Porządek na forum

Szanowni forumowicze. Prosze o powazne potraktowanie tego postu! Na forum panuje bałagan, każdy komentowany temat schodzi na dyskusje o wspomnianym już " zlocie w Porto" lub innym "mydle powiodle". Stworzona została specjalnie do tego celu możliwość dodawania wątków - tak więc trzymajcie się tematów wątków. Dodatkowo komentując artykuł komentujcie artykuł a nie opinie innych. Jeżeli zaś macie coś osobiście do kogoś używajcie wiadomosci prywatnych (przeciez do tego zostaly stworzone - nie kazdy ma ochote czytac o osobistych animozjach pomiedzy uzykownikami - nie bede wnikał jakimi ale niektore sa zenujace). Rzeczywiscie niestety ale juz po raz ktorys otrzymuje sygnal iz nowi forumowicze maja problem z zaistnieniem na forum. Niestety! Panowie troche wyrozumialosci dla nowych. Reasumujac posty nie na temat w danym watku beda kasowane - wiec prosze oszczedzcie nam pracy i piszcie na temat. Trzymajmy poziom forum i niech to bedzie forum lotnicze a nie "mydlo i powidlo". Czy jestescie w stanie trzymac dobry poziom tego forum? Chciałbym aby odpowiedz brzmiala: TAK! (Czekam na priv!!!! na propozycje jak podniesc poziom tego forum)
08/01/2009 20:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
mrader 2009-01-22 20:54   
mrader - Profil mrader
marian:a to twoja sprawka ...pewnie;)
marian 2009-01-22 20:45   
marian - Profil marian
był step - nie ma stepa. ciekawe pod jaka postacia pojawi sie teraz?
aynis 2009-01-22 20:34   
aynis - Profil aynis
mrader: normalnie 10 pkt za ten komentarz moderatora, uśmiałam się...
mrader 2009-01-22 20:31   
mrader - Profil mrader
porządek na forum...hm;nie interesuje mnie kto i do kogo?ale *Komentarz moderatora:Pisz do pajaca na priv...-rozłożył mnie całkowicie.:x
cezary 2009-01-12 01:25   
cezary - Profil cezary
gral śpisz czy duchowo wspierasz moderatora ?
cezary 2009-01-12 00:23   
cezary - Profil cezary
Miras: poza tym jak popatrzysz na wątek zobaczysz od kogo się zaczęło. A od moderatora dostało sie nam wszystkim po równo. Wygwiazdkowani zostali także szumny, gosc-lotnik i gosc_gosia o wiperku nie wspominając. Dlatego niesłusznie pytanie kierujesz do mnie.
gral 2009-01-12 00:23   
gral - Profil gral
mi się nowe porządki na forum podobają. nie wiem kto jest tym tajemniczym moderatorem ale zapewniam mu moje duchowe wsparcie
cezary 2009-01-12 00:18   
cezary - Profil cezary
Miras: nie pisałem głupot. wiperek zaczął głupio pytac , ja odpowiedziałem i tak sie zaczęło. Moderator prawie wszystko wygwiazdkował. Zauważ że "prawie wszystko".
miras 2009-01-12 00:13   
miras - Profil miras
Cezary: A co to za głupoty pisałeś dzisiaj pod artykułem że moderator musiał w miejsce Twojego postu wstawić gwiazdki i komentarz?
miras 2009-01-11 22:21   
miras - Profil miras
stenus: jakos nie przywiazuje do tego jakim kolorem jestem oznaczony. Ja nie z tych ktorzy maja wielkie parcie na kolory, punkty itede...
4tech 2009-01-11 13:07   
4tech - Profil 4tech
raf: za to Ty znasz sie na wszystkim??? czas pobytu na forum nie upowaznia nikogo do obrazanie innych..
michalb 2009-01-11 11:52   
michalb - Profil michalb
raf to czy Ci podoba co pisze 4tech to jest twoja prywatna sprawa ,forum nie jest tylko twoje ,zawsze będzie ktoś kto będzie pisał a nam się to nie będzie podobało ,są rożne gusta.
humbak 2009-01-11 09:17   
humbak - Profil humbak
mirasie: Daj już spokój. Użytkownik paolo-79 też się stał żółty na chwilkę i się śmiertelnie obraził na co poniektórych (jak to Włoch) i też już jest niebieski. Też chcesz być niebieski?
raf 2009-01-11 02:24   
raf - Profil raf
cezary zobacz sobie od kiedy jestem na tym forum...oczywiscie moj post zostal skasowany,powtorze 4tech jest osoba ktorej wywody sie niemilo czyta i nie jest to tylko moje zdanie!!! mam wrazenie ze nic innego nie robi tylko pisze na pasazer.com ,az dziwne ze nie jest niebieski,przeciez jest taki "blyskotliwy"
4tech 2009-01-10 23:54   
4tech - Profil 4tech
miras: czy Ty musisz?:)))
miras 2009-01-10 23:47   
miras - Profil miras
Dlaczego Użytkownik Cezary jest niebieski? Zanim skasował swoje konto był żółty (przez chwilę). O ile pamiętam inni forumowicze jak np.: stenus czy maciek-krk, świecili na żółto co najmniej przez pół roku.
4tech 2009-01-10 18:57   
4tech - Profil 4tech
raf:dziękuję za diagnoze stanu mojego umyslu ale Kaszpirowsky z Ciebie żaden
cezary 2009-01-10 17:43   
cezary - Profil cezary
a może raf to kolejna reinkarnacja katki lub rufusa ? Chyba takiie nicki mieli jeśli mnie pamięć nie myli. // stenus : podżeganie do zbrodni jest karalne :o)))
humbak 2009-01-10 16:49   
humbak - Profil humbak
raf: Pojedź do UK i zabij 4techa. Może wtedy jakoś forum się poprawi...
raf 2009-01-10 13:56   
raf - Profil raf
* OT
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy