Inwestycje za 214,8 mln zł

Inwestycje za 214,8 mln zł 214,8 mln zł chce wydać w najbliższych 15 latach na inwestycje Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach, z czego 56 mln zł to wydatki do 2007 r. Planom inwestycyjnym portu, który - według danych Europejskiej Konferencji Lotnictwa Cywilnego - w ciągu minionego 1,5 roku był najszybciej rozwijającym się lotniskiem w Europie, poświęcone było poniedziałkowe...
31/05/2005 00:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2005-05-31 20:59   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Gdyby nie WizzAir i jego reklamy i konkursy tutaj, to nie wiadomo, czy w ogóle moglibyśmy tutaj cokolwiek czytać. A na pasazer.com pojawiają się artykuły zarówno o WizzAir, jak i SkyEurope, Centralwings i innych liniach. To samo jest przecież z lotniskami. A "propagandę Wizz'owo-Katowicką" każdy może sobie zmieniać na każdą inną, jeżeli będzie wpisywał np. więcej postów na temat swojego faworyta. Ja np. mógłbym tu prowadzić "propagandę SkyEurope'owsko-Balicką", tylko po co???
Micha 2005-05-31 20:36   
Micha - Profil Micha
Co raz mniej podoba mi sie ten serwis. Z poczatku był treściwym źródłem informacji. Powoli staje się propagandą Wizz - owo Katowicką. Szkoda. Ponieważ kiedyśl ubiałem czytać tu newsy teraz powoli zaczynają mnie denerwować Komentarz moderatora: Staramy się jak możemy, ale jak to mawiają... wszystkim nie da się dogodzić:)
WWW 2005-05-31 12:06   
WWW - Profil WWW
Istnieje pewne nieporozumienie w dojeżdzie do Pyrzowic. Jadąc od Katowic w stronę Warszawy na wysokości Będzina jest znak na Pyrzowice (przez Siemonię i Rogoźnik) - i ta droga jest w istocie beznadziejna. Jednak jadąc dalej przez Siewierz można skręcić w Siewierzu na Tarnowskie Góry. Droga ta równiez wiedzie przez małe miejscowości ale jest zdecydowanie szerwsza i mniej kręta. Dojazd pod warunkiem że nie staniemy w korku w Siewierzu, jest o wiele przyjemniejszy i szybszy. Co do budowy S-1. To nie jest wina firmy z Warszawy, ze wykorzystuje 'szczerbate' polskie prawo. W inwestycjach o szczegolnym znaczeniu dla panstwa i regionu prawne mozliwosci odwolywania sie od decyzji powinny byc ograniczone do minimum. Odwolywanie sie od odwolan odwolan to typowo polski zwyczaj...
ja 2005-05-31 10:38   
ja - Profil ja
Kazdy sobie moze napisac ile chcialby wydac. Takie marzenia. Szybko przeszli z 4mln do 200mln, tylko skad je wziasc
Senator 2005-05-31 10:34   
Senator - Profil Senator
Lotnisko w Pyrzowicach pozostanie niestety tak dlugo prowincjonalne jak dlugo nie zostanie wybudowany nowoczesny dojazd do lotniska. Obecna droga dojazdowa przez waskie wiejskie uliczki to skandal. Jak wiadomo budowa drogi S1 utknela w martwym punkcie przez chciwosc firmy z warszafki, ktora przegrala przetarg i koniecznie chce ja budowac odwolujac sie w sadzie. Przypomne, ze ta sama firma spoznila sie o ponad pol roku z oddaniem wezla w Podwarpiu a jest juz spozniona o rok na odcinku S1 z BB do Jasienicy.
krisg 2005-05-31 10:04   
krisg - Profil krisg
Trzymam kciuki! ;)
Drexler 2005-05-31 09:54   
Drexler - Profil Drexler
Orientacyjne dane za maj z Pyrzowic 91 tyś (maj 2003 - 16 tyś, maj 2004 35 tyś)

Bardzo ladnie! Oby tak dalej :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy