AF-KLM: 15% zniżki w sklepach Aelia

AF-KLM: 15% zniżki w sklepach Aelia Jeżeli planujecie lot liniami Air France lub KLM z Warszawy to pamiętajcie o prezencie jaki został przygotowany przez tych przewoźników. Otrzymacie 15% zniżki na zakupy przed lotem w sklepach “Aelia” oraz “Your Fashion Store” (w strefie tranzytowej na lotnisku w Warszawie). Wystarczy przy zakupach okazać kartę pokładową KLM lub Air France.Jak...
15/09/2011 17:21   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marecki 2011-09-27 11:42   
marecki - Profil marecki
@pozpiotr: często jest tak, że pracownicy nie zostali przeszkoleni na okoliczność nowej promocji i poporostu o niej nie wiedzą . Nie wiem jak jest w tym konkretnym przypadku, ale nie raz sie spotykałem z takimi sytuacjami, że praconik nie wiedzial, że ma naliczyć bonus albo zniżkę mimo że formalnie ona obowiązywała. Stąd moje pytanie niejako retoryczne.
pozpiotr 2011-09-27 11:38   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Marecki, a jaka to dla ciebie roznica? Przy kasie byly 4 osoby, z czego 1 byla kobieta i zadna z nich o promocji nie slyszala. System rowniez niczego automatycznie nie uwzglednial, wiec wychodze z zalozenia ze promocji nie bylo.
marecki 2011-09-27 11:05   
marecki - Profil marecki
Aelia nie słyszła, czy pracownik Aeli nie słyszał bo to też jest róznica?
pozpiotr 2011-09-27 10:42   
pozpiotr - Profil pozpiotr
Aelia nie slyszala o zadnej promocji AF/KLM... Bylem osobiscie 23/09/2011. Sprawdzajcie prosze, zanim wstawicie info. Komentarz moderatora: Informacja jest zawsze sprawdzana i tym razem również tak było. Pochodzi ona z warszawskiego biura Air France. Nie sądzimy, że ta promocja się zakończyła choć wpis: "Air France i KLM zastrzegają sobie prawo do zakończenia promocji przed terminem bez wcześniejszego powiadomienia" mówi jednoznacznie, że w każdej chwili mogą to zrobić...
piterius 2011-09-19 06:47   
piterius - Profil piterius
Szkoda, ze Baltona "sie zwija" z M&M, ale ja bym focha nie strzelal mimo wszystko - jak sprawdzicie w Aelii wszystko wychodzi drozej srednio 10 - 15 % - to sciemniacze, niech sobie w nos wsadza wszelkie swoje "promocje". Wole bez tych marnych kilku mil, ale taniej. Przyklad? W lipcu litr absolutnie dobrego napoju byl a Baltonie 11 pln tanszy - a bywa, ze roznica siega 15 - 18 pln. Chyba latwo policzyc :)
rafalpd 2011-09-16 12:36   
rafalpd - Profil rafalpd
no to we WRO zostane bez mozliwosci naliczania mil do czasu otworzenia Heinemana w nowym terminalu :(
marecki 2011-09-16 12:25   
marecki - Profil marecki
od 1 października
rafalpd 2011-09-16 12:13   
rafalpd - Profil rafalpd
od kiedy baltona nie bedzie przyznawac M&M?
humbak 2011-09-16 11:04   
humbak - Profil humbak
To my zrobimy też focha, i zaczniemy kupować w Aelii.
marecki 2011-09-16 10:10   
marecki - Profil marecki
A Baltona "zrobiła focha" i od X nie będzie juz punktować (milować?) w M&M .
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy