Likwidacja części połączeń do Chorwacji

W serwisie internetowym Norwegian od wczoraj tzn. od 8 czerwca kalendarz lotów W-wa - Split kończy się na 15 sierpnia, wcześniej loty dostępne były do połowy października. Podobnie sytuacja ma się z lotami W-wa - Dubrownik. Po zalogowaniu na stronie system informuje mnie, że nie posiadam żadnych aktywnych rezerwacji, mimo iż kupiłem bilety na wrzesień do Splitu. Czy ktoś ma jakieś potwierdzone informacje, że Norwegian skasował te połączenia od połowy sierpnia? Kontaktowałem się mail'owo z biurem w Warszawie ale odsyłają mnie na call center - 2,56 zł za minutę (sic!). Co ciekawe numer nie jest dostępny dla abonentów sieci Era, Heyah i Play.
09/06/2009 16:05  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ciutat 2009-06-10 13:22   
ciutat - Profil ciutat
jezeli to sie potwierdzi to jest niebity numer z ktorego moga sie nie podniesc na pl rynku, ale tak yto jest jak sie chwali wzrostem pax.. vide sky a gdzie kasa misiu kasa ...
gregory 2009-06-10 12:32   
gregory - Profil gregory
W środku sezonu takie przetasowania. Oj, podpadną tym na polskim rynku.
kashpir_pl 2009-06-10 12:27   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
Swieżutki mail od Norwegian:
"Witam Pana
W związku z reorganizacją europejskiej siatki połączeń linie Norwegian są zmuszone do anulowania lotów na terasie Warszawa Split Warszawa.
Prosimy o kontakt z bezpłatną infolinią tel. 22 201 11 64 w celu uzyskania dalszych informacji.
Przepraszamy za powstałe niedogodności." Podejrzewam, że to samo dotyczy lotów do Dubrownika.
kashpir_pl 2009-06-10 09:24   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
Odczekałem, "maintanance" serwisu Norwegiana przeprowadzone, nowa strona działa ale wspomniane przez mnie loty się nie pojawiły. To chyba dobrze nie wróży?
gregory 2009-06-09 16:58   
gregory - Profil gregory
Poszukaj na forum wątku "V Zlot: Sycylia/Malta, 14-20 września, cz.3 (stenus)"
kashpir_pl 2009-06-09 16:52   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
A w którym wątku mogę to znaleźć?
gregory 2009-06-09 16:28   
gregory - Profil gregory
To tylko awaria ich systemu. W innym wątku jest o tym informacja.
kashpir_pl 2009-06-09 16:13   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
W serwisie internetowym Norwegian od wczoraj tzn. od 8 czerwca kalendarz lotów W-wa - Split kończy się na 15 sierpnia, wcześniej loty dostępne były do połowy października. Podobnie sytuacja ma się z lotami W-wa - Dubrownik. Po zalogowaniu na stronie system informuje mnie, że nie posiadam żadnych aktywnych rezerwacji, mimo iż kupiłem bilety na wrzesień do Splitu. Czy ktoś ma jakieś potwierdzone informacje, że Norwegian skasował te połączenia od połowy sierpnia? Kontaktowałem się mail'owo z biurem w Warszawie ale odsyłają mnie na call center - 2,56 zł za minutę (sic!). Co ciekawe numer nie jest dostępny dla abonentów sieci Era, Heyah i Play.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy