Most Powietrzny do Rzymu

Most Powietrzny do Rzymu Linie lotnicze błyskawicznie zareagowały na potrzebę zorganizowania Mostu powietrznego do Rzymu, który umożliwiłby Polakom wzięcie udziału w uroczystościach pogrzebowych papieża Jana Pawła II. Rejsy specjalne zorganizowane przez linie lotnicze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a bilety sprzedawały się w błyskawicznym tempie. Przyjrzymy się więc jak...
11/04/2005 19:12   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
ania 2005-05-20 21:06   
ania - Profil ania
wiecie krytykuja tanie linie wizz ale ja odwazylam si ei polecialam i bylo wspaniale. nawet do usa tak wspaniale nie bylo sprawnie czysto i bardzo grzecznie. jeszcze nie raz polece tymi liniami. najwazniejsze: przedewzstkim tanio
quantas 2005-04-22 18:04   
quantas - Profil quantas
Cena za przelot "LOTem" jest nieprawdziwa.
Bilet kupowałem w dniu wylotu w czwartek 07.04 na LO2315 (767-300) i powrót 09.04 sobota na LO2316 (767-200) i zapłaciłem około 1400 zł z opłatami.
P.S. faktem jest że na początku tygodnia bilety były droższe.
LOT do lik 2005-04-12 10:04   
LOT do lik - Profil LOT do lik
Dzisiaj uslyszalem od pracownika LOT-u z biura na lotnisku w Katowicach, ze loty krajowe LOT-u poza Krakowem i Gdanskiem zostana zlikwidowane do konca roku. Sa nieoplacalne. Jaki to przewoznik narodowy, ktory dba tylko o warszafke? Niech rozwijaja polaczenia miedzynarodowe z lotnisk krajowych jak krajowe sie im nie oplacaja!Komentarz moderatora: Loty krajowe w większości są nieopłacalne i od dawna o tym wiadomo. Nie sądze aby LOT zlikwidował wszystkie loty zostawiając tylko dwa, z prostego powodu, z którego do tej pory nie zlikwidował tych połączeń. A mianowicie doloty, np trasa Rzeszow - Warszawa jest teoretycznie nieoplacalna, ale mase ludzi korzysta z dolotu na rejsy do USA. Więc spokojnie, bez obawy:)
odpowiedz: 2005-04-12 05:04   
odpowiedz: - Profil odpowiedz:
bo media sa zamkniete na informacje o low-costach. po prostu... liczy sie LOT i mysli o tym, co zrobi LOT w takiej chwili. wydaje sie to naturalne. dopiero po chwili pojawia sie idea aby poszukac dalej, glebiej...
chris 2005-04-11 22:04   
chris - Profil chris
EE tam w Teleexpresie pokazali jak laduje Wizz w Katowicach , tyle ze tyo byl juz powrot z Rzymu ...
tom 2005-04-11 22:04   
tom - Profil tom
ile kosztuje zmaina rezerwacji (nazwiska) w Centralwings?
przemo 2005-04-11 08:04   
przemo - Profil przemo
TO prawda,zgdadzam sie z opinia.Ja mam pytanie kiedy wizz,otworzy swoja baze w Gdansku,moze ktos z wizzu zaglada na pasazer.com?Mam nadzieje,ze ktos moze mi odp.pozdr
ToJa 2005-04-11 08:04   
ToJa - Profil ToJa
To prawda media publiczne były w tej kwestii mało profesjonalne i leniwe , albo nierzetelne.Tanim przewoźnikom należą się ukłony.Tym bardziej , że ograniczona dostępność lotnisk nie ułatwiła im zadania.O tym , że zorganizowano "most powietrzny" Śląsk-Rzym można było dowiedzieć się tylko z internetu.Ogólnopolskie media nawet się na ten temat nie zająknęły.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy