Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Jet Air poważnie tnie siatkę z Bydgoszczy

Z ich systemu rezerwacyjnego wynika, że Bydgoszcz traci połączenia do Kopenhagi i Wiednia... Może to nie koniec zmian, ja sprawdzałem tylko te 2 destynacje i w systemie nie ma możliwości zakupu biletów na tych trasach(chyba już od września)

18/08/2009 11:32,  
<>

gość_2437e - Profil
gość_2437e

jurek - Profil
jurek

gdn_37: to Ty jednak nie znasz polityki FRancy. Nagle zrobią fruu i odlecą z BZG. Bez sensu i uzasadnienia i mimo dużego obłożenia samolotów.... przerabialiśmy to na innych lotniskach...;P
18/08/2009 12:18  

Dobrze, że FR zakorzenił się w BZG bo inaczej to mogliby już prawie zamknąć lotnisko po letnim sezonie czarterowym ...
18/08/2009 12:08  

Wg mnie, jest to duża strata dla Bydgoszczy... Mimo, że operowali na tych trasach tylko 18 miejscowymi samolotami to jednak były to co dzienne połączenia dające wiele możliwości np. przesiadek. Teraz w Bydgoszczy zostanie praktycznie tylko FR...
18/08/2009 11:42  

Z ich systemu rezerwacyjnego wynika, że Bydgoszcz traci połączenia do Kopenhagi i Wiednia... Może to nie koniec zmian, ja sprawdzałem tylko te 2 destynacje i w systemie nie ma możliwości zakupu biletów na tych trasach(chyba już od września)
18/08/2009 11:35  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu: