Nieobiektywnie: Biznes czy ekologia?

Nieobiektywnie: Biznes czy ekologia? Po tym, gdy ekolodzy zaczęli blokować inwestycję (jeszcze przed rozpoczęciem jej realizacji) budowy lotniska w Modlinie, obserwatorzy jednoznacznie stwierdzili - standard. Tym razem chodziło o siedliska ptaków "koczujących" na terenach około lotniskowych. Organizacja, która torpeduje inwestycję - Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków - to ten sam twór, który blokował budowę...
12/10/2010 09:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2010-10-12 20:36   
 - Profil
Stenus: No a nie? Jak to na bagnach - ugrzęzną ;p
humbak 2010-10-12 19:16   
humbak - Profil humbak
To chodzi w końcu o OTOP, czy o to coś, o czym w felietonie? A druga sprawa: Czy jak już się ptaki na bagna przeniesie, to co? Pozostaną? :o)
kashpir_pl 2010-10-12 14:13   
kashpir_pl - Profil kashpir_pl
Może niech TVN (odnoszę się do wiadomości podanej w przeglądzie prasy) najpierw sam ustali, co to za organizacja, bo raz piszą, że Polskie a raz Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, a to dwie samodzielne organizacje.
michalb 2010-10-12 12:23   
michalb - Profil michalb
marecki, dla tych ludzi z Warszawy i okolic Warszawy którzy chcą tanio polecieć a nie chce im się jechać do Krakowa a z Lodzi nie maja dużego wyboru. Ostatnio jak jechałem z Warszawy do Lodzi pociągiem to jechało nim także kilkanaście osób które później leciały tym samy samolotem co ja do Dublina. Myślę ze jak by Łódź miała więcej połączeń lotniczych to mogła by być dobra alternatywa dla ludzi z Warszawy na tanie latanie.
mietek 2010-10-12 10:49   
mietek - Profil mietek
Marecki: chociażby dla mnie, ja bardzo chętnie skorzystam:)
A co do ekologów to w Warszawie już od dawna są traktowani jako zwykła mafia, bo blokują wszystko i zawsze, a wystarczy, ze ratusz przeleje im pare milionów "na ochronę środowiska" to milkną od razu...;-)
marecki 2010-10-12 10:26   
marecki - Profil marecki
Kuriozum, goni kuriozum, a najbardziej kuriozalna jest budowa lotniska w Modlinie - na suwa się pytanie co, po co i dla kogo?
myszek 2010-10-12 10:25   
myszek - Profil myszek
Nie od dziś wiadomo, że "ekolodzy" są w stanie bardzo szybko poświęcić wszystkie żyjątka za odpowiednią sumkę. Niespecjalnie się zresztą z tym kryją. Myślę, że tymi organizacjami powinny się zająć stworzone do tego służby, aby dowiedzieć się czyje interesy reprezentują.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy