Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

"Pan" zamiast "Pani" na e-ticket

Przejrzałem inne wątki i ktoś pisał, że mu poprawili literówkę w nazwisku. Dodzwoniłem się do ich telecentrum i poprawiła mi kobieta od ręki za darmo na "Pani". Wizzair ma u mnie tak czy inaczej dobrą renomę. Dzięki za odpowiedzi w wątku! Pozdrawiam, tak na marginesie fajnie, że tą stronę znalazłem, będę czasem wpadał. M

27/07/2009 11:25,  
<>

gość_a360b - Profil
gość_a360b

aynis - może byłeś przebrany za czchunie ;-)
29/07/2009 12:36  

malin: zapraszamy :)
27/07/2009 14:36  

Przejrzałem inne wątki i ktoś pisał, że mu poprawili literówkę w nazwisku. Dodzwoniłem się do ich telecentrum i poprawiła mi kobieta od ręki za darmo na "Pani". Wizzair ma u mnie tak czy inaczej dobrą renomę.

Dzięki za odpowiedzi w wątku!

Pozdrawiam, tak na marginesie fajnie, że tą stronę znalazłem, będę czasem wpadał.

M
27/07/2009 14:32  

aynis/Jurek: bo BZG to expresssowe lotnisko, jesteś już odprawiony zanim kupisz bilet:)//// a tak poważnie to nie powinno być problemu ważne aby personalia się zgadzaly
27/07/2009 12:33  

A tak, lot do STN. Dopiero tam w drodze powrotnej go zatrzymali.
27/07/2009 12:08  

jurek - Profil
jurek

Domyślam się że FR leciał. To się nazywa ekspresowy boarding. Nikt nic nie czyta byle tylko jak najszybciej władować ludzkość na pokład ;)
27/07/2009 12:04  

I tak nic nie przebije kolesia, który poleciał z BGZ miesiąc przez planowanym odlotem ;)
27/07/2009 11:49  

jurek - Profil
jurek

Ja miałem lepiej. W locie na zlot do Porto w Szczecinie dałem kartke z boardingiem z STN do OPO. Pani na bramce przedarła i poszedłem do samolotu. Dopiero na lotnisku Stansted zorientowałem sie że dałem nie ten boarding. Na szczeście miałem wydrukowany drugi. Bo bym musiał bulic funciaki za internet cafe ;)
27/07/2009 11:47  

A dziękuję ;) gosc_malin: nikt nigdzie nie zwrócił na to uwagi czy to Mr czy Mrs...
27/07/2009 11:44  

jurek - Profil
jurek

O Pan aynis ! Jak na pana to wygląda całkiem całkiem.... ;P // gosciu_malino: nie zawracaj sobie głowy. Nikt na to nie zwróci uwagi.
27/07/2009 11:42  

gosc_malin - Profil
gosc_malin

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź ;-)

A miał ktoś z forumowiczów taką sytuację?

Malin
27/07/2009 11:39  

Ja kiedyś poleciałam, mimo że miałam rezerwacje na Mr zamiast na Mrs czy Ms. Nikt nie zwrócił na to uwagi.
27/07/2009 11:39  

jurek - Profil
jurek

Myślę że nie masz się czym przejmować. Ważne jest imię i nazwisko a nie tytuł :) W razie czego się kłóć, że system rezerwacyjny maja do bani i niech się odpimpają ;P
27/07/2009 11:37  

gosc_malin - Profil
gosc_malin

Witam, wczoraj kupiłem bilety na Wizzair Warszawa-Corfu. Z własnego profilu kupując dla żony wpisałem prawidłowe imię i nazwisko, ale został zwrot grzecznościowy "Pan".
Pisałem maila do Wizzair, ale oni mają opisane że odpowiedź do 30 dni, a lecę za 2 tygodnie. W moich rezerwacjach na koncie Wizzair przy zmianie na "Pani" nalicza od razu 360 zł za zmianę nazwiska. W ogólnych warunkach piszą tylko o zmianach imienia i nazwiska.
Czy może być z tym problem na lotnisku? Zmieniać teraz i bulić, czy iść na lotnisko i nikt nie zauważy lub nikomu nie przeszkadza to?

M
27/07/2009 11:29  

reklama
reklama

<>

Wylot z:

Przylot do:

• Data wylotu:

• Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: