Przywitano Enter Air w Katowicach

Przywitano Enter Air w Katowicach W poniedziałek (21.06) w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice przywitano bramą wodną kolejnego bazowego przewoźnika Enter Air. Samolot B737-400 tak jak pozostałe statki powietrzne we flocie Enter Air, posiada konfigurację 168 miejsc pasażerskich i będzie wykonywał regularne rejsy czarterowe do popularnych miejsc wakacyjnych. To już kolejny po Wizz Air, PLL LOT oraz...
22/06/2010 22:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
robinhuud 2010-06-27 23:56   
robinhuud - Profil robinhuud
no sama polska inteligencja odezwala sie ...
4tech 2010-06-27 18:55   
4tech - Profil 4tech
stenusie: o "par excellence" pisałem w którymś z poprzednich postów:D..
przypomniał mi się pewien szczegół...kiedyś, jeden z moich znajomych na pytanie gdzie mieszka odparł "w mieście Łodzi" a dokładnie gdzie pytam się( znam trochę Łódź,
więv myśle sobie może Bałuty czy Radogoszcz czy inny Widzew)...a kolega na to " w Zgierzu"..:) podobnie jak LHR w Londynie..:D
airchick 2010-06-27 18:53   
airchick - Profil airchick
buhehehe, Hahn? muszę się tak kiedyś wybrać, bo nie wierzę...
humbak 2010-06-27 18:43   
humbak - Profil humbak
Tak, jak Hahn to lotnisko Frankfurtu. Mają to napisane na terminalu. :o))))
jurek 2010-06-27 18:38   
jurek - Profil jurek
Nie mam zamiaru się włączać do wojny o pietrzuszkę ale jakie strefy masz na myśli robinhuudzie ? Strefy płatności metra londyńskiego ? A samo Heathrow to było pierwsze lotnisko międzynarodowe na jakim lądowałem w 66 roku ubiegłego stulecia (nie do końca swiadomie) i wspomnień z tego pierwszego lotu nie mam :P ale zawsze dla mnie to będzie lotnisko "w Londynie". Żadna wikipedia ani nic tego nie zmieni i już. Teraz możecie się dalej kłócić o gminy, City i Wielki Londyn :P
airchick 2010-06-27 18:23   
airchick - Profil airchick
a europejskim największym w tym roku nie będzie znowy FRA?
humbak 2010-06-27 18:17   
humbak - Profil humbak
robinhuudzie, ale Greater London nie jest miastem par excellence, tylko jest regionem obejmującym 32 gminy londyńskie (w tym dwa rzeczywiste miasta: London i Westminster) oraz kilka gmin pozalondyńskich.
humbak 2010-06-27 18:14   
humbak - Profil humbak
Zauważa, że nie "pyta się", tylko się "pyta" o coś kogoś. W poprawnej polszczyźnie. Ale na wyspach ona zanika...
piotrek737 2010-06-27 18:07   
piotrek737 - Profil piotrek737
Po prostu masakra. Wręcz uwielbiam jak ktoś się spiera ze wszystkimi a jego główne źródło wiedzy to wiki. Nie wspomnę o błędach ortograficznych typu wlanczono zamiast włączono ....
robinhuud 2010-06-27 17:46   
robinhuud - Profil robinhuud
4tech mylisz sie ... co do Heathrow.... ale nie mam zamiaru marnowac czasu... podzial admisnistracyjny miasta Londyn wygladal kiedys inaczej ... pozniej wlanczono do niego okoliczne wsie ktore dzisiaj sa jego dzielnicami tworzac dalej tzw. strefy. Heathrow lezy na polodniowo-zachodnim krancu LONDYNU -6 strefy.... 4tech pamietaj tylko to nie ty tworzysz historie wiec nie zmieniaj faktow ,ja wiem ze tam nie ma Big Bena czy London Bridge a tylko LOtnisko ale to ciagle Greater London ....
4tech 2010-06-27 17:40   
4tech - Profil 4tech
robinhuud: nie pytaj, ale mozesz sprawdzić w profilu...a co do lotnisk, zgoda praktycznie najwieksze lotniska na swiecie nie sa w centrach miast...niestety w wikipedi jest "masę błędów i przeinaczeń czy też przekrętów"....ja niczego nie oczekuję tylko śmieszą mnie porównania (Twoje) typu KRK do LHR czy JFK....to tak jakby porównać A380 z Wilgą. Problem z czasem otwarcia dotyczy prawie wszystkich lotnisk w PL, i nie ma różnicy czy jest to Bydgoszcz, Kraków czy Poznań...poprostu miasta "przyszły do lotnisk i w tym jest problem.
robinhuud 2010-06-27 17:35   
robinhuud - Profil robinhuud
heathrow nie jest w londynie jest w Greater London...
robinhuud 2010-06-27 17:33   
robinhuud - Profil robinhuud
4 tech tak naprawde zadne duze lotnisko nie jest w centrum zadnego miasta... wiec nie wiem czego ty oczekiwales .... nawet nie pytam sie ile masz lat zostawiam to bez komentarza....
4tech 2010-06-27 17:31   
4tech - Profil 4tech
robinhuud:prawda, T2 nie ma..:) a co do wielkości LHR to BAA "kłamie"...najwiekszym i najruchliwszym portem lotniczym świata jest ATL...Atlanta-Hartsfield-Jackson...to tak przy okazji....bez urazy ( cyt. pochodzi w wikipedi)
robinhuud 2010-06-27 17:30   
robinhuud - Profil robinhuud
4 tech - nie bede komentowal twoich madrosci... ty wiesz lepiej niz miliony uzytkownikow wikipedii....
robinhuud 2010-06-27 17:29   
robinhuud - Profil robinhuud
tak bo 2 jest wyburzony .... a lotnisko jest w pyrzowicach a nie w Katowicach...
humbak 2010-06-27 17:24   
humbak - Profil humbak
A czy lotnisko w Katowicach jest w Katowicach? Że tak powrócę do tematu wątku.
humbak 2010-06-27 17:24   
humbak - Profil humbak
robinhuudzie: BAA Heathrow piszą, że mają 4 terminale? A nie 5? :o) No chyba, że nie liczą tego in statu nascendi.
4tech 2010-06-27 17:23   
4tech - Profil 4tech
robinhuud: mój cytat pochodził z jakże ulubionej przez Ciebie i cytowanej bardzo często-wikipedi....reasumując, nie zmienia to faktu że lotnisko Heathrow nie jest ogólnie rzec ujmując "w mieście"....tak jak STN,LGW,LTN i parę innych lotnisk w okolicach Londynu a mieniących sie londyńskimi..
humbak 2010-06-27 17:22   
humbak - Profil humbak
robinhuudzie: Myślę, że 15 funtów a 7 zł dla każdego obiektywnie jest drożej. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy