów, którzy mają coś do napisania w temacie i miło się czyta ich posty (a jest ich kilku). Oczywiście ja też nie jestem bez winy, bo zdarza mi się pisać nie na temat, ale nie robię tego w hurtowych ilościach.
mrader 2010-03-01 09:37   
mrader - Profil mrader
that:chwila "relaksu" w wykonaniu stewek z BA ;D
gdn_37 2010-02-27 20:23   
gdn_37 - Profil gdn_37
super ... jestem za ... bo ostatnio już mi się czytać nie chciało tego co niektórzy tu wypisywali ...
that 2010-02-27 18:42   
that - Profil that
mrader: Fajne zdjecia- czy to jest biznes klasa w FR ? ;)
ziberro 2010-02-27 18:05   
ziberro - Profil ziberro
Jeżeli ktoś przejmuje się bardziej światem wirtualnym, niż rzeczywistym, to jest to jego problem a nie portalu, czy forumowiczów. Robienie szopki na parę wątków. przyjaciół raczej jetairowi nie przysporzy.
hamburg 2010-02-26 21:14   
hamburg - Profil hamburg
disorder: ;-)
omenair 2010-02-26 18:43   
omenair - Profil omenair
spotkamy sie na zlocie i po kielichu dla wspolnej integracji... ale fakt troche kultury i przemyslen przed zatwierdzeniem komentarzy sie przyda bo czasem to... czyms zalatuje :p jetaira znam osobiscie i wiem ze chlopak bardzo osobiscie to odebral a szkoda bo spoko z niego gosc i prawdziwy pasjonat lotnictwa...
4tech 2010-02-26 14:43   
4tech - Profil 4tech
spider_85:)....no juz Cie lubie:)
spider_85 2010-02-26 14:25   
spider_85 - Profil spider_85
Popieram w 100% Zaczne oczywiscie od siebie i jak kazdy tak zrobi to bedzie ok :) Oczywiscie nie ludze sie, ze moze byc tak non stop bo to utopia, ale zawsze mozna cos, lub wiecej niz cos poprawic.
szumny 2010-02-26 11:52   
szumny - Profil szumny
Nikt (oprócz tego trolla rufusa-tyfusa lub jego mutacji) mnie nigdy na forumie nie ubódł i za każdym razem zakładając wątek z prośbą o pomoc dostaję ją. Wynika z tego że albo za mało piszę postów albo zbyt mało kąśliwe albo zupełnie nijakie i bezpciowe. K***a! Może ja taki jak te moje posty !
ktgracz 2010-02-26 06:51   
ktgracz - Profil ktgracz
Chyba nie będę oryginalny jak powiem: popieram. Tylko panowie (bo damy tu obecne są miłe i sympatyczne coś jak CC w czasie lotu EastJet'em) dziś deklaracje jak w polityce, a potem selektywna amnezja i dalej to samo;p // Ogólnie to powiało manifestem miłości ala Donek hihii ..::.. Nie że się zgrywam, bo sam stosuję na co dzień podejście Peace&Love, ale sorry.. trzeba nam zrozumieć, że Polacy (nie wszyscy, ale w miażdżącym procencie) już tak mają że są jacyś zawistni, frustraci, często czujący się gorsi.. więc co wtedy? --> modlitwa Polaka ;-)
mrader 2010-02-26 02:07   
mrader - Profil mrader
a to w sumie tak jak Ty... ;) hehe
delboy 2010-02-26 00:44   
delboy - Profil delboy
no hambi nie tylko madry jest ale i zabawny :)
emes 2010-02-25 23:42   
emes - Profil emes
Disorder w pełni popieram apel. Pisać na temat i miło. I lepiej dwa razy sie zastanowić niż bliźniemy dołożyć
4tech 2010-02-25 23:31   
4tech - Profil 4tech
disorder: alez w realu zna mnie "fura" luda z portalu i ja ich osobiscie wsystkich lubie nie wiem czy z wzajemnoscia...ale przynajmniej ma" forumowego wnuczka" w osobie wlasnie rzeczonego Hamburga...:)
disorder 2010-02-25 23:24   
disorder - Profil disorder
Może by nam się udało. Bo w realu byśmy na bank byli super kumplami.
4tech 2010-02-25 23:21   
4tech - Profil 4tech
jeny...jak milo:)....i sympatycznie sie zrobi na forum..:)
disorder 2010-02-25 23:16   
disorder - Profil disorder
Drodzy Forumowicze - ludzie ważni dla mnie ze względu na swoją wiedzę, charakterki i obecność w moim życiu. Chciałbym apelować do Was i do siebie, do każdego z osobna i wszystkich razem, żebyśmy starali się powstrzymywać swoje złośliwości. Zdarza się, że piszemy do siebie teksty trudne do wytrzymania, ciągle ktoś chce skasować konto. A tak na prawdę, w realu moglibyśmy być super przyjaciółmi - mamy podobne zainteresowania, niektórzy mają niesamowitą wiedzę lotniczą. Może warto wprowadzić znów życzliwą atmosferę, która kiedyś jak mi się wydaje była normą na tym Forum. Chciałbym tu przytoczyć taki skromny przykład. Kiedyś strasznie dogryzałem Hamburgowi - drażnił mnie niesamowicie. Ale na przekór sobie zaprosiłem go do siebie do domu, jak był któryś zlot portalu i okazało się, że to świetny, sympatyczny, miły, mądry koleś i - ŻE GO LUBIĘ - a na portalu nienawidziłem. Może spróbujmy jakoś lepiej ze sobą żyć? Proszę. Ja się będę starał nie pluć jadem OD TERAZ. To taki apel i do Was. Pozdrawiam!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy