easyJet i nowe wakacyjne trasy

EasyJet otwiera kolejne wakacyjne połączenia, jak powiedział Andy Harrison, Dyrektor Generalny easyJet wybrano najbardziej popularne trasy letniego wypoczynku, wakacyjnych wypadów weekendowych oraz podróży służbowych. W przeciągu 13 lat obecności firmy na rynku, easyJet'owi udało się zanotować niezwykły wzrost, ponieważ oferta jest połączeniem ekonomicznych rozwiązań kosztowych z dbałością o wygodę oraz zaspokojenie potrzeb pasażerów. Od dziś dostępne są bilety z nowej, poszerzonej oferty wakacyjnej linii. Nowe trasy, daty ich otwarcia oraz częstotliwość połączeń przedstawiają się następująco: Londyn Gatwick - Monachium, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Zurich, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Wiedeń, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Bodrum (Turcja), połączenie dostępne od 23 kwietnia, 3 razy w tygodniu. Manchester - Dalaman (Turcja), połączenie dostępne od 6 sierpnia, 3 razy w tygodniu, Lyon - Piza, połączenie dostępne od 11 lipca, 2 razy w tygodniu, Paryż Orly - Dubrownik, połączenie dostępne od 12 lipca, 3 razy w tygodniu, Paryż Orly - Faro (Portugalia), połączenie dostępne od 11 lipca, 3 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Heraklion, połączenie dostępne od 26 lipca, 4 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Rodos, połączenie dostępne od 25 lipca, 3 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Dubrownik, połączenie dostępne 2 sierpnia, 4 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Split (Chorwacja), połączenie dostępne od 1 sierpnia, 3 razy w tygodniu, Berlin Schönefeld - Cagliari (Włochy), połączenie dostępne od 1 kwietnia, 2 razy w tygodniu.
07/02/2009 10:48  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
andrzej 2009-02-07 21:59   
andrzej - Profil andrzej
Szkoda, że nic z Polski. :(
adamlubin 2009-02-07 20:09   
adamlubin - Profil adamlubin
aynis: tylko że z WAW kawał drogi. Do Krakowa mam AUTOSTRADE :) Fajnie było by jakby Easy otworzył jakąś trase wakacyjną z PL tak jak FR z Wrocka do Alikante
aynis 2009-02-07 19:06   
aynis - Profil aynis
Tzn. będzie latać latem...
aynis 2009-02-07 19:06   
aynis - Profil aynis
adamlubin: DY lata do Splitu i Dubrownika...
adamlubin 2009-02-07 19:00   
adamlubin - Profil adamlubin
Punkt dla Easyjet - ach, szkoda że nie ma Chorwacji z PL /nawet z Krakowa/
jaris 2009-02-07 10:51   
jaris - Profil jaris
EasyJet otwiera kolejne wakacyjne połączenia, jak powiedział Andy Harrison, Dyrektor Generalny easyJet wybrano najbardziej popularne trasy letniego wypoczynku, wakacyjnych wypadów weekendowych oraz podróży służbowych. W przeciągu 13 lat obecności firmy na rynku, easyJet'owi udało się zanotować niezwykły wzrost, ponieważ oferta jest połączeniem ekonomicznych rozwiązań kosztowych z dbałością o wygodę oraz zaspokojenie potrzeb pasażerów. Od dziś dostępne są bilety z nowej, poszerzonej oferty wakacyjnej linii. Nowe trasy, daty ich otwarcia oraz częstotliwość połączeń przedstawiają się następująco:
Londyn Gatwick - Monachium, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Zurich, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Wiedeń, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Bodrum (Turcja), połączenie dostępne od 23 kwietnia, 3 razy w tygodniu.
Manchester - Dalaman (Turcja), połączenie dostępne od 6 sierpnia, 3 razy w tygodniu,
Lyon - Piza, połączenie dostępne od 11 lipca, 2 razy w tygodniu,
Paryż Orly - Dubrownik, połączenie dostępne od 12 lipca, 3 razy w tygodniu,
Paryż Orly - Faro (Portugalia), połączenie dostępne od 11 lipca, 3 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Heraklion, połączenie dostępne od 26 lipca, 4 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Rodos, połączenie dostępne od 25 lipca, 3 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Dubrownik, połączenie dostępne 2 sierpnia, 4 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Split (Chorwacja), połączenie dostępne od 1 sierpnia, 3 razy w tygodniu,
Berlin Schönefeld - Cagliari (Włochy), połączenie dostępne od 1 kwietnia, 2 razy w tygodniu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama