Bilety do Krakowa

Bilety do Krakowa Linie lotnicze Aer Lingus rozpoczęły sprzedaż biletów z Dublina do Krakowa Połączenie rusza 1 listopada. Samoloty Aer Lingus będą operowały trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty. Samoloty wystartują z Dublina o 15:45, a wylądują w Krakowie o 19:35. Podróż powrotna do Dublina będzie rozpoczynała się o 20:30, a zakończy w Dublinie o 22:30. Rezerwacji biletów...
11/06/2005 15:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
zosia 2005-06-14 20:03   
zosia - Profil zosia
Do Marqoos_pl:A kto czyta te zyczenia w stylu:Swiety Mikolaj,Gwiazdka i choinka?
Do Mario:bardzo prosze: zobacz link
Albo po prostu wejdz na strone zobacz link z lewej strony kliknij na SPECIAL OFFERS pozniej na WEB OFFERS..wybierz POLAND na przyklad.Powodzenia!
carla77 2005-06-14 19:40   
carla77 - Profil carla77
cześć!
czy ktoś będzie tak miły i zweryfikuje prawdziwość oferty
zobacz link
Z góry dziękuję:)
gosc_marqo 2005-06-14 19:30   
gosc_marqo - Profil gosc_marqo
[...] to tego typu opinie ("ja chcę Cork" itp.) są również potrzebne do tego, żeby zbadać, co jest na rynku potrzebne. Nowe trasy nie uruchamia się dlatego, że ktoś sobie coś takiego zza biurka wymyślił, ale dlatego, że RYNEK POTRZEBUJE WŁAŚNIE TAKICH POŁĄCZEŃ. A o tym m.in. można się dowiedzieć śledząc tego typu fora dyskusyjne. [...]
maro 2005-06-14 19:21   
maro - Profil maro
zosia, zamiesc linka do tego artykulu ze strony swissa, please. problemy ze znalezieniem.
zosia 2005-06-14 19:14   
zosia - Profil zosia
Nie dosc tego! te komentarze w stylu "Ja chce miec bezposrednie polaczenie z Edynburgiem","Ja chce miec bezposrednie polaczenie z Cork" itd itd sprawia,ze czasami wydaje mi sie,ze forumowicze to mali chlopcy ze szkoly podstawowej,ktory kleja plastykowe samoloty producji NRDowskiej-nadal mozliwe do kupienia na bazarze Rozyckiego w Warszawie-ustawiaja te samoloty na podlodze i wesolo krzycza:Odlot samolotu do Wiednia!!!!!
zosia 2005-06-14 19:09   
zosia - Profil zosia
Pytanie do Moderatora:czy nie mozna by wstawic jakis komentarzy na temat "Tanie latanie klasa C"? Na stronie zobacz link jest taka informacja. Czytajac te wszystkie komentarze na pasazer.com mozna dojsc do wniosku,ze sie wpadlo do poczekalni dla pasazerow trzeciej klasy w kolejce warszawsko-wiedenskiej na przelomie 1870/1871 roku.
gosc_wujec 2005-06-14 14:54   
gosc_wujec - Profil gosc_wujec
Centralwings mial latac na tym kierunku z Krakowa, pewnie teraz sie wycofa, moze uruchomi Edynburg, przydaloby sie
gosc_ matt 2005-06-14 13:18   
gosc_ matt - Profil gosc_ matt
Ciesze sie ze kolejny przewoznik pojawia sie w Polsce to swiadczy ze nadal rynek lotniczy w Polsce sie rozwija a ludzie chca latac i wielu z nich w koncu moze latac Pozdrawiam!!!
gosc_kolo 2005-06-14 11:13   
gosc_kolo - Profil gosc_kolo
Lubie Aer Lingus, bardzo fajna maja zaloge, jak masz swoj spadochron i zaplacisz 50 Euro to pozwalaja ci wysokoczyc z samolotu na wysokosci 5000m. Otwieraja drzwi na chwile i skaczesz. Nie anam innej lini ktore oferuje taka usluge, a wy?
chris 2005-06-14 01:40   
chris - Profil chris
haha gosc w dom , wuj/gustaw w dom :)
U mnie juz dzien dobry :) !
ps Samoloty mi lataja nad glowa , zeby nie bylo ze nie na temat ;)
gosc_gusta 2005-06-13 22:13   
gosc_gusta - Profil gosc_gusta
dobry wieczor Komentarz moderatora: dobry wieczor
gosc_wuj 2005-06-13 18:08   
gosc_wuj - Profil gosc_wuj
A tak poza tym to sa jakies infomacje na temat tych regionalnych polaczen, Panie Moderatorze????
gosc_wuj 2005-06-13 15:41   
gosc_wuj - Profil gosc_wuj
Racja, wspolczuje Gdanskowi ze jego lotnisko powoli sie rozwija bo lubie to miasto, fajnie jakby ruszyly polaczenia na trasie Krakow - Gdansk. Chetnie skoczylbym nad morze a Gdanszczanie chetnie wpadliby na rynek na piwo.
raf 2005-06-13 15:14   
raf - Profil raf
to fakt air lingus to fajne linie,tez nimi lecialem i bardzo pozytywne wrazenie,szkoda tylko ze znowu krakow a nie Gdansk!
gosc_ja 2005-06-13 14:38   
gosc_ja - Profil gosc_ja
Lubie Aer Lingus. Razem ze SKY bedziemy mieli 6 polaczen tygodniowo
marqoos_pl 2005-06-12 14:28   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
No to dobrze. Ceny na niektóre dni maj wyższe nić SkyEurope, a czasami także wyższe niż "tradycyjnych przewoźników", ale z pewnością będzie to popularne połączenie. Teraz jeszcze troszeczkę reklamy i powinno się udać. Powinni "łapać" Klientów zanim Ryanair wejdzie na rynek z takim samym (i zapewne tańszym) połączeniem.
kamrejare 2005-06-11 19:14   
kamrejare - Profil kamrejare
tylko ceny to nie mają zbyt konkurencyjnych cen w stosunku do sky
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy