Porządek na forum

Szanowni forumowicze. Prosze o powazne potraktowanie tego postu! Na forum panuje bałagan, każdy komentowany temat schodzi na dyskusje o wspomnianym już " zlocie w Porto" lub innym "mydle powiodle". Stworzona została specjalnie do tego celu możliwość dodawania wątków - tak więc trzymajcie się tematów wątków. Dodatkowo komentując artykuł komentujcie artykuł a nie opinie innych. Jeżeli zaś macie coś osobiście do kogoś używajcie wiadomosci prywatnych (przeciez do tego zostaly stworzone - nie kazdy ma ochote czytac o osobistych animozjach pomiedzy uzykownikami - nie bede wnikał jakimi ale niektore sa zenujace). Rzeczywiscie niestety ale juz po raz ktorys otrzymuje sygnal iz nowi forumowicze maja problem z zaistnieniem na forum. Niestety! Panowie troche wyrozumialosci dla nowych. Reasumujac posty nie na temat w danym watku beda kasowane - wiec prosze oszczedzcie nam pracy i piszcie na temat. Trzymajmy poziom forum i niech to bedzie forum lotnicze a nie "mydlo i powidlo". Czy jestescie w stanie trzymac dobry poziom tego forum? Chciałbym aby odpowiedz brzmiala: TAK! (Czekam na priv!!!! na propozycje jak podniesc poziom tego forum)
08/01/2009 20:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
admin 2009-01-09 21:40   
admin - Profil admin
"Wolne" nie sa pokazywane na glownej stronie tylko w zakladce KONTO jest kolumna OSTATNIE WOLNE POSTY i tam pojawiaja sie ostatnie posty o mydle i powidle.
hamburg 2009-01-09 21:36   
hamburg - Profil hamburg
A czy moze mi ktos wytlumaczyc jak to funkcjonuje z tymi ,,wolnymi komentarzami´´, bo jakos nie wiem o co w tym chodzi ;-) (Okay koncze bo widze ze juz nie wolno pisac NA TEMAT bo inni mowia ze zasmiecam forum ;-))
lmajchrowski 2009-01-09 19:12   
lmajchrowski - Profil lmajchrowski
sluszne uwagi tutaj widze ale nadal najwiecej zasmieca forum kilku najbardziej aktywnych forumowiczow nie bede wymienial nickow bo wiadomo o kogo chodzi jak sie na forum poczyta. A jesli chodzi o gosci na forum bo tak sie ich uczepiliscie to odsetek ich postow rowna sie ile 5% forum a moze i mniej wiec chyba zasmiecanie forum nie od nich zalezy !!!
raf 2009-01-09 18:37   
raf - Profil raf
juzzz w kazdym temacie sa wasze "przemyslenia" nie wiem czy wiecie ale jest poczta elekroniczna ,ggadu gadu itp. Ciagle te same osoby, a juz przyznawanie koloru zoltego jest "rewelacyjne" moze jeszcze napiszecie ksiazke o dobrym forumowiczu,ktorymi oczywiscie WY i TYLKO wy jestescie!amen
raf 2009-01-09 18:17   
raf - Profil raf
juzzz w kazdym temacie sa wasze "przemyslenia" nie wiem czy wiecie ale jest poczta elekroniczna ,ggadu gadu itp. Ciagle te same osoby, a juz przyznawanie koloru zoltego jest "rewelacyjne" moze jeszcze napiszecie ksiazke o dobrym forumowiczu,ktorymi oczywiscie WY i TYLKO wy jestescie!amen
cezary 2009-01-09 17:51   
cezary - Profil cezary
4tech: słuszna uwaga ale adresat chyba nieadekwatny.
I nie warto wdawać się w dyskusję.
cezary 2009-01-09 17:49   
cezary - Profil cezary
o to to.. gralu to samo mówiłem. gosc moze napluć na forum i pasazer.com po czym znika i pojawia sie z nowym nickiem. I tak w kółko Macieju..
4tech 2009-01-09 17:47   
4tech - Profil 4tech
gościu_warto:proponuje utworzyć konto na portalu...o ile oczywiście chcesz i masz ochotę na to
gral 2009-01-09 17:45   
gral - Profil gral
moze taka ze taki anonim moze napisac kazda bzdure bo i tak nikt nie wie kto to jest
gosc_warto 2009-01-09 17:43   
gosc_warto - Profil gosc_warto
* (niedopuszczalne uwagi osobiste)
gosc_warto 2009-01-09 17:38   
gosc_warto - Profil gosc_warto
ale kto wprowadza podziały ? jaka jest różnica między forumowiczami a gościami ? * (niedopuszczalne uwagi osobiste)
cezary 2009-01-09 17:30   
cezary - Profil cezary
4tech: osobiście jak widziałem że post gosc-jakistam jest obraźliwy lub zwykłym spamem zawsze odrzucałem. Ale widocznie czasem ktoś akceptuje posty głupie.
4tech 2009-01-09 17:29   
4tech - Profil 4tech
adminie:zgoda tylko ze czasami jest tak ze moderator potrafi zwrócić uwagę jednemu użytkownikowi natomiast innemu juz nie mimo że jest to post poprzedni bądź następny, nie wymagam aby moderator miał cały czas " nos" w monitorze raczej chodzi mi o równowagę
4tech 2009-01-09 17:25   
4tech - Profil 4tech
ale ktoś jest zolciotki...a swoją drogą moderowanie przez innych użytkowników postow gości chyba nic nie daje gdyż nader często są to posty krytykujace w w wybredny sposób innych
admin 2009-01-09 17:20   
admin - Profil admin
4tech: admin ma inne zadania i nie sledzi kazdego postu gdyz na nic innego nie mialby czasu.
miras 2009-01-09 17:11   
miras - Profil miras
gral: prosze bez ironii. // I kto to mówi o savoir-vivre!
4tech 2009-01-09 17:09   
4tech - Profil 4tech
ale są też wyjątki na forum...jedni forumowicze mają zwrócona uwagę przez moderatora/admina gdy kogoś obrażają a inni nie i obrażają do woli...
cezary 2009-01-09 17:03   
cezary - Profil cezary
Savoir-vivre obowiązuje wszystkich ludzi. Także gości forum.
gral 2009-01-09 17:03   
gral - Profil gral
miras: na szczęście ty tu jesteś i zawsze możesz uratować honor forum
miras 2009-01-09 16:52   
miras - Profil miras
Niektorzy goscie zadaja normalne pytania na forum i dostaja od razu po glowie. Albo pytaja o cos i nikt z nas nie raczy odpowiedziec. Nie zawsze jest tak ze ktos wpada z wulgaryzmami.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy