Jednodniowa promocja

Jednodniowa promocja Linie lotnicze obecne na polskim rynku coraz częściej przygotowują wyjątkowe promocje dla swoich klientów. Tym razem linie SkyEurope przygotowały jednodniową promocję, w której ceny biletów rozpoczynają się od 9 PLN bez opłat dodatkowych. Promocja SkyEurope trwa tylko jeden dzień (19.10), a promocyjne taryfy obowiązuja na loty zarówno z, jak i do Polski. Rezerwacje na...
19/10/2005 09:58   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
w!zz f/o 2005-10-21 17:51   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
Owszem 19 w środę! To albo ja jestem niewidomy albo promocja pojawiła dopiero po południu!
marqoos_pl 2005-10-21 11:07   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Informacja o promocji była NA PIERWSZEJ STRONIE - dla WSZYSTKICH!!! Przecież nikt nie zabrania wchodzić wszystkim użytkownikom internetu na stronę zobacz link i sprawdzać, czy są jakieś atrakcyjne ceny, czy nie. Ja do tej "wybranej grupy" zaliczyłbym osoby, które potrafią czytać... I wtedy rzeczywiście mogli się o niej dowiedzieć...
gosc_mandy 2005-10-21 10:20   
gosc_mandy - Profil gosc_mandy
to byla promocja dla uzytkownikow gg....wiec nie dziwcie sie ze nie byla ogolnie dostepna:) jednodnowa oferta dla wybranej grupy.....popieram
marqoos_pl 2005-10-21 09:51   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Była informacja na pierwszej stronie o cenach promocyjnych...
czeko 2005-10-20 19:55   
czeko - Profil czeko
Rzeczywiscie promocja byla - tyle, ze zapominaja to uwzglednic w bannerze na pierwszej stronie :((( a moze szczęście mają tylko "spostrzegawczy speracze"??? Warto patrzec na zakładki > nowości > oferty specjalne. Powodzenia. CZekam na kolejan promocje typu 39 pln z wszystkim opłatami, daje za nie BAAARDZO DUUUUŻY Plus Sky'owi.
marqoos_pl 2005-10-20 13:20   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Bo to była promocja tylko 19.10.2005 (środa). Sprawdzałem i wszystko było zgodnie z opisem. 9 PLN + tax, czyli np. Rzym za ok. 252 PLN :)
w!zz f/o 2005-10-20 13:08   
w!zz f/o - Profil w!zz f/o
Hmmm! Na stronie SKY EUROPE'a nie ma takiej promocji! A szkoda!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy