Ryanair w Szymanach?

Ryanair w Szymanach? Jak podaje Radio Olsztyn, od przyszłego roku samoloty taniej irlandzkiej linii lotniczej Ryanair będą lądowały na lotnisku w Szymanach koło Szczytna. Do końca sierpnia przedstawiciele firmy Ryanair i prezes lotniska w Szymanach podpiszą umowę. Od jesieni samoloty Ryanair będą lądowały w siedmiu nowych polskich portach. Ich przedstawiciele prowadzą rozmowy z sześcioma...
10/08/2005 11:16   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_adasd 2005-08-15 11:54   
gosc_adasd - Profil gosc_adasd
Zgadza sie Panie Moderatorze - ten kometarz byl ironiczny, ale jak czytam tu rozne opinie ludzi ze Slaska i ich zafascynowanie Wizirem to zdecydowalem ze cos takiego ironicznego warto napisac. Konkurencja jest jak najbardziej potrzebna, dlatego dziwie sie ze Pyrzowice tak zaszufladkowaly sie z jedna tania linia i jedna tradycyjna. (Wizz i Lufa przewoza tam 80% pasazerow - to troche niezbyt madra polityka)
gosc_adi z 2005-08-15 11:52   
gosc_adi z - Profil gosc_adi z
ryan nie lata z katowic bo chciałbyby placic polowe tego co placa na przyrzowicach inne linia, a ze GTL chce byc sprawiedliwe wiec narazie polaczen nie ma
gosc_adasd 2005-08-15 11:17   
gosc_adasd - Profil gosc_adasd
Przeciez macie swojego ukochanego Wizira - tacy Slazacy jestescie z niego dumni wiec inne linie nie powinny was interesowac. Nie przeszkadza wam czy jest opoznienie 1 czy 2 godzinne takze Wizir to cos dla was Komentarz moderatora: Bez ironii prosze. Konkurencja jest zawsze zdrowa!!!
gosc_matt8 2005-08-15 10:55   
gosc_matt8 - Profil gosc_matt8
dlaczego Ryan jeszcze z Katowic nie lata???hmmmmmmmmmmmmm
humbak 2005-08-11 22:41   
humbak - Profil humbak
Dziwne bardziej jest to, ze Ryanair nie odkryl jeszcze Niedzwiady w Lublinie i lotniska w Bialymstoku... Chyba, ze cos mnie ominelo i juz lada moment Ryan oglosi, ze i stamtad zaczyna latac do Londynu... Nie ma to jak pokazac Kresy Wschodnie Angolom! Moze nawet maly wypadzik na Bialorus?
zosia 2005-08-11 17:37   
zosia - Profil zosia
Dlaczego Ryanair jeszcze nie odkryl lotniska w Koszalinie? Podejrzewam,ze pas startowy na tym lotnisku jest zarosniety trawa,ale jest i mozna go uzywac.
aguirre 2005-08-10 16:33   
aguirre - Profil aguirre
Szczytno za reklamę na stronach Ryanaira zapłaci chyba jajkami i mlekiem, bo z gotówką to w tym regionie. Ciekaw jestem, ile się utrzyma to połączenie i ile jeszcze takich airportów Ryanair wydobie z czeluści zapomnienia.
humbak 2005-08-10 16:27   
humbak - Profil humbak
No tak! Standard "terminalu" w szymanach zdecydowanie odpowiada standardom Ryanair, gdyz oni ida po najnizszych kosztach i nawet nie korzystaja z lotniskowych schodow, tylko wysuwaja swoje z samolotu i mowia do pasazerow "sio sio - wysiadka!". Szymany beda pasowaly jak ulal dla Ryana! A swoja droga, to faktycznie sporo Niemcow moze wpasc zobaczyc swoje Ostpreussen.... Swoja droga podoba mi sie pomysl podrozy z Krakowa do Olsztyna Ryanaem pzrez... Ladyn, zamiast pociagiem sie wlec godzinami! Tylko, zeby zmienili shuttle w Szymanach na bardziej ciekway, choc jazda furmanka moze byc bardzo przyjemna, relaksujaca i odkrywcza!
gosc_charl 2005-08-10 14:05   
gosc_charl - Profil gosc_charl
Wolałbym poczekać, aż te wieści się potwierdzą, nieraz już chodziły różne plotki i wieści a potem się okazywało że nici z planów ( LOT i jego połączenie do Delhi ) Najpierw niech w tych Szymanach wybudują prawdziwy terminal a nie budke przypomniająca szalety publiczne a potem pogadamy ! Nie uwierze, jak nie zobacze na stronie ryanair.com nagłowka "nowa trasa Szczytno - London od 19 zł" Do tego czasu pewnie jeszcze dużo wody upłynie w Wiśle ! Ciao !
chris 2005-08-10 14:01   
chris - Profil chris
Oczywiscie znowu nie zrozumiala ...
Do moderatora byla skierowana twoja wypowiedz, a nie moja ... a moj dowcip byl skierowany do wszystkich.
zosia 2005-08-10 13:51   
zosia - Profil zosia
Alez dowcipna uwaga......Chris:-) Chris widac tez sobie moze czasami zazartowac....az nieomal spadal z krzeselka! Nie ze smiechu,ale z wrazenia! ale skoro ten dowcip-uwaga by skierowany do moderatora to dlaczego nie wyslac prywatnie...email?
chris 2005-08-10 13:02   
chris - Profil chris
Alez skad linka musialaby byc bardzo dluga aby starczylo jej do Szyman , ale moze odnosnik wystarczy.
Zreszta to uwaga do moderatoatr a nie forumowiczow.
geezer 2005-08-10 13:02   
geezer - Profil geezer
Suuuuuuper!!! :D
Długo na to czekałem! :)
zosia 2005-08-10 12:53   
zosia - Profil zosia
Linke znalazlam sama...i ta furmanke ...tez na google. Ale wydaje mi sie,ze powinna byc ta linka na pasazer.com Wierze,ze ten fakt nie wyprowadzi jakiegos forumowicza z przyslowiowej rownowagi:-)
yannkes 2005-08-10 12:47   
yannkes - Profil yannkes
linku moze i nie ma ale wystarczy na google wpisac szymany lotnisko i znajdziesz ;) ale abys nie szukala -zobacz link
zosia 2005-08-10 12:32   
zosia - Profil zosia
Szkoda tylko,ze na pasazer.com nie ma linki na to lotnisko w Szymanach.
marqoos_pl 2005-08-10 12:14   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Na ich stronie samolocik na tej pierwszej mapce wygląda jak jakiś bombowiec... :)

W galerii mają fajne zdjęcia, m.in. furmanki. Nie wiem, czy to jest shuttle bus do olsztyna, czy obsługa lotniska, ale fotka jest OK!


Dobra... Przepraszam... Nie nabijam się z nikogo, a lotnisku gratuluję. Jeżeli tylko te plany dojdą do skutku, to będzie to olbrzymi krok rozwojowy dla lotniska i dla całego regionu! Kto wie... Może za jakiś czas szybciej będzie lecieć mi z Krakowa do Londynu i potem do Szyman niż jechać autobusem z Krakowa...

A co do ich strony, to uważam, że jest całkiem ok, jak na tak małe lotnisko.
gosc_Maxx 2005-08-10 12:14   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
Hamm jak Hammmmburg czy może jednak Hahn jak Frankfurt-Hahn? :) Komentarz moderatora: HAhn HAhn HAhn, istotnie Hahn. Serdecznie przepraszamy za pomyłkę.
yannkes 2005-08-10 12:07   
yannkes - Profil yannkes
Niby tak, ale mam mieszane odczucia co do tego lotniska. Wszedlem sobie na ich stronke i... no comment. Pewna mapka baaardzo mnie rozbawila...
gosc_marci 2005-08-10 11:38   
gosc_marci - Profil gosc_marci
dobra wiadomosc! obecnosc RYANAIR'a w Szymanach przyczyni się do wzrostu popularnosci wsrod zagranicznych turystow (szczegolnie Brytyjczykow i Niemcow) tego pieknego zakątka Polski jakim są Mazury i okolice :) Przy okazji mam pytanie z innej beczki: kiedy LOT zamierza uruchomic polaczenie z Pekinem?W news'ie z poczatku sierpnia jest mowa o jesieni (2005) ale ostatnio obilo mi sie o uszy, ze chodzi o jesien 2006 ... Moze ktos wie?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy