×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet i nowe wakacyjne trasy


EasyJet otwiera kolejne wakacyjne połączenia, jak powiedział Andy Harrison, Dyrektor Generalny easyJet wybrano najbardziej popularne trasy letniego wypoczynku, wakacyjnych wypadów weekendowych oraz podróży służbowych. W przeciągu 13 lat obecności firmy na rynku, easyJet'owi udało się zanotować niezwykły wzrost, ponieważ oferta jest połączeniem ekonomicznych rozwiązań kosztowych z dbałością o wygodę oraz zaspokojenie potrzeb pasażerów. Od dziś dostępne są bilety z nowej, poszerzonej oferty wakacyjnej linii. Nowe trasy, daty ich otwarcia oraz częstotliwość połączeń przedstawiają się następująco: Londyn Gatwick - Monachium, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Zurich, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Wiedeń, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Bodrum (Turcja), połączenie dostępne od 23 kwietnia, 3 razy w tygodniu. Manchester - Dalaman (Turcja), połączenie dostępne od 6 sierpnia, 3 razy w tygodniu, Lyon - Piza, połączenie dostępne od 11 lipca, 2 razy w tygodniu, Paryż Orly - Dubrownik, połączenie dostępne od 12 lipca, 3 razy w tygodniu, Paryż Orly - Faro (Portugalia), połączenie dostępne od 11 lipca, 3 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Heraklion, połączenie dostępne od 26 lipca, 4 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Rodos, połączenie dostępne od 25 lipca, 3 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Dubrownik, połączenie dostępne 2 sierpnia, 4 razy w tygodniu, Mediolan Malpensa - Split (Chorwacja), połączenie dostępne od 1 sierpnia, 3 razy w tygodniu, Berlin Schönefeld - Cagliari (Włochy), połączenie dostępne od 1 kwietnia, 2 razy w tygodniu.

07/02/2009 10:48,  
<>

gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

  
Szkoda, że nic z Polski. :(
07/02/2009 21:59  

  
aynis: tylko że z WAW kawał drogi. Do Krakowa mam AUTOSTRADE :) Fajnie było by jakby Easy otworzył jakąś trase wakacyjną z PL tak jak FR z Wrocka do Alikante
07/02/2009 20:09  

  
Tzn. będzie latać latem...
07/02/2009 19:06  

  
adamlubin: DY lata do Splitu i Dubrownika...
07/02/2009 19:06  

  
Punkt dla Easyjet - ach, szkoda że nie ma Chorwacji z PL /nawet z Krakowa/
07/02/2009 19:00  

  
EasyJet otwiera kolejne wakacyjne połączenia, jak powiedział Andy Harrison, Dyrektor Generalny easyJet wybrano najbardziej popularne trasy letniego wypoczynku, wakacyjnych wypadów weekendowych oraz podróży służbowych. W przeciągu 13 lat obecności firmy na rynku, easyJet'owi udało się zanotować niezwykły wzrost, ponieważ oferta jest połączeniem ekonomicznych rozwiązań kosztowych z dbałością o wygodę oraz zaspokojenie potrzeb pasażerów. Od dziś dostępne są bilety z nowej, poszerzonej oferty wakacyjnej linii. Nowe trasy, daty ich otwarcia oraz częstotliwość połączeń przedstawiają się następująco:
Londyn Gatwick - Monachium, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Zurich, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Wiedeń, połączenie dostępne od 2 kwietnia codziennie, Londyn Gatwick - Bodrum (Turcja), połączenie dostępne od 23 kwietnia, 3 razy w tygodniu.
Manchester - Dalaman (Turcja), połączenie dostępne od 6 sierpnia, 3 razy w tygodniu,
Lyon - Piza, połączenie dostępne od 11 lipca, 2 razy w tygodniu,
Paryż Orly - Dubrownik, połączenie dostępne od 12 lipca, 3 razy w tygodniu,
Paryż Orly - Faro (Portugalia), połączenie dostępne od 11 lipca, 3 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Heraklion, połączenie dostępne od 26 lipca, 4 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Rodos, połączenie dostępne od 25 lipca, 3 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Dubrownik, połączenie dostępne 2 sierpnia, 4 razy w tygodniu,
Mediolan Malpensa - Split (Chorwacja), połączenie dostępne od 1 sierpnia, 3 razy w tygodniu,
Berlin Schönefeld - Cagliari (Włochy), połączenie dostępne od 1 kwietnia, 2 razy w tygodniu.
07/02/2009 10:51  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie