Nalot Ryanaira

Nalot Ryanaira Dzisiaj na łódzkim lotnisku Lublinek po raz pierwszy wylądował rejsowy samolot irlandzkich linii lotniczych Ryanair z Londynu. Na lotnisku, oprócz pasażerów, witały go tłumy widzów i sympatycy lotniska. Punktualnie o 10.10 wzbił się w powietrze zabierając ze sobą komplet pasażerów. Także dzisiaj Ryanair zainaugurował połączenia do Gdańska, Rzeszowa, Bydgoszczy, Krakowa...
30/10/2005 16:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Barti 2005-11-08 20:12   
gosc_Barti - Profil gosc_Barti
Tylko słysze o tym rowerku w tle !!!!!!
Siedzicie w domach nigdzie w Świecie nie bywacie to nawet nie wiecie ze rower w Europie Zachodniej jest srodkiem lokomocji który nikogo nie dziwi !!!!!!!!!!!
A nas Polaków owszem
gosc_FordM 2005-11-03 15:48   
gosc_FordM - Profil gosc_FordM
No tak, poprzekręcało mi się :) Dzień taniego latania to dobra idea. To są dopiero pierwsze tanie loty z Łodzi więc spróbujcie zrozumieć naszą dużą radość ;) Dla tego lotniska to przełomowy moment, każdy kiedyś zaczynał...
maxx 2005-11-02 15:29   
maxx - Profil maxx
To ja pisałem o inwentarzu ;) Chodziło o lekki sarkazm. Aczkolwiek jak sobie poczytałem artykuły z łódzkiej Wyborczej, to nie ma się co śmiać - u nich to wręcz narodowe święto nastało. Dzień 31 października będzie Dniem Taniego Latania w Łodzi ;)
chris 2005-11-02 15:11   
chris - Profil chris
gosc_FordMondeo : cos się Panu pomyliło, to nie ja pisałem o inwentarzu.
gosc_FordM 2005-11-02 14:34   
gosc_FordM - Profil gosc_FordM
Panie Chris, fotografujący miałby nielada problem ze zmieszczeniem w kadrze kaczek kur i prosiąt, no chyba że w tuch poszedłby jakiś Photoshop albo inne cuda do fotomontaży. Zastanawia mnie jednakt fakt, skąd u Ciebie pomysł na występowanie tego inwentarza na lotnisku... Czyżby zaobserwowane w Twojej okolicy?
maxx 2005-10-31 23:50   
maxx - Profil maxx
Oj do roweru nic nie mam, sam jeżdżę. Nie mogli pokazać jak szczęśliwi Brytole w liczbie 20% pasażerów (miało być 50%!) chleją na Pietrynie? Byłoby bardziej reklamowo.
gosc_polyn 2005-10-31 12:46   
gosc_polyn - Profil gosc_polyn
rowery sa OK,zreszta bardzo popularny srodek lokomocji w takich
wysoko cywilizowanych miejscach jak Amsterdam,Paryz?Londyn czy Wieden
wiec nie widze powodu do szyderstwa,raczej do pochwaly
zdrowego trybu zycia (nie kazdy czuje potrzebe rozbijania sie po
drogach rozpedzonym do 120km/godz BMW),zatem odczepcie sie panowie od rowerzystow
a co do atmosfery na lublinieckim lotnisku toza pare lat jak wszystko dobrze pojdzie moze
ladnie sie rozwinac,bo o wiele latwiej rozbudowac male lotnisko
niz taki moloch jak okecie,zatem cierpliwosci-oni dopiero zaczynaja
;-)
chris 2005-10-31 10:58   
chris - Profil chris
Maxx : zdjecia nie klamia :) To tak wygladalo ... a plotu nie maja, za to siatke ogrodzeniowa chyba widac.
maxx 2005-10-31 10:54   
maxx - Profil maxx
chris: Krytykującym chodzi o sposób ujęcia. Fotograf mógł się wysilić i włożyć w kadr jeszcze ze dwie kury, świnię i kozę. Nie można było zrobić fotki przez płot (chyba mają płot?) Wyszedłby elegancki samolot, a tak wyszła wieś patrząca na UFO. :D
chris 2005-10-31 10:11   
chris - Profil chris
zgadzam sie z gosciem_szakal_el.
Frankurt ma ladowanie A380 , a Lublinek Ryanaira. Dwa nieporownywalne samoloty, a jednak chodzi o to samo ... o latanie :)
gosc_szaka 2005-10-31 09:40   
gosc_szaka - Profil gosc_szaka
Po pierwsze - rowery sa wygodnym i ekologicznym srodkiem transportu powszechnym w tzw. Zachodniej Europie wiec wasz komentarz swiadczy o wysokim poziomie waszej wiedzy - wystarczy pojechac na Luton, EMA by zobaczyc parkingi rowerowe. Po drugie - finansowany tylko przez miasto - bez udzialu PPL Lublinek odniosl sukces i co sie dziwicie ze ludzie chca byc tego swiadkiem? Mimo nieprzychylnosci Warszafki udalo sie cos zrobic dla tego lotniska i tego miasta. Oby tak dalej.
gosc_lodzi 2005-10-31 08:38   
gosc_lodzi - Profil gosc_lodzi
po 1sze: lublinek to nie lodz tylko wies pod lodzia.
po 2ie: lecialem stamtad 2 razy i juz wiecej nie bede.
po 3: obsluga pasazerow na lotnisku to ***. nasmiewaja sie z pasazerow robiac zlosliwe komentarze. powinni *** ladowac na wagony a nie pracowac na lotnisku. Komentarz moderatora: Trochę kultury!
chris 2005-10-30 23:58   
chris - Profil chris
To zdjęcie z tłumem za siatka wygląda mniej więcej jak z kawału "chłopy komputery do GSu przywieźli ! " ... :)
gosc_Grzes 2005-10-30 23:28   
gosc_Grzes - Profil gosc_Grzes
Boże, te zdjęcia powinny być wykasowane jak najprędzej! Zdaje mi sie że to Chiny bo tam jest na topie jeździć rowerem!!Przecież ci piloci pomyślą jeszcze że my mieszkamy w XIXw no i taki Ryanair przyleciał na głęboka prowincje ze specjalną misja uświadamiającą że jest coś takiego jak samolot.
humbak 2005-10-30 22:44   
humbak - Profil humbak
No nic dziwnego, że tyla luda przybyło. W Łodzi to pierwszy samolot, jaki wylądował od wielu miesięcy... Ludzie musieli sobie przypomnieć, jak w ogóle samolot wygląda.
gosc_stani 2005-10-30 21:41   
gosc_stani - Profil gosc_stani
Sam przyjechalem rowerem, żeby szybko i swobodnie poruszać wzdłuż pasa i obok terminalu :P
chris 2005-10-30 21:01   
chris - Profil chris
lysy81 : aby miec ubior roboczy musisz pracowac w redakcji ... :)
maxx 2005-10-30 20:03   
maxx - Profil maxx
O jaaaa... skąd tam się biorą na pasie rolnicy z rowerami?! Duże miasto a tak wieś ;)
lysy81 2005-10-30 19:33   
lysy81 - Profil lysy81
Dobra co trzeba zrobic zeby zdobyc koszulke PASAZER? moze jakis konkurs panowie?pozdrawiam
lysy81 2005-10-30 19:33   
lysy81 - Profil lysy81
Dobra co trzeba zrobic zeby zdobyc koszulke PASAZER? moze jakis konkurs panowie?pozdrawiam
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy