Wyprawa Gdańsk - Hahn - Girona

Witam Mam pare pytan, zaplanowalem tydzien trasa GDN-HHN-GRO-HHN-GDN. 1) Mam juz zarezerwowany nocleg w Barcelonie, jednak chcialbym spytac czy lotniska Barcelona-Girona i Grankfurt-Hahn sa otwarte cala dobe? Jestem w Frankfurcie ok. 22 a wylot mam o 8 rano, wiec chcialbym spedzic ten czas na lotnisku. Tak samo wyglada sprawa z Girona, pojawie sie tam wieczorem i wczesnie rano mam odlot do Hahn. 2) Czy orientuje sie ktos, gdzie znajde rozklad jazdy i ceny pociagow z stacji kolejowej Girona do centrum Barcelony? pozdrawiam
19/01/2009 18:11  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
leemc 2009-01-19 23:41   
leemc - Profil leemc
Jadąc pociągiem do Barcelony z tego co się orientowałem 3 msce temu zaoszczędzi się max 2-3 euro, więc lepiej w spokoju przejechać się busem.
Ze spaniem w Hahn nie ma najmniejszego problemu. Codziennie śpi tam z kilkadziesiąt osób. Polecam ławę w kawiarni na piętrze (o 5 rano wyganiają, pewnie będzie zajęta) i fotele Hertza.
bagi 2009-01-19 22:38   
bagi - Profil bagi
return z Girony do Barcelony chyba kosztuje 21 Euro jak sie nie myle. Autobusy jezdza nawet 3 czy 4 rano wiec mozna sie odstac nawet na bardzo wczesne loty bez problemu!
czester 2009-01-19 21:35   
czester - Profil czester
Ponieważ nie wolno wklejac linków, to podpowiem tylko, że hiszpańskie koleje nazywają się "renfe" a na ich stronie język wybiera się w prawym dolnym rogu koło flagi UE (a nie jest to intuicyjne).
lukasz86 2009-01-19 20:10   
lukasz86 - Profil lukasz86
java: Wielokrotnie spałem w HHN i GRO, dużo ludzi tak robi, ale szczególnie w Hahn z miejscami jest problem już kole 22. Ale powodzenia :) W Gironie pociągi to nie wiem, ale ja zawsze jadę autobusem - z lotniska masz bezpośredni autobus do Barcelony - cena za bilet w obie strony 21 euro jeśli dobrze pamiętam. Rozkład jazdy znajdziesz tutaj: [...OT...] Komentarz moderatora: lukasz, linka możesz przesłać javie na priv
tomek 2009-01-19 18:36   
tomek - Profil tomek
Jak jest w GRO nie wiem ale na HHN jest pełno ludzi nocą i większość nocuje więc po przylocie radze sobie zająć jakiś wygodny box do przespania się bo później na krzesełkach to ciężko. Jeszcze lepszym pomysłem będzie wepchnięcie do swojego bagażu śpiworu :p Wtedy to już zupełny Lux :d
Pozdrawiam
adamlubin 2009-01-19 18:34   
adamlubin - Profil adamlubin
java: tak jak wspomniała aynis: w HHN jak i w GRO z noclegiem nie miałem problemów - a powiem więcej wszystkie lepsze miejsca były juz zajęte. Udanej wyprawy :))
aynis 2009-01-19 18:29   
aynis - Profil aynis
java: z noclegiem na HHN raczej nie ma problemu, dość często jest to praktykowane :)
java 2009-01-19 18:15   
java - Profil java
Witam
Mam pare pytan, zaplanowalem tydzien trasa GDN-HHN-GRO-HHN-GDN.
1) Mam juz zarezerwowany nocleg w Barcelonie, jednak chcialbym spytac czy lotniska Barcelona-Girona i Grankfurt-Hahn sa otwarte cala dobe? Jestem w Frankfurcie ok. 22 a wylot mam o 8 rano, wiec chcialbym spedzic ten czas na lotnisku. Tak samo wyglada sprawa z Girona, pojawie sie tam wieczorem i wczesnie rano mam odlot do Hahn.
2) Czy orientuje sie ktos, gdzie znajde rozklad jazdy i ceny pociagow z stacji kolejowej Girona do centrum Barcelony?
pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy