Pasazer.com w Gdańsku

Pasazer.com w Gdańsku Gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy to kolejny port, do którego dotarliśmy w ramach akcji "Lądujemy w...". Dwa dni spędzone w Trójmieście zaowocowały kolejnymi materiałami filmowymi. Oprócz prezentowanego klipu, przygotowaliśmy także wywiad z Prezesem Zarządu Włodzimierzem Machczyńskim. Ponadto wkrótce w naszym serwisie będą mogli Państwo przyjrzeć się pracy Lotniskowej...
19/06/2005 00:33   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_maxxx 2005-07-01 21:22   
gosc_maxxx - Profil gosc_maxxx
Trochę polatałem sobie po Europie - i Gdańsk jest niestety jedynym lotniskiem, gdzie na przylotach łazi facio ze SG z kałasznikowem w sali wielkości może 100m2. Kiedyś mu odpali i wszystkich pozabija. Po cholerę?

I tylko w Polsce nie da się dostać pieczątki do paszportu na życzenie.
gosc_wisni 2005-07-01 11:34   
gosc_wisni - Profil gosc_wisni
MOJE PYTANIE BRZMI ? KIEDY BEDA LOTY Z GDANSKA DO CGN KÖLN-BONN I CZY WOGOLE JES TO PLANOWANE PONIEWAZ BARDZO DUZA LICZBA PASAZEROW WIZZAIR JEST WLASNIE Z KÖLN I OKOLIC I UTRUDNIENIE JEST W TYM ZE POTENCJALNI KLJENCI LECA DO GDANSKA Z MIEDZYLADOWANIEM W WARSZAWIE MYSLE ZE TO MOZNA ROZWIAZAC W IMIENIU WSZYSTKICH DZIEKUJE I POZDRAWIAM WIZZAIR
raf 2005-06-21 12:47   
raf - Profil raf
ja czesto korzystam z lotniska w gdansku i jeszcze nigdy nikt nie byl dla mnie niemily,przesadzacie jak zwykle
chris 2005-06-20 21:13   
chris - Profil chris
Haha , zobaczcie sobie "85 lat w pigułce " ... Odbiór bagażu na starym lotnisku w Gdańsku wyglądał praktycznie tak jak dziś na Etiudzie ...
gosc_Koko 2005-06-20 10:18   
gosc_Koko - Profil gosc_Koko
Mnie powala angielski z megafonów w Gdańsku, nawet moja ciotka Australijka pytała-co to za język:
Pasendżer Kowalski is rikłestet to gejt namber fajf!Sęk ju....
Akcent akcentemale: nie fypada mufic bszytko i po polsku taksze panowi
paszaszerovi
chris 2005-06-19 23:01   
chris - Profil chris
Od strony plyty lotniska to Gdanskie lotniskow wyglada nawet mniej ciekawie niz Pyrzowice. Wyglada na mniejsze niz w rzeczywistosci jest.
gosc_gosc 2005-06-19 21:19   
gosc_gosc  - Profil gosc_gosc
fajny klip - lotnisko wyglada na teledysku jeszcze lepiej niz w rzeczywistosci;)
gosc_zuzak 2005-06-19 21:01   
gosc_zuzak - Profil gosc_zuzak
Ludzie narzekaja na obsluge lotniska to w Gdansku to w Krakowie to jeszcze gdzie indziej. Przestancie sie juz czepiac. Obsulga ma obsluzyc twoj bagaz i tyle, zbedne sztuczne usmieszki nie sa tu potrzebne. Nie wiem co jeszcze od tych ludzi mozna sie spodziewac. Ludzie pracujacy przy obsludze lotniska nigdy nie sa super exstra uprzejmi ale w sumie to chyba jedna z najgorszych prac. Kiedy wszyscy maja wolne i leca gdzies na wakacje albo na dlugi weekend albo na swieta oni wtedy wszyscy musza sie stawic w pracy bo jest najwiekszy ruch i obslugiwac czasami zbyt podekscytowanych klientow
maro 2005-06-19 20:24   
maro - Profil maro
nie zgadzam sie z Wami ze gdanskie lotnisko jest drogie. litr czerwonego jasia wedrowniczka za 35zl nigdzie nie widzialem, a w baltonie kupilem:)
gosc_sem 2005-06-19 19:10   
gosc_sem - Profil gosc_sem
W Gdansku wogole wszyscy sa do turystow bojowo nastawieni - nawet w hotelach, a co do lotniska to straz graniczna czepia sie wszystkiego
gosc_Marta 2005-06-19 17:56   
gosc_Marta - Profil gosc_Marta
tak Gdans to bardzo fajne lotnisko tylko czemu jest takie drogie i wszyscy sa nieprzyjemni:(
gosc_zuzak 2005-06-19 16:44   
gosc_zuzak - Profil gosc_zuzak
Ale Gdansk ma super lotnisko w porownaniu do Katowic, tylko pozazdroscic
maro 2005-06-19 12:49   
maro - Profil maro
coraz fajniejsze klipy...gratuluje
gosc_barte 2005-06-19 12:16   
gosc_barte - Profil gosc_barte
gdzie jest odnosnik zeby wrocic do lotnsik w katowicach i łodzi ?? Komentarz moderatora: Proszę sprawdzić dział Pasażer Multimedialny, gdzie znajdują się multimedia z poprzednich lotnisk.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy