Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Bagaż podręczny w Wizz Air

Witam! Wybieram się w podróż z Gdańska do Eindhoven w ten weekend. Nie biorę bagażu rejestrowanego. Czy może ktoś mi jednoznacznie i jasno odpowiedzieć na poniższe pytania: 1.Plecak (10kg) jako bagaż podręczny, czy mogę do tego zabrać drugą torbę z laptopem? Czy tylko jedno z nich? 2.Kosmetyki maks 1000 ml przy czym każda sztuka maks 100ml. Dzięki za odp:)

03/02/2010 22:51,  
<>

gość_2437e - Profil
gość_2437e

Tak samo jak FR ;)
04/02/2010 05:12  

bulas: A jednak Wizzair zmienil reguly bagazu podrecznego. Laptop musi byc w tym jednym bagazu, ktory nie przekroczy wagi 10 kg. (Warto wjedziec, bo kiedys zawsze bralem bagaz+ laptop w W6).
Zycze milego lotu ;-)
03/02/2010 23:20  

bulas: Z tego co wiem ( w Wizzair) nie zmienilo to mozesz wziasc bagaz podreczny (10 kg) + laptop. Zaraz wejde na strone W6 i sprawdze dokladnie. /// Pkt 2: Dokladnie...dobrze to zrozumiales. ;-)
03/02/2010 23:14  

Kosmetyki muszą Ci się zmieścić do plastikowej torebeczki, oczywiście po 100 ml. Co do bagażu, teoretycznie wszystko powinieneś mieć w jednej torbie.
03/02/2010 23:13  

Witam! Wybieram się w podróż z Gdańska do Eindhoven w ten weekend. Nie biorę bagażu rejestrowanego. Czy może ktoś mi jednoznacznie i jasno odpowiedzieć na poniższe pytania:
1.Plecak (10kg) jako bagaż podręczny, czy mogę do tego zabrać drugą torbę z laptopem? Czy tylko jedno z nich?
2.Kosmetyki maks 1000 ml przy czym każda sztuka maks 100ml.

Dzięki za odp:)
03/02/2010 22:51  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: