Balice: Więcej pociągów do centrum

Balice: Więcej pociągów do centrum Od czerwca do października więcej pociągów będzie kursowało pomiędzy lotniskiem a centrum Krakowa. Dzięki staraniom Kraków Airport i przychylności Urzędu Marszałkowskiego oraz Przewozów Regionalnych, w okresie wakacyjnym uruchomione zostaną dodatkowe kursy. Dodatkowo w wakacje między 7 a 21 pociąg będzie kursował co 30 minut.
09/05/2011 18:19   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
michalb 2011-05-21 16:22   
michalb - Profil michalb
Najgorsze jest to ze są "mózgozjady" które nie znają urządzenia zwanego bankomat, to jest dopiero CIEMNOGROD
robertswi 2011-05-21 15:17   
robertswi - Profil robertswi
Dziękuje za wsparcie!
Może mi tak ktoś drukarke zafunduje i dostęp do internetu.
Może jeszcze troche wolnego czasu na zakupu online.
Nie ma tu co tłumaczyć.
Powodzenia w CIEMNOGRODZIE mózgozjady :D
broker 2011-05-20 23:58   
broker - Profil broker
Polska jest jeszcze mocno zacofana. W takich Włoszech czy Hiszpanii automaty do zakupu biletów są na każdej pipidówie i oczywiście można tam płacić kartą.
michalb 2011-05-20 23:46   
michalb - Profil michalb
robertswi , przy wejściach na perony tez są kasy w których można kupić bilety płacąc karta , jest tez kilka bankomatów wiec nie widzę problemu, ale jak ktoś przychodzi w ostatnie minucie przed odjazdem i później ma zal do całego świata. rozumiem ze za taksówkę płaciłeś karta
piotrek737 2011-05-20 20:33   
piotrek737 - Profil piotrek737
robert: Dla mnie śmiechu warte jest to co piszesz ponieważ tak bardzo chcesz płacić kartą nie zdając sobie sprawy, że czasem może np nie działać terminal lub jeszcze jakaś inna kwestia się wydarzy np. z winy twojego banku... Nauczony wieloma przypałami w tej kwestii zawsze mam gotówkę. Poza tym to nie jedyne miejsce w KRK gdzie można kupić bilet płacąc kartą... W ogóle nie wiem jaki masz problem? Wchodzisz na stronę Przewozów Regionalnych, zakładasz sobie tam konto. Następnie się logujesz wybierasz trasę np. Kraków Balice - Kraków Główny, potem pociąg, którym chcesz jechać, a następnie formę płatności przelew, transfer internetowy lub kartę bankową/kredytową drukujesz bilet i ot cała filozofia...
robertswi 2011-05-20 19:27   
robertswi - Profil robertswi
WOW!!!
Jedyne miejsce w całej małopolsce gdzie bilet można kupić płacąc kartą.
A jeśli chciałbym dostać się z lotniska do "Dworca Kraków Główny" to mi może "Wójek Dobra Rada" doradzi. Z kartą płatniczą, bez złotówek już w pociągu to się tylko na karę mam przygotować.
ŚMIECHU WARTE :D
piotrek737 2011-05-19 20:06   
piotrek737 - Profil piotrek737
robertswi: Jest w centrum w Krakowie coś takiego jak Dworzec Kraków Główny i tam zapłacisz kartą. W przejściach nigdy takowa płatność nie była możliwa bo to momentami były franczyzy PKP...
robertswi 2011-05-19 19:50   
robertswi - Profil robertswi
Ciekwa jestem w której - w przejsciu podziemnym niestety NIE, w automacie NIE, w pociągu NIE, na lotnisku NIE...
NIEmogę się zdecydować gdzie NIEzapłacić za przejazd.
marecki 2011-05-18 21:08   
marecki - Profil marecki
robertswi: karta zapłacisz w kasie PKP bez najmniejszych problemów, a za taxi...przepłaciłeś :)
robertswi 2011-05-18 20:45   
robertswi - Profil robertswi
Ostatnio chciałem kupić bilet - kartą nie zapłacisz nawet w kasie. Pociąg mi uciekł a następny był godzine później.
Jakby nie taxi które kosztuje 80zł niezdążyłbym !!!
Skandal !!!
ftlmm 2011-05-12 14:44   
ftlmm - Profil ftlmm
Jechałem 8 maja. Bilet 10 PLN. Wygoda. Za 15 minut w samym centrum. I bez ryzyka, że taksówkarz "pomyli się" w rachunku.
marecki 2011-05-10 10:06   
marecki - Profil marecki
świetnie, tyle, że najpierw tych pociagów sporo poubywało, w tym także w dobrych godzinach, a teraz szumnie zapowiedziano, że będzie ich "więcej" ...marketing kreatywny chiałoby sie rzec :)
robertswi 2011-05-09 23:28   
robertswi - Profil robertswi
Trochę to zabawne z tym powiedzeniem "więcej pociągów". Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :D
mirekk 2011-05-09 23:18   
mirekk - Profil mirekk
przecież pociąg już kursuje generalnie co pół godziny aż do 18. dodadzą chyba tylko 3 kursy miedzy 18 a 21.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy