Problem z call center Aer Lingus

Linia zlikwidowala wszystkie połączenia Waw-Lgw z sezonu letniego... Tyle że jest problem by się z nimi skontaktować, przynajmniej ja mam :) Biuro z Warszawy przez telefon odsyła by wysłać im maila na którego nie odpowiadają - pełna profeska... a na żadne numery irlandzkie nie można się dodzwonić, co prawda ze Skype. Zna ktoś numer, który "przyjmie" Skype? Chcę się upewnić, że będą zwracać kasę za anulowane loty...
19/01/2010 11:51  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gral 2010-01-19 20:54   
gral - Profil gral
na pewno darmowy, bo ja dzwoniłem z pustego skajpa :) mi pomogli, ale w sprawie lotu DUB-JFK.
gregory 2010-01-19 17:31   
gregory - Profil gregory
Sprobuj infolinie z USA, numer chyba darmowy. Ale nie wiem czy beda w stanie pomoc w tej sytuacji jesli lot z PL.
yannkes 2010-01-19 11:51   
yannkes - Profil yannkes
Linia zlikwidowala wszystkie połączenia Waw-Lgw z sezonu letniego... Tyle że jest problem by się z nimi skontaktować, przynajmniej ja mam :) Biuro z Warszawy przez telefon odsyła by wysłać im maila na którego nie odpowiadają - pełna profeska... a na żadne numery irlandzkie nie można się dodzwonić, co prawda ze Skype. Zna ktoś numer, który "przyjmie" Skype? Chcę się upewnić, że będą zwracać kasę za anulowane loty...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy