Nowy nabytek z Tuluzy

Nowy nabytek z Tuluzy Linie lotnicze Wizz Air poinformowały o odbiorze kolejnego samolotu Airbus A320. Tym samym flota przewoźnika powiększyła się do 7 maszyn. Nowy samolot jest leasingowany na okres 5,5 roku od Aviation Capital Group (ACG) należącej do Pacific LifeCorp. Samolot, jak wszystkie A320 z floty Wizz Air, jest napędzany silnikami V-2500 konsorcjum International Aero Engines ze...
21/10/2005 23:18   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
chris 2005-10-24 01:34   
chris - Profil chris
Maxx : Szajse ! ...;) Nie bede bułki z serem przemycał w rękawie .. Nie latam z nimi !
maxx 2005-10-23 01:15   
maxx - Profil maxx
chris:
"It is a condition of carriage that food and beverages consumed on board must have been
supplied by the crew."
zobacz link
Kiepsko, nie? :)
gosc_madzi 2005-10-22 23:57   
gosc_madzi - Profil gosc_madzi
z komentarzy ponizej wynika... ze jedzonko na pokładzie wazna rzecz... zwłaszcza ze srednio lot trwa ok 2 godzin... a to bardzo duzo czasu i czlowiek glodnieje... A wszyscy wiemy ze jak Polak głodny to zły....
chris 2005-10-22 16:23   
chris - Profil chris
Maxx : Dla mnie tak wyszukane potrawy w Wizz to żadna rewelacja...:) a kasa jaka za to pobierają to po prostu przesada. Dodatkowo maja paskarski przelicznik 1 EUR = 5 PLN ! Herbata , czy kawa za 2 E czyli 10 PLN to chyba nie powiesz ze jest niska cena ? W Central mozesz podzielic te ceny przez 2 i jest wiekszy wybor. Nie porownuj tez Lotu ktory nie jes tania linia z tania linia ... Nie porownuj posilkow ktore masz wliczone w cene biletu z posilkami dostepnymi odplatnie. Podazajac tym tropem mozesz porownac duzo lepsze tradycyjne linie z Wizzem ...Ponadto Lot faktycznie spadl na psy jesli chodzi o jedzenie , szcegolnie w economy i na krotkich trasach. Na dluzszych nie jest az tak zle. Jesli Germanwing faktycznie zabrania jedzenia wlasnych kanapek na pokladzie samolotu to mysle ze jest to niezgodne z prawem i mozna i nawet trzeba takie zakazy oprotestowac. Jedyne czego linie ( nie tylko tanie ) zabraniaja na swoich pokladach to spozywania wlasnego alkoholu i palenia papierosow. Jednak to mysle ze nie wymaga tlumaczenia i wszyscy sie z tym zgodza.
maxx 2005-10-22 16:02   
maxx - Profil maxx
chris: Gorący kubek - rosół z knorra za 1,50 EUR, Twix za 1 EUR. Oczywiście nie umywa się to do gumowego zmielonego zimnego kurczaczka w zielonym sosie, którym poczęstował mnie kiedyś LOT i do dzisiaj mi się śni :-))) Nie wiem co daje Centralwings, ale np. Germanwings nie pozwala ci nawet mieć własnych kanapek (pod groźbą wyrzucenia ;). Ryan kasuje x2, Easyjet też.
chris 2005-10-22 13:58   
chris - Profil chris
Maxx : Jakie to smakowite potrawy ma Wizz w swoim barku ? Masz moze na mysli jedynie sluszny batonik Kit Kat ... ;)
A z cenami to juz napewno przesadziles ... maja bardzo drogo ! Nie wiem po ile sa posilki w Germanwings ale w Centralwings sa o polowe tansze niz w Wizz ...
gosc_Magda 2005-10-22 12:21   
gosc_Magda - Profil gosc_Magda
ciekawa jestem gdzie gosc wyczytal info o 15 samolotach do konca roku... chyba w brukowcu... jakby mial 'malutkie' pojecie to by sie zorientowal, ze pisze bzdury... na zakup 15 samolotow to nawet duze linie tzw 'drogie' nie moga sobie pozwolic... Domyslam sie skad ta informacja, gosc 'cos' czytal o planach dlugoterminowych i zlozonym zamowieniu... tylko cos kiepsko ze zrozumieniem tekstu
gosc_:-) 2005-10-22 10:46   
gosc_:-) - Profil gosc_:-)
Pamieta jeszcze ktos bajki Wizz o 15 samolotach do konca roku i o 9 nowych samolotach rocznie?
Na razie lataja poltora roku i nadal maja 6, od roku nie kupili zadnego.
Ciekawe czy znowu beda plajtowali w grudniu jak nie bedzie pasazerow
czeko 2005-10-22 08:44   
czeko - Profil czeko
no nieeee, uwagi godne chyba... buraka :( sorry, po prostu dyskutancki poziom niemilo mnie zaskoczył :((( rosołki...
czeko 2005-10-22 08:44   
czeko - Profil czeko
no nieeee, uwagi godne chyba... buraka :( sorry, po prostu dyskutancki poziom niemilo mnie zaskoczył :((( rosołki...
maxx 2005-10-21 23:59   
maxx - Profil maxx
Gratulujemy, gratulujemy ;) PRoszę tylko pamiętać o zabezpieczeniu barku w odpowiedni zapas rosołku, bo ostatnio prawie że ktoś mi wyżarł ;) Nawiasem mówiąc miło widzieć, jak z miesiąca na miesiąc samolot się zapełnia, a ludzie wcinają różne smakowite rzeczy, tańsze zresztą dużo od Germanwingsa i innych...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy