Pasazer.com ląduje w Katowicach

Pasazer.com ląduje w Katowicach Przyszedł czas na kolejną odsłonę naszej akcji "Lądujemy w...". Tym razem nasza redakcja odwiedziła Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach. Wizyta zaowocowała zrealizowaniem blisko dwóch godzin materiału wideo i wykonaniem ponad 400 fotografii. Warto dodać, że zwiedzanie lotniska trwało więcej niż 15 godzin. Efekty tej wyjątkowej śląskiej gościnności będa mogli...
09/06/2005 00:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_malev 2005-07-08 20:34   
gosc_malev - Profil gosc_malev
i ja kocham te lotnisko ...:) superstation :) ...moje gg jak co
1440984
gosc_airpe 2005-07-08 16:21   
gosc_airpe - Profil gosc_airpe
katowicanin ma racje ja tesz jestem z katowic i kocham moje lotnisko
gosc_mikan 2005-07-03 13:28   
gosc_mikan - Profil gosc_mikan
co tu tak ciho :) ??
gosc_dunka 2005-06-30 09:51   
gosc_dunka - Profil gosc_dunka
templar - wyluzuj...:)
templar 2005-06-29 22:46   
templar - Profil templar
od jakiegos czasu nic nie komentuje bo mi niedobrze od tych bzdur, co ludzie wypisuja. czytam nadal informacje, chlopcy sie staraja i ladnie im strona wychodzi ale forum jest absurdalne coraz bardziej.
chris 2005-06-29 21:34   
chris - Profil chris
Sama jestes tragiczna ...
Ktos mnie pyta , to wypada odpowiedziec - mamusia nie nauczyla Zosi kultury ? Nie podoba sie ? Nie czytaj ! albo zaloz sobie prywatne forum.
zosia 2005-06-29 17:52   
zosia - Profil zosia
Moj Ty Boze!czy czas sie zatrzymal i my bedziemy dyskutowac lata mlodosci Chrisa?Chris najwyrazniej zdecydowal sie przetworzyc ta strone internetowa na swoje wlasne podworko i wspomnienia z lat mlodosci!!!Tragiczne to!
gosc_dunka 2005-06-29 17:49   
gosc_dunka - Profil gosc_dunka
aha to spoko..ja muswze pokonac 12 km :)...a z powrotem fo fajna laska szła sobie :)
chris 2005-06-29 17:10   
chris - Profil chris
Bardzo czesto gosc_dunkan - w zasadzie to czasem sie zastanawiam czy ja tam nie mieszkam .. .;)
gosc_dunka 2005-06-21 21:02   
gosc_dunka - Profil gosc_dunka
czesto bywasz chris na lotnisku :) ?
gosc_dunka 2005-06-21 09:31   
gosc_dunka - Profil gosc_dunka
...no pewnie ..a jak..:)
chris 2005-06-20 22:48   
chris - Profil chris
Nie w terminalu , to bylo na plycie. To jedyne lotnisko na ktorym mnie pogoniono. Tam jest taki jeden strasznie wazny pan z wasem ze strazy granicznej i to on mnie gonil ... ale nie dogonil :) Przy okazji pozdrowienia sla pana, trzeba potrenowac troszke i zgubic ten brzuszek . W koncu straz graniczna to prawie wojsko to powinni od nich wymagac prawda ?
gosc_maden 2005-06-20 22:15   
gosc_maden - Profil gosc_maden
ej jak cie pogoniono , robiles fotki w termianlu ?
ja robie z placu glownie i jest ok ..:)
chris 2005-06-15 18:16   
chris - Profil chris
Nie można samemu stworzyć nowego wątku więc komentarz do artykułu "Nie zapomnij kanapki" umieszczam tu >

1. Sky podobno już wprowadził opłaty za napoje oraz możłiwość kupienia czegoś więcej
2. Z wyciąganiem swojego jadła i napitku nie należy się krępować ale dodałbym tu że np. w przypadku Wizza ( nie wiem jak inni ) jest zakaz wnoszenia swoich napojów alkoholowych.
chris 2005-06-14 22:31   
chris - Profil chris
Ehh fajnie macie tak sobie pochodzic po lotnisku ... Mnie to zawsze jakis srogi pan zagania na schodki od razu :) Zadne tam warianty pod skrzydlem czy silnikiem nie wchodza w rachube :) A innego razu chciano mi zabrac kamere ...:( Na nic sie nie zdaly tlumaczenia ze to nie kamera , musialem dac po prostu dyla do samolotu bo by bylo po aparacie :) :)
W sumie to jedyne lotnisko na ktorym mnie pogonino bo robilem zdjecia ...
A tak wogole to fajnie patrzec jak sie rozwijaja Pyrzowice. Pamietam takie czasy gdy jako szczeniak z wypiekami na twarzy jechalem do Pyrzowic na rowerze aby zobaczyc ten 1 start na dzien ... :)
gosc_Senat 2005-06-12 17:45   
gosc_Senat - Profil gosc_Senat
Jesli jak najszybciej nie powstanie nowy nowoczesny terminal i ekspresowa droga dojazdowa to lotnisko to straci swoja szanse rozwoju. Mam rowniez nadzieje, ze planowane polaczenie LH do Monachium z Katowic zostanie jak najszybciej uruchomione.
domik 2005-06-12 11:53   
domik - Profil domik
ja mysle, ze za kilka lat lotnisko w pyrzowicach naprawde bardzo sie rozwinie i bedzie mozna stad dotrzec do wielu miast w europie i nietylko:D
zosia 2005-06-11 20:39   
zosia - Profil zosia
OK,OK Mr Moderator,jasne,ze cos powiedziales:jest gwiazdka jako slad po Twojej wypowiedzi.Jak ta gwiazdke tlumaczyc? Mialo byc serduszko moze? Strategicznie umieszczone miedzy "I" ... "Zosia" ?
fryzol1a 2005-06-11 20:21   
fryzol1a - Profil fryzol1a
A dlaczego Lufthansa nie mogła kupić Airpolonia?? I co??
zosia 2005-06-11 17:51   
zosia - Profil zosia
* Komentarz moderatora: Powiedziałem coś czy nie? ;)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy