O Pasazer.com na szóste urodziny

O Pasazer.com na szóste urodziny Rok 2004 obfitował w wydarzenia światowego formatu. To wtedy miały miejsce największe w historii rozszerzenia NATO i Unii Europejskiej, zamachy terrorystyczne w Madrycie, wtedy powstał Facebook, miało miejsce silne trzęsienie ziemi w Azji Południowo-Wschodniej oraz podpisano końcową wersję Traktatu Konstytucyjnego UE. Również w świecie lotniczym miało miejsce wiele...
13/08/2010 22:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wiesio 2010-08-16 20:01   
wiesio - Profil wiesio
Kulturalne forum na pasazer.com ???!!!! Blava albo wypil albo nie umie czytac ze zrozumieniem.Podpisuje sie pod stwierdzeniem:typowy komentator na pasazer.com:-) Jak bykiem napisane,ze pasazer.com dotyczy miedzy innymi tanich linii a mimo wszystko blava pisze "informacje dotycza.....czy tanich linii"
statystyk 2010-08-16 19:48   
statystyk - Profil statystyk
"blava" jest typowym komentatorem pasazer. com - a to "zadkosc" ha ha ha
blava 2010-08-16 16:43   
blava - Profil blava
Pasazer.com uznaje za ciekawa fajna stronke , a forum przedewszystkim kulturalne a to zadkosc :-) . Na minus napisze ze czasami mam wrazenie ze informacje dotycza glownie LOT czy tanich lini ale moze tylko mi sie wydaje .pozdrawiam wszystkich i 100 lat.
statystyk 2010-08-16 16:15   
statystyk - Profil statystyk
pasazer.com jest miejscem spotkan paru osob ktore wymadrzaja sie na temat wiedzy lotniczej nie reprezentujac nic specjalnego , ciagle ci sami uzytkownicy i co jeden to madrzejszy ....
wiesio 2010-08-14 10:32   
wiesio - Profil wiesio
Portal jest dobry,czesto na niego wchodze.Tragedia jest zas forum i aktywni forumowicze na tym forum.Czasami wydaje mi sie,ze czytam wypowiedzi gowniarzy z piaskownicy.Poziom tych wypowiedzi jest tragiczny.Zenujace to niestety.Obniza to poziom calego portalu.
marecki 2010-08-14 10:21   
marecki - Profil marecki
4tech: chodziło mi o dodawanie nowych lotnisk, ale juz dostrzegłem, że jest specjalny link i formularz na samym dole - wcześniej go nie zauważyłem poprostu :)
4tech 2010-08-14 10:11   
4tech - Profil 4tech
o ile dobrze pamietam, to kilka miesiecy temu informacje o portach lotniczych zostaly ujednolicone. Informacje ktore byly poprzednio ( dosc mocno rozbudowane w poszczegolnych portach), wprowadzaly troche zamieszania. Ujednolicenie pozwolilo na bardziej czytelne zawarcie podstawowych danych o lotnisku, jego polozeniu, dojazdu etc...
marecki 2010-08-14 09:33   
marecki - Profil marecki
Zgadzam się z jurkiem, że ułatwienie rozbudowy bazy danych o portach byłoby fajną rzeczą - zwłaszcza właśnie takich czysto praktycznych informacji pochodzących od osób, które faktycznie korzystały z danego lotniska i zwłaszcza kiedy dotyczy to portów mniej uczęszczanych, o których nieraz trudno cokolwiek sensowanego znaleźć w sieci.
4tech 2010-08-14 01:11   
4tech - Profil 4tech
jurku: krytyka i wieczne malkontenctwo to dwa jakże różne i oddalone od siebie tematy.
jurek 2010-08-14 00:56   
jurek - Profil jurek
Z okazji urodzin wypada raczej chwalić, więc pochwalę za to, że portal jest. Przez kilka lat bycia tu znacząco wzbogacił moją wiedzę na temat lotnictwa pasażerskiego. Poznałem dzięki niemu (czasem osobiście) dużo fajnych ludzi z podobną pasją. Zamiast krytyki tylko zwróciłbym uwagę na dział oceny lotnisk. Lista jest dosyć uboga. Proponowałbym uproszczenie procedury dodawnia kolejnych portów lotniczych. Niektóre lotniska czasem nawet nie mają własnych stron a informacje 'z pierwszej ręki' (od kogoś, kto już na danym lotnisku był) czasem bywają bezcenne. Np o możliwościach dojazdu i tym podobnych informacjach, które na stronach oficjalnych czasem są mylące lub ich nie ma wcale. // 4tech: ale tu była prośba o słowa pochwały lub krytyki dotyczące portalu a nie innych forumowiczów. Twoje zdanie i opinie o niektórych innych forumowiczach , powtarzane wielokrotnie jak mantra chyba wszyscy już doskonale znają.
jjemiolo 2010-08-14 00:25   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Ja sie zgadzam z ocena wymienionych profesjonalistow. Interesuje sie lotnictwem choc nie jestem w "branzy" zawodowo i "Pasazer" jest najlepszym zrodlem co sie dzieje w kraju, w regionie, jak tez szerzej w branzy. Dziekuje za to bo mi kiedys czegos takiego brakowalo, zycze dalszych owocnych lat i obiecuje czytac regularnie.
4tech 2010-08-14 00:15   
4tech - Profil 4tech
krytyka jak najbardziej, ale bez marudzenia, wiecznego utyskiwania i malkontenctwa, z czego nasi forumowicze na cale szczescie w mniejszej mierze slyna.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy