"Pan" zamiast "Pani" na e-ticket

Przejrzałem inne wątki i ktoś pisał, że mu poprawili literówkę w nazwisku. Dodzwoniłem się do ich telecentrum i poprawiła mi kobieta od ręki za darmo na "Pani". Wizzair ma u mnie tak czy inaczej dobrą renomę. Dzięki za odpowiedzi w wątku! Pozdrawiam, tak na marginesie fajnie, że tą stronę znalazłem, będę czasem wpadał. M
27/07/2009 11:25  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pitterek 2009-07-29 12:36   
pitterek - Profil pitterek
aynis - może byłeś przebrany za czchunie ;-)
aynis 2009-07-27 14:36   
aynis - Profil aynis
malin: zapraszamy :)
malin 2009-07-27 14:32   
malin - Profil malin
Przejrzałem inne wątki i ktoś pisał, że mu poprawili literówkę w nazwisku. Dodzwoniłem się do ich telecentrum i poprawiła mi kobieta od ręki za darmo na "Pani". Wizzair ma u mnie tak czy inaczej dobrą renomę.

Dzięki za odpowiedzi w wątku!

Pozdrawiam, tak na marginesie fajnie, że tą stronę znalazłem, będę czasem wpadał.

M
4tech 2009-07-27 12:33   
4tech - Profil 4tech
aynis/Jurek: bo BZG to expresssowe lotnisko, jesteś już odprawiony zanim kupisz bilet:)//// a tak poważnie to nie powinno być problemu ważne aby personalia się zgadzaly
aynis 2009-07-27 12:08   
aynis - Profil aynis
A tak, lot do STN. Dopiero tam w drodze powrotnej go zatrzymali.
jurek 2009-07-27 12:04   
jurek - Profil jurek
Domyślam się że FR leciał. To się nazywa ekspresowy boarding. Nikt nic nie czyta byle tylko jak najszybciej władować ludzkość na pokład ;)
aynis 2009-07-27 11:49   
aynis - Profil aynis
I tak nic nie przebije kolesia, który poleciał z BGZ miesiąc przez planowanym odlotem ;)
jurek 2009-07-27 11:47   
jurek - Profil jurek
Ja miałem lepiej. W locie na zlot do Porto w Szczecinie dałem kartke z boardingiem z STN do OPO. Pani na bramce przedarła i poszedłem do samolotu. Dopiero na lotnisku Stansted zorientowałem sie że dałem nie ten boarding. Na szczeście miałem wydrukowany drugi. Bo bym musiał bulic funciaki za internet cafe ;)
aynis 2009-07-27 11:44   
aynis - Profil aynis
A dziękuję ;) gosc_malin: nikt nigdzie nie zwrócił na to uwagi czy to Mr czy Mrs...
jurek 2009-07-27 11:42   
jurek - Profil jurek
O Pan aynis ! Jak na pana to wygląda całkiem całkiem.... ;P // gosciu_malino: nie zawracaj sobie głowy. Nikt na to nie zwróci uwagi.
gosc_malin 2009-07-27 11:39   
gosc_malin - Profil gosc_malin
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź ;-)

A miał ktoś z forumowiczów taką sytuację?

Malin
aynis 2009-07-27 11:39   
aynis - Profil aynis
Ja kiedyś poleciałam, mimo że miałam rezerwacje na Mr zamiast na Mrs czy Ms. Nikt nie zwrócił na to uwagi.
jurek 2009-07-27 11:37   
jurek - Profil jurek
Myślę że nie masz się czym przejmować. Ważne jest imię i nazwisko a nie tytuł :) W razie czego się kłóć, że system rezerwacyjny maja do bani i niech się odpimpają ;P
gosc_malin 2009-07-27 11:29   
gosc_malin - Profil gosc_malin
Witam, wczoraj kupiłem bilety na Wizzair Warszawa-Corfu. Z własnego profilu kupując dla żony wpisałem prawidłowe imię i nazwisko, ale został zwrot grzecznościowy "Pan".
Pisałem maila do Wizzair, ale oni mają opisane że odpowiedź do 30 dni, a lecę za 2 tygodnie. W moich rezerwacjach na koncie Wizzair przy zmianie na "Pani" nalicza od razu 360 zł za zmianę nazwiska. W ogólnych warunkach piszą tylko o zmianach imienia i nazwiska.
Czy może być z tym problem na lotnisku? Zmieniać teraz i bulić, czy iść na lotnisko i nikt nie zauważy lub nikomu nie przeszkadza to?

M
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy