easyJet zmyka Warszawę, a bilety sprzedaje

Linia, która dwa razy dziennie lata na trasie Warszawa-Londyn Luton, ostatni rejs zrealizuje 5 lipca. Jako przyczynę decyzji podaje dwukrotny wzrost opłat lotniskowych wywołany zamknięciem terminalu Etiuda i przeniesieniem tanich linii do terminali 1 i 2 (opłata pasażerska w Etiudzie to 30 zł, a w T1 i T2 – 60 zł)... ogłosili to wczoraj a bileciki wciąż można kupić do października... kocham taki profesjonalizm bleeee
03/04/2009 08:49  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-04-03 13:56   
4tech - Profil 4tech
marcia: przecież żaden chłop malorolny z podkarpacia czy innej warszafki nie będzie latał samolotem..zdziwilabys sie ilu warszawiaków mieszka obecnie w UK nie tylko w Londku ale również w takich dziurach ze GPS ma problem aby je odszukać..aaa zapomniałem warszafka lota LO lub BA a nie EZY to dla innej biedoty...Twój sposób myślenia przebija wszystko co na tym forum do tej pory zostało napisane///
disorder 2009-04-03 13:51   
disorder - Profil disorder
easyJet to dla mnie też ulubiona linia. Żałuję ich bardzo, bo dla mnie będzie to duży brak. Często używałem ich połączenia do Luton i spokojnie te 30 zł bym dopłacił, bo cenię ich profesjonalizm. Z kolei nie przesadzałbym, że miejsca pracy znikną. Żadnych miejsc nie generowali. WAS ich obsługiwał. Może kiosku z ich logo w Etiudzie ktoś stracił pracę. Mały gracz w Wawie to był, żeby jego decyzja wygenerowała tam bezrobocie.
marian 2009-04-03 13:48   
marian - Profil marian
marcia: zabija mnie Twój tok myślenia :) sorry.
bagi 2009-04-03 13:38   
bagi - Profil bagi
marcia: wiesz co Twoje myslenie to chyba podobne jest do tych z PPL-u. Po co WAW-LTN pewnie!!! po co miejsca pracy przeciez bezrobocie w WAW nie istnieje. Po co bilet w dwie strony do LTN za 400 zloty, co by wyskoczyc na weekend (oczywiscie dla tych, którzy nie zarabiaja 7000 netto/mc) Po co kilku angoli w WAW ma dac zarobic jakiemus hotelowi, restauracji??? Po co wogole ludzie z zachodu maja latac do Polski na " daleko wschod" Kobieto Twoje horyzonty i percepcja sa wezsze niz u niemowlaka, ale co tam - twoja frustracja wszystko nadrabia:) pozdrawiam!
aynis 2009-04-03 11:27   
aynis - Profil aynis
Norwegian powiedział, że jego klienci są w stanie znieść tą podwyżkę, więc raczej DY zostanie...
4tech 2009-04-03 11:24   
4tech - Profil 4tech
no...to moze zaczniemy obstawiac ktora LCC bedzie nastepna i wycofa sie z warszafki? kto pierwszy DYzio czy Landrynka?
aynis 2009-04-03 10:03   
aynis - Profil aynis
gral: no i tak ostatnio jak latałam z EZY to z KRK, ale i tak smutno, bo to w końcu moja ulubiona linia. Najpierw skasowali mi GDN, teraz WAW...
marcia 2009-04-03 09:54   
marcia - Profil marcia
A nawet jak wroca, to i tak nie do Warszawy, ale do swoich miasteczek i wiosek rozsianych w Lodzkiem, Swietokrzyskiem, na Podkarpaciu i w bylych PGRach. Loty do WAW im niepotrzebne.
marcia 2009-04-03 09:52   
marcia - Profil marcia
Do przewidzenia było- z WAW ruch robotniczy i tak był najmniejszy. A easy, jak kazdy LCC w Polsce na nic innego nie liczy. Ci co mieli wrocic juz wrocili; ci co sa tam do teraz, juz nie wroca jesli taki kryzys na wyspach ich nie wystraszyl.
gral 2009-04-03 09:50   
gral - Profil gral
ano smutne. trzeba sie przeprowadzic chyba gdzies np. do wrocka :)
aynis 2009-04-03 09:34   
aynis - Profil aynis
A to smutne, że się zwijają :(
gral 2009-04-03 08:50   
gral - Profil gral
Linia, która dwa razy dziennie lata na trasie Warszawa-Londyn Luton, ostatni rejs zrealizuje 5 lipca. Jako przyczynę decyzji podaje dwukrotny wzrost opłat lotniskowych wywołany zamknięciem terminalu Etiuda i przeniesieniem tanich linii do terminali 1 i 2 (opłata pasażerska w Etiudzie to 30 zł, a w T1 i T2 – 60 zł)... ogłosili to wczoraj a bileciki wciąż można kupić do października... kocham taki profesjonalizm bleeee
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy