Air China wejdzie na polski rynek?

Air China wejdzie na polski rynek? Chińskie narodowe linie lotnicze Air China analizują możliwość wprowadzenia do swojej siatki połączeń regularnych rejsów na trasie z Szanghaju do Warszawy - dowiedziało się Polskie Radio.Z nieoficjalnych informacji wynika, że połączenie z Warszawą ma wystartować jeszcze w tym roku. Aktualnie z Polski nie możemy bezpośrednio polecieć do Chin. Air China operuje z Chin na...
10/09/2010 12:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hleb 2010-09-25 12:26   
hleb - Profil hleb
A tak z ciekawości panowie bo w chinach nie byłem,jakie są chinki jako kobiety ? Lepsze czy gorsze niż nasze ;)
ktgracz 2010-09-17 14:09   
ktgracz - Profil ktgracz
Już teraz mamy (zupełnie inny dźwięk jak startuje niż 2-silnikowe B767 LOTu) lot direct z WAW i to dzień w dzień. Cargo MD-11 na trasie CGN-WAW-PVG (UPS8) i PVG-ALA-WAW-CGN (UPS9). Nie lata do PEK, bo po co.. !?
ktgracz 2010-09-17 13:58   
ktgracz - Profil ktgracz
Nie od dziś wiadomo, że szykują się do "lądowania w Europie" przez takie przyczółki jak Irlandia (Athlone), Grecja, a od wschodu przez Bułgarię, Rumunię i Polskę przy czym ta ostatnia ma największe szanse stania się obok Irlandii bramą do Unii... // Mnie osobiście obok lotów do WAW, nie zdziwiło by nawet bezpośrednie połączenie PVG-GDN-PVG za jakieś 2-3 max.5lat, szczególnie gdyby okazało się, że jednak kupili w 2010r EuroPort w Gdańsku ;0) // Wystarczy wygooglować: Athlone china
ktgracz 2010-09-17 13:41   
ktgracz - Profil ktgracz
Dlaczego PVG, a nie PEK. Warto spojrzeć na to od strony ekonomicznej, a nie lotniczej: te dwa miasta w Chinach są podobnie jak w USA: NYC i Waszyngton - pierwsze jest światowym centrum biznesu, drugie jest stolicą kraju i na tym koniec. Co do podobieństw (a raczej różnic) do EK, w odróżnieniu od arabów którzy zajmują się światowym handlem (i PL nie są zainteresowaniu, bo za bidny ten nasz kraj, tym bardziej gdy można robić biznes z UK czy .de )
chincyki trzymają się mocno.. produkcji.
humbak 2010-09-11 23:00   
humbak - Profil humbak
driverze: Sugerujesz, że moderator....?
2010-09-11 22:53   
 - Profil
Nie stenusie, wychodzi na to, że niektórzy mylą dwukropek z wielokropkiem, który jest jakby trzykropkiem ;p
humbak 2010-09-11 22:40   
humbak - Profil humbak
O co chodzi z "formułą nick i dwukropek"? Czy wychodzi na to, że ja spamuję od 5 lat?
arti2007 2010-09-11 21:55   
arti2007 - Profil arti2007
Dziękuję moderatorowi za udzielenie odpowiedzi.
wiesio 2010-09-11 20:49   
wiesio - Profil wiesio
ALez oczywiscie! Ale jeszcze raz przypominam,ze spamowanie w stylu "nick:...." nie jest dozwolone!
4tech 2010-09-11 20:06   
4tech - Profil 4tech
wiesio: mam nadzieję, że sam teraz będziesz wzorowym forumowiczem.
wiesio 2010-09-11 19:47   
wiesio - Profil wiesio
Widze,ze moderator udzielil wystarczajacej odpowiedzi i gleboko wierze,ze forumowicze beda respektowac reguly,ktore obowiazuja na tym forum.
W Szwecji jest OK,zblizaja sie wybory.Na szczescie nie mamy problemow z kosciolem katolickim.Ale jest to troche off topic wiec nie widze powodu na dalsze rozszerzanie tematu.Trzymajmy sie tematu drodzy koledzy.Dyskutujemy Air China i nic innego. Nawet jesli Air China lata do Arlandy nie widze powodu abysmy utkwili przy szedzkiej problematyce.Gleboko wierze,ze moja odpowiedz zaspokoila wszystkich aktywnych formumowiczow.
pepe 2010-09-11 19:39   
pepe - Profil pepe
Tak jak pisze 'ciutat' nie chodzi o połączenie pomiędzy Poznaniem a SHA , bo byłoby to chyba żartem roku :)
arti2007 2010-09-11 19:33   
arti2007 - Profil arti2007
wiesiu, a wytłumacz mi co to komu przeszkadza użyć formuły nick i dwukropek, zeby komus odpowiedziec... jakie to lamainie zasad forum... Komentarz moderatora: To sie nazywa spamowaniem!
4tech 2010-09-11 19:28   
4tech - Profil 4tech
wiesio: jak w Szwecji?:P/// ciutat: czasami ciężko zrozumieć..:)
ciutat 2010-09-11 19:10   
ciutat - Profil ciutat
wiesiu mowimy o sluzbowych podrozach CA ...
wiesio 2010-09-11 18:48   
wiesio - Profil wiesio
Pozwole sobie zauwazyc,ze posty w stylu "nick:...." naruszaja regulamin forum i moga w koncowym efekcie uniemozliwic forumowiczowi uzywajacego "nick...." uzwyania mozliwosci wypowiadania sie na tym forum.
Tak na marginesie: kilku zablakanych chinczykow w Poznaniu nie jest jeszcze wystarczajace aby otworzyc polacznie miedzy miastem nad Warta a Szanghajem.Ale to chyba zrozumie i nawet kazdy forumicz z IQ daleka pod srednia. Nie? Komentarz moderatora: Zamieszczanie kilku postów pod rząd bez logicznej treści jest spamowaniem i łamaniem regulaminu.
pepe 2010-09-11 18:37   
pepe - Profil pepe
wiesio:To chyba jakiś cud...... wreszcie w miarę normalny post :)
wiesio 2010-09-11 18:26   
wiesio - Profil wiesio
Ja tam nie widzialem chlopakow z CA w Warszawie ale za to wietnamczykow sprzedajacych reczniki na ulicach stolicy.No i LOT zaczyna latac do Hanoi. Brawo! nie wiem czy dzieki tym recznikom,ale fajne polaczenie i bardzo tanie.
pepe 2010-09-11 15:27   
pepe - Profil pepe
cutat:Potwierdzam, nawet raz w Poznaniu byli służbowo.....
ciutat 2010-09-11 13:56   
ciutat - Profil ciutat
prawda jest taka ze chlopaki z CA od jakiegos czzasu lataja sluzbowo do wawy wiec cos w tym jest... , coo do Qataru to mamy tam exLOT ludzi wiec moze i oni cos szykuja
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy