Singapur: Lion Air kupuje ATR-y 72-600

Singapur: Lion Air kupuje ATR-y 72-600 Dziś (16.02) w Singapurze ATR oraz indonezyjski przewoźnik Lion Air ogłosili podpisanie umowy zakupu 27 maszyn ATR 72-600. Wartość kontraktu opiewa na kwotę 610 mln dolarów przy obecnych cenach katalogowych producenta.- Flota ATR 72 odgrywa ważną rolę w rozwoju usług lotniczych w Indonezji, przynosząc nowe i lepsze możliwości podróżowania. Z samolotem ATR, Wings Air...
16/02/2012 18:19   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hariko 2012-02-20 21:55   
hariko - Profil hariko
@margos_pl, mozna via bank, ale musisz sie dowiedziec jaka jest oplata transferu...
marqoos_pl 2012-02-20 21:52   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
@marecki / @hariko - dzięki. Napisałem do nich maila, odpowiedzieli pierwszego dnia roboczego (!!!) i... online nie akceptują kart międzynarodowych, ale mogę spróbować telefonicznie. Będę jeszcze próbował, jak nie, to AirAsia może się uda. Chciałem Lion Air ze względu na lepszą cenę i jeszcze to kolejna linia do kolekcji. Zobaczymy, mam jeszcze dużo czasu. Jak ktoś będzie miał jakieś pomysły, to z góry dziękuję.
hariko 2012-02-20 20:55   
hariko - Profil hariko
@margoss_pl ,obawiam sie,ze moze dojsc do zablokowanie karty,,,ja mialem juz tak kilka razy...nie wiem jak jest z Masterem aleVisa jest czesto nie czytana i blokowana
marecki 2012-02-18 12:56   
marecki - Profil marecki
No niestety, czasami takie problemy są: mialem podobno w przypadku lotów wenętrznych w Brazylii i długo kombinowalem zanim udało sie skutecznie zrobić rezerwację ;-) Napisz do nich, może podpowiedzą co zrobić z tym.
marqoos_pl 2012-02-18 12:49   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Probowalem, ale niestety nie dziala. Mam jeszcze sporo czasu, wiec moze cos zmiena w swoich systemach i sie kiedys uda. Potrzebuje jeden lot u nich kupic.
marecki 2012-02-18 09:37   
marecki - Profil marecki
Marku, a próbowaleś zmienić kraj na stronie i puścić rezerwacje np. przez wersję malezyjską w MYR? Czasami to pomoaga.
marqoos_pl 2012-02-18 09:08   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Czy ktoś z Was ma pomysł, jak kupić bilet na Lion Air z polską/irlandzką/brytyjską kartą kredytową? Niestety, z jakiegoś powodu ich system nie może mi potwierdzić rezerwacji. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi czy sugestie. :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy