SAS: Tęczowy "love in the air"

SAS: Tęczowy Linie lotnicze SAS zorganizowały konkurs dla zakochanych par "Love in in the Air", w którym nagrodą jest podniebny ślub na pokładzie samolotu. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie jeden warunek. Jednopłciowość pary. Na stronie love.flysas.net można głosować na parę, która 6 grudnia weźmie ślub podczas rejsu SK 903 ze Sztokholmu do Nowego Jorku. Dla szczęśliwców na...
10/09/2010 14:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
krzysiekl 2010-09-13 18:51   
krzysiekl - Profil krzysiekl
wiesio: ja z babami na straganie nigdy się nie muszę kłócić, ale może inni nie trafiają na tak miłe baby na straganach.

faktycznie na polską stronę SAS nie zaglądałem.
wiesio 2010-09-12 06:48   
wiesio - Profil wiesio
Pozwole sobie opublikowac wiadomosc jaka dostalem od moderatora :

admin 2010-09-11 13:39

Wysylam ta wiadomosc do ciebie, bo tylko ty wrzucasz watki typu "nick:...", "nick2:..." "nick3:..." ktore sa czystym spamem. Tak wiec prosze o nie spamowanie i dostosowanie sie do regulaminu forum. Dziekuje

I co wy o tym sadzicie: zle zrozumialem jego slowa?
humbak 2010-09-11 22:38   
humbak - Profil humbak
Widzę, że 4tech jest w swoim żywiole. :o)
humbak 2010-09-11 22:36   
humbak - Profil humbak
krzysiekul: Z tej przyczyny, że jest drobna różnica w zapatrywaniu się na tego typu związki. Pierwsze związki homo były formalnie uprawnomocnione w 1989 roku, podczas gdy pierwsze związki hetero jakieś kilka tysięcy lat temu.
4tech 2010-09-11 22:15   
4tech - Profil 4tech
wiesio, nawet nie będę próbował wyprowadzać Ciebie z błędu odnośnie mojego zdenerwowania, gdyz nie widze takie sensu ani potrzeby. Natomiast w komentarzu moderatora nie ma nic na temat bezpośredniej dyskusji między forumowiczem " A" a forumowiczem "B" i taka dyskusja polegająca na bezpośredniej odpowiedzi bądź też zapytania lub też sugestii nawet w dyrektywie Komisji Europejskiej nie jest spamem. Jednakże aby nie być posądzonym o nieznajomość regulaminu forum oraz łamania jego zasad lub też co gorsza, o nie wiedzę w zakresie definicji spamu odsyłam do poprzedniego mojego postu. W komentarzu moderatora, cyt. [...]....Zamieszczanie kilku postów pod rząd bez logicznej treści jest spamowaniem i łamaniem regulaminu.[...] nie ma nic o bezpośredniej dyskusji polegającej na wymianie swoich poglądów między forumowiczami. Czasami
stronnicze,wygodne, celowe nadinterpretowanie faktów oraz komentarzy jest gorsze niż spamowanie.
wiesio 2010-09-11 22:01   
wiesio - Profil wiesio
Pod rubryka "Air China wejdzie na polski rynek?" jest informacja od moderatora na temat spamowania. Goraco polecam jego komentarz.
wiesio 2010-09-11 21:54   
wiesio - Profil wiesio
Widze,ze kolega 4tech sie troche zdenerwowal.Najwyrazniej ja jestem w bledzie gdzieki mylnej informacji ktora dostalem dzis od moderatora. Prosze,aby kolega 4tech zwrocil sie do moderatora w tej sprawie.Milego wieczoru!
4tech 2010-09-11 21:43   
4tech - Profil 4tech
wiesio, definicja spamu specjalnie dla Ciebie:[...]Spamowanie to promocja Twojej własnej strony, lub strony którą kochasz a nie tylko stron komercyjnych. Linki do stron komercyjnych są często prawidłowe.[...]...[...] Spam jest anonimową, nieoczekiwaną, masowo rozsyłaną pocztą.

Na podstawie tej definicji spamu zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Europie powstała ustawa mająca zapobiegać spamowi. Przyjrzyjmy się dokładnie częściom składowym tej definicji:

Anonimowy: w celu ukrycia rzeczywistego nadawcy prawdziwy spam rozsyłany jest z wyłudzonych lub przechwyconych adresów nadawcy.
Masowo rozsyłany: prawdziwy spam wysyłany jest w ogromnych ilościach. Spamerzy zarabiają pieniądze na niewielkim odsetku odbiorców, którzy odpowiedzieli na wiadomość. Aby praktyka ta była opłacalna, należy początkowo wysłać wiadomości w dużych ilościach.
Nieoczekiwany: listy mailingowe, newslettery i inne materiały reklamowe, które użytkownicy otrzymują na własne życzenie, mogą przypominać spam, są jednak legalną pocztą. Innymi słowy, ta sama wiadomość może być zaklasyfikowana jako spam lub legalna poczta w zależności od tego, czy użytkownik wyraził zgodę na jej otrzymywanie.[...]
wiesio 2010-09-11 21:37   
wiesio - Profil wiesio
Nawet na polskiej stronie SASu jest informacja o tej akcji i nazywa sie Love is in the air. Szkoda,ze forumowicz krzysiekl nie nauczyl sie szukaj informacji na internecie i kloci sie ze mna jak baba na straganie.
wiesio 2010-09-11 21:32   
wiesio - Profil wiesio
Znalezc ta akcje jest bardzo prosto: HBT-bröllop i luften, nazywa sie akcja,Nikt sie tej akcji nie wstydzi.Byc moze forumowicz,ktory caly czas atakuje ta akcje.
W sprawie spamowania prosze forumowicza 4tech,aby zapytal moderatora co jest spamowaniem,a co nie jest spamowaniem.
4tech 2010-09-11 21:19   
4tech - Profil 4tech
wiesio, ależ na tym forum polega, na wymianie poglądów a nie tylko pisaniu swoich złotych myśli, i bezpośrednie odnoszenie się do czyjegoś postu nie jest ani spamowaniem ani jakimś novum.
krzysiekl 2010-09-11 21:16   
krzysiekl - Profil krzysiekl
katolicki LOT? nie znam żadnej katolickiej, ba chrześcijańskiej linii lotniczej:P ateistyczne to owszem:P
muzułmańskie to by sie dało znaleźć...
krzysiekl 2010-09-11 21:15   
krzysiekl - Profil krzysiekl
chyba sie SAS troche wstydzi tej akcji bo wchodząc na ich portal nie da sie jej znaleźć;)
wiesio 2010-09-11 21:14   
wiesio - Profil wiesio
Bardzo prosze forumowicza 4tech aby nie spamowal forum prywatnymi postami do mnie.Jest mozliwosc wysylania prywatnych wiadomosci. Dyskusja na temat seksualnych preferencji powinna sie odbywac na innym forum. Osobiscie popieram akcje SAS-u i uwazam ze katolicki LOT powinien isc w jego slady.W koncu ten sam StarAlliance. Wszyscy jestesmy gwiazdkami w tym ukladzie.
4tech 2010-09-11 21:04   
4tech - Profil 4tech
wiesio, a kto wg. Ciebie jest utajonym?///krzysiekl, jest pewna różnica między nietolerancją a zwykłym chamstwem.
wiesio 2010-09-11 20:55   
wiesio - Profil wiesio
Nie rozumie dlaczego niektorzy forumowiecze tak sie rzosierdzili. Podejrzewam,ze stare polskie przyslowie "na zlodzieju czapka gore" jest nadal aktualne. Zycze udanego wieczoru wszystkim utajonym gejom na tym forum.
krzysiekl 2010-09-11 20:18   
krzysiekl - Profil krzysiekl
małe OT: zawsze się zastanawiałem dlaczego ludzie tolerancyjni nie tolerują nietolerancji? czy to nie kuriozum?:P
krzysiekl 2010-09-11 20:16   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Jakby to było dla wszelkich par to jeszcze ok, jeżeli jednak ograniczają się w ten sposób to widzę, że pozostaną nam niedługo tylko linie arabskie, bo do europejskich hetero nie będą wpuszczani:P
marqoos_pl 2010-09-11 12:29   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
'stenus' - czepiasz sie, wiesz, o co chodzi :P ale byl to spory skrot myslowy, hehe /// 'tomcat_bzg' - masz calkowita racje - istnieje duza nisza rynkowa i marketingowa i SAS to odwaznie (bo wciaz naraza sie na glupawe zarty na roznych rynkach) wykorzystuje... jakby nie bylo rynek LGBT jest jedym z najdynamiczniej sie rozwijajacych i przynoszacym z roku na rok co raz wieksze wplywy (szczegolnie w turystyce)...
4tech 2010-09-11 11:36   
4tech - Profil 4tech
he, ja oddlaem swój głos ( nawet dwa) na znajome twarze z p. com, i życzę im wygranej! Mimo ze ostatnia z jedna twarzą miałem problem aby dojść do porozumienia:) i chociaż jak większość wie nie należę do " tego środowiska " ( proszę się nieobrazac za to okreslenie) ale wśród tej własnie Grupy mam dużo znajomych i przyjaciół, a tolerancja jest wyznacznikiem świadomości danego " osobnika":)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy