Powrót LOTów Warszawa-Pekin

Powrót LOTów Warszawa-Pekin Jesienią narodowy przewoźnik ponownie rozpocznie loty na trasie Warszawa-Pekin - poinformowano na konferencji prasowej. LOT rozpocznie operowanie na tej trasie po zwolnieniu części floty, która obsługuje rejsy atlantyckie do USA i Kanady. Rejsy do Pekinu mają odbywac się cztery razy w tygodniu. Nie jest jeszcze znany dokładny rozkład lotów. Po zakończonej niepowodzeniem...
01/08/2005 09:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_marci 2005-08-05 11:56   
gosc_marci - Profil gosc_marci
to fajna wiadomosc, ze Azja "ruszy" na dobre juz w 2007 roku, a moze nawet i wczesniej :) (ja gdzies kiedys slyszalem ze LOT dopiero kolo 2010 roku planuje "inwazje" na Daleki Wschod - co jest terminem przeciez raczej niewiarygodnym, bo zbyt odleglym). Choc i tak sadze, ze Polska - kraj z dosc duzym przeciez potencjalem - juz teraz powinna miec co najmniej 2 -3 polaczenia z Dalekim Wschodem. miejmy nadzieje, ze LOTowi nic nie popsuje planow - i nie powtorzy sie historia taka jak ta, zwiazana z utworzeniem polaczenia Warszawa - Delhi :] Sadze tez, ze przynajmniej w najblizszych latach nie ma szans na stworzenie polaczen z Ameryka Lacinska - niewiele osob byloby chetnych na loty do Brazylii czy Argentyny z Polski lub przez Polske. Niestety.Dzieki za info, pozdrawiam.
gosc_styri 2005-08-04 17:52   
gosc_styri - Profil gosc_styri
Z PRG do TPE nie można polecieć - to są loty cargo. LO ma w planach wiecej niż pięć kierunków w Azji - rozważanych jest około dziesięciu. Jest już też orientacyjny grafik otwierania nowych połączeń - który może jeszcze ulec niewielkim korektom.
gosc_Misie 2005-08-04 15:56   
gosc_Misie - Profil gosc_Misie
Malev bedzie latal do BKK, to takze dosyc ciekawa wiadomosc. Tak, jak juz wspomnialem, Azja powinna ruszyc na dobre w 2007 roku. Byc moze pojawi sie jednak jedno polaczenie na zime 2006. T1+T2 powinny byc gotowe w kwietniu, takze zrobia sie w koncu normalne warunki latania.
krisg 2005-08-04 15:00   
krisg - Profil krisg
Tak, z pragi jest połączenie do Seulu 3 albo 4 razy w tygodniu. Jest ono oferowane przez Korean Air i jako code share CSA. Połączenie jest drogie (zresztą jak większość lotów azjatyckimi liniami). Jest ono przede wszystkim dla koreańczyków - Czechy i Praga w Korei są naprawdę niesamowicie popularne. Nawet reklama telewizyjna Korean Air puszczna pare miesięcy temu, rozgrywała się w Pradze. Statystyczny Koreańczyk myśląc o Europie Środkowej i/lub o bloku postkomunistycznym myśli właśnie o Czechach. O Polsce wiedzą w zasadzie tyle, że jest.
gosc_marci 2005-08-03 20:35   
gosc_marci - Profil gosc_marci
a wie ktos moze jakie jeszcze polaczenia dlugodystansowe planuje LOT?dziwi mnie troche ze bezposrednie polaczenia miedzy Polska a Dalekim Wschodem sa tworzone (a w zasadzie wznawiane) dopiero teraz. Z Pragi mozna ponoc poleciec bezposrednio do Seulu i Tai-pei (!). Polska ma chyba wiekszy potencjal niz Czechy?
gosc_Misie 2005-08-02 16:16   
gosc_Misie - Profil gosc_Misie
Owszem, BKK to jeden z niewielu planowanych kierunkow, ktory jest mniej biznesowy, anizeli turystyczny :) Tak, czy owak, jakis refurbishment C class w 767 i tak by sie przydal. Ktos przeciez musi latac biznesem, zeby polaczenie bylo rentowne, gdyz na samej Y class LO znacznych zyskow nie wygeneruje :]
gosc_Maxx 2005-08-02 14:30   
gosc_Maxx - Profil gosc_Maxx
ostry: Reklama fajna, ale niepokojąco przypomina mi to, co puszcza AirEuropa. U nich jest ptaszek, który frunie za samolotem, puka w szybę, w końcu zasiada na fotelu i delektuje się przyjemnością lotu w samolocie, popijając soczek. ;)
Ale pewnie że reklama lepsza niż ta dziewczynka na huśtawce, która podśpiewywała sobie jak najarana :)
gosc_SWISS 2005-08-02 09:30   
gosc_SWISS - Profil gosc_SWISS
Misiek - do chin i japonii to biznesmeny, ale juz do tajlandii to w wiekszosci turysci, wiec nie musi byc az tak wygodnie ;-) wazne zeby tanio bylo ;-P mogliby z tym bangkokiem wystartowac na poczatek poki nie maja nowej floty (nowego wyposazenia wnetrz itd itp)
gosc_Misie 2005-08-01 21:51   
gosc_Misie - Profil gosc_Misie
Komus sie chyba lata pomylily! 2006 rok najwczesniej...
4 razy w tygodniu to wcale nie jest czesto. Zeby przyciagnac klientow trzeba im zaoferowac regularne polaczenia, a nie loty pi razy drzwi. Tym bardziej, ze to glownie bizz bedzie podrozowal na kierunkach azjatyckich. Klasa business musi byc zmodernizowana w "duzych benkach". Bez dwoch zdan! Osaki raczej nie bedzie w planach. Jest za to inne japonskie miasto, podobnie jak Bangkok i 2-3 inne azjatyckie destynacje.
gosc_Boein 2005-08-01 15:21   
gosc_Boein - Profil gosc_Boein
Wszystkiego Najlepszego ode mnie z Raciborzu :D
gosc_ostry 2005-08-01 14:47   
gosc_ostry - Profil gosc_ostry
a ta reklama LOTu w telewizji jest niezła... hehe. Fajnie ze wszedł na azjatycki rynek! Powodzenia!
krisg 2005-08-01 14:08   
krisg - Profil krisg
Faktycznie, mówiło się o tym Pekinie. Zaskoczyło mnie jednak, że wprowadzą go tak szybo, i to 4 razy w tygodniu. Ale to dobrze. Tak trzymać! Poprawiajcie jednak jakość serwisu na pokładzie bo rynek azjatycki jest wymagający!
gosc_Pedro 2005-08-01 12:01   
gosc_Pedro - Profil gosc_Pedro
A ja zycze Lotowi, takze lotow do Singapuru, jak i wiecej polaczen do USA i do mojej ukochanej Ameryki Poludniowej. Duzo nas tam jest. LOT moze poleciec W-wa = Sao Paulo - Buenos Aires 3X tygodniu. Na razie wystarczy. Chao, Pedro:)
gosc_marci 2005-08-01 11:00   
gosc_marci - Profil gosc_marci
3mam kciuki za udany powrot LOTu na Daleki Wschod. Czekam jeszcze na bezposrednie połaczenie z Bangkokiem i Osaką. Sadzę jednak, że 4 razy w tygodniu do Pekinu to troche za czesto.
Jeszcze raz zycze LOTowi powodzenia :) !
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy