×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dortmund - co w okolicy?


będę mieć ok 4 godzin na przesiadkę w DTM. Samo lotnisko jest na tyle małe, że przez te 4h podejrzewam, że zacznie mi się tam nudzić, a z drugiej strony 4h to za mało, żeby ruszyć w miasto :P W związku z tym pytanie, czy orientujecie się, czy w pobliżu lotniska są jakieś sklepy, ciekawe miejsca, które można by było odwiedzic w celu zabicia czasu, bez konieczności oddalania się od lotniska autobusem/taksówką?

05/07/2009 11:52,  
<>

gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

  
lotnisko Dortmund znajduje się przy Holzwickede, a Holzwickede to bardzo małe miasteczko. Sklepy jakieś są, ale nic specjalnego. Warty zobaczenia jest tylko salon Ferrari ;-)
05/07/2009 12:09  

  
będę mieć ok 4 godzin na przesiadkę w DTM. Samo lotnisko jest na tyle małe, że przez te 4h podejrzewam, że zacznie mi się tam nudzić, a z drugiej strony 4h to za mało, żeby ruszyć w miasto :P
W związku z tym pytanie, czy orientujecie się, czy w pobliżu lotniska są jakieś sklepy, ciekawe miejsca, które można by było odwiedzic w celu zabicia czasu, bez konieczności oddalania się od lotniska autobusem/taksówką?
05/07/2009 11:54  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie