Airbus A380 we Frankfurcie

Airbus A380 we Frankfurcie W sobotę (29.10) na lotnisku we Frankfurcie po raz pierwszy wyląduje Airbus A380. Lądowanie A380 będzie można obserwować ze specjalnego punktu widokowego zlokalizowanego w północnej części lotniska, do którego będą kursowały specjalne darmowe autobusy. Dla wszystkich pozostałych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, proponujemy przekaz video. Tutaj...
28/10/2005 22:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_Bogda 2005-10-31 13:33   
gosc_Bogda - Profil gosc_Bogda
moze i masz racje jesli chodzi o te testy. Ale ja to widze inaczej - skoro te testy takie wazne to powinny byc przeprowadzone w ciszy i skupieniu :)
Zrobiono medialne show z ladowania najwiekszego samolotu na najwiekszym lotnisku i o to glownie im chodzilo ! no ale to ich prawo ...
ps. ten samolot wcale nie robi tak gigantycznego wrazenia , a juz na pewno mniejsze niz szum wokol niego.
chris 2005-10-31 10:08   
chris - Profil chris
gosc_Bogdan : Bredzisz niestety i sam bijesz piane nie wiem po co. Nie rozumiem dlaczego niektorym to wszystko sie nie podoba. .. Co widzisz zlego w tym ze sie ludzie ciesza ze powstal taki samolot i chca go obejrzec ? Sam napisales ze na targach ladowal na malym lotnisku. Samolot ten zostal stworzony aby latac w lotach miedzykontynentalnych na duze lotniska. Musza one byc specjalnie przygotowane, miec odpowiednieje wysokosci rekawy, odpowiedni sprzet do zaladunku bagazu, cateringi itp O taki test mi chodzilo ! Zreszta napisalem - test lotniska ! Wystaczy czytac ze zrozumieniem. Wiekszosc lotnisk na swiecie nie ma jeszcze takiej infrastruktury. Czy tak testowany byl ten Airbus na targach lotniczych w Paryzu ? Czy moze po wyladowaniu zatrzymal sie na plycie po prostu ...
gosc_Bogda 2005-10-31 01:11   
gosc_Bogda - Profil gosc_Bogda
dla mnie to bicie piany ! jaki test ?? W Paryzy latal w ramach targu naprzemian z innymi samolotami , na w sumie nedznym lotnisku ...
Cale zamieszanie po to by miec datmowa reklame !! Dlaczego nie wybrano lotniska w mniej znanym miejscu , mniejszego ?? To jest typowe robienie szumu wokolo marki Airbus w miescie gdzie jest chyba najwiecej Euro w Europie ! Nastepne bedzie Heathrow haha
chris 2005-10-30 16:35   
chris - Profil chris
Targi w Paryzu to nie to samo co 1 ladowanie na komercyjnym lotnisku. Tym razem zapewne chodzi o test lotniska ktore musi byc specjalnie przystosowane do obslugi takiego kolosa.
gosc_Bogda 2005-10-30 04:01   
gosc_Bogda - Profil gosc_Bogda
Nie rozumie o co tyle szumu !! Airbusa mozna bylo ogladac prawie pol roku temu na targach w Paryzu , latal nad glowami co 2 godziny przez tydzien !! Chce ktos foty ??
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy