Wizz: Nowości w Rumunii, Serbii i Czechach

Wizz: Nowości w Rumunii, Serbii i Czechach Tanie linie lotnicze Wizz Air ogłaszają dziś nowe kierunki nie tylko z Polski, ale także z Rumunii, Czech oraz Serbii. W sezonie letnim 2011 będzie można polecieć na nowych trasach:Cluj Napoca - Larnaka Tirgu Mures - Londyn Luton   Bukareszt Baneasa - Bari Bukareszt Baneasa - Alicante Brno - Rzym Fiumicino Belgrad - Geteborg Belgrad - Bruksela Charleroi Loty na...
13/12/2010 14:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
solokhumbu 2010-12-15 10:15   
solokhumbu - Profil solokhumbu
4techu: wspólnie musimy odszczekać chyba te dwa airbusy w Belgradzie. To, o czym pisałem w pon, zmieniło się o 180 stopni, wszystkie loty są ustawione (sprawdziłem!) pod jedną landrynę. Nie twierdzę, że nie będzie drugiej, ale póki co system wykazuje wyraźnie jedną maszynę. Dodam, że przy okazji nie będzie lotów BEG-DTM-???-DTM-BEG - sam wspominałem może o powtórce z Zagrzebia lub nawet LCJ serbską maszyną, a tu nic, tylko BEG-DTM i back. Zatem - mamy jakby jedną landrynę wolną (jeśli nadal planują 5) do rozdysponowania.
wojtek 2010-12-14 13:02   
wojtek - Profil wojtek
Tego nie wiem, póki co lotów w systemie nie ma, widocznie nie opłacało im się. Być może większość ludzi latała Malevem na przesiadki, ruch p2p nie zapewnił rentowności. Kto ich tam wie :)
humbak 2010-12-14 12:54   
humbak - Profil humbak
wojtku: Wizz przegrał z Malevem? ;O)
wojtek 2010-12-14 11:43   
wojtek - Profil wojtek
Wygląda na to, że ten Luton to będzie (w przypadku Wizza) zamiast Budapesztu.
humbak 2010-12-14 11:22   
humbak - Profil humbak
Lotnisko w Tirgu Mures się chociaż nieco wypełni, bo teraz tam jeden Wizz z Budapesztu i jeden Malev. Tez z Budapesztu. :o)
solokhumbu 2010-12-14 09:34   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Uuuups, sorry ;) Choć gdyby W6 uruchomił loty przez Atlantyk, bym sie nie obraził - byleby tylko starszymi maszynami z odchylanymi fotelami:)
irkolo 2010-12-14 09:04   
irkolo - Profil irkolo
BEL jest w Brazylii, w Serbii jest BEG ;)
solokhumbu 2010-12-14 05:56   
solokhumbu - Profil solokhumbu
4tech: pisałeś, owszem, ale nie wspominaleś, że będą 2 w BEL. Co nie zmienia faktu, że to wielki sukces Serbii - i chyba pierwsza baza W6 z od razu dwiema maszynami. Oznacza to tez, że będziejeszcze wiele nowych kierunków z BEL lub W-rotacje do innych portów!
4tech 2010-12-14 01:33   
4tech - Profil 4tech
solokhumbu..pisałem w innym wątku...5 nowych a320 w 2011 będzie rozlokowane w Belgradzie,Wilnie i Budapeszcie. Ilościowo ma to wyglądać tak: 2 1 2 z tym że jest opcja przebazowania jednego A320 z BUD do PRG...
ziberro 2010-12-13 23:02   
ziberro - Profil ziberro
Gratulacje dla BEL. Stąd już rzut beretem do Bośni, czy Albanii - destynacji dotychczas dostępnych głównie drogą lądową. Coraz śmielej będzie można kombinować z bałkańskimi kółeczkami !
solokhumbu 2010-12-13 18:56   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Czy mi się zdaje, czy W6 będzie bazował dwa airbusy w Belgradzie? O tej samej porze we 2 i 6 będą loty do FCO i CRL - w układzie: najpierw lot z BEL potem powrotny do Serbii... No to było ciekawe, baza od razu z dwiema maszynami :)
I ciekawi mnie jeszcze, dokąd puszczą rotację BEL-DTM-???-DTM-BEL. czy powtórka z Zagrzebia, czy np... LCJ ?
omega 2010-12-13 17:29   
omega - Profil omega
Slowacja czy Czechy :>?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy