flyLAL charters PL już lata

flyLAL charters PL już lata Litewski przewoźnik flyLAL charters PL uzyskało od Urzędu Lotnictwa Cywilnego Certyfikat Operatora Lotniczego (AOC) i rozpoczęło obsługę pasażerskich lotów czarterowych z Polski. 20 maja odbył się pierwszy lot z Warszawy do Heraklionu na greckiej wyspie Kreta, wykonywany w ramach umowy z biurem podróży Orbis Travel. Podczas inauguracyjnego lotu wszyscy pasażerowie...
24/05/2010 21:17   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
damciock 2010-05-30 15:07   
damciock - Profil damciock
ciekawe jakie jet wnętrze. Nie liczę tu na ekrany w fotelach lecz na jakieś nieco mniej skromne udogodnienia dla pasażera :) .
ktgracz 2010-05-25 13:41   
ktgracz - Profil ktgracz
marecki: one plane airline - dokładnie hehee i jak złapie usterkę, raczej (Litwa + Estonia, tylko 3szt. B733) nie ma nic na podmiankę ..::.. Zobaczymy jak go będą serwisować w WAW (czytaj - zero usterek i klimatów typu: "turyści Orbis-Travel koczują już ..h na Okęciu w oczekiwaniu na samolot, który miał ich zabrać na . . . "), bo polski odłam to dość leciwy dziadek B733 (SP-HAA) i lada dzień-tydzień stuknie mu okrągła 20tka ;-) ..::.. Życzymy powodzenia i poczekamy zobaczymy jak będą sobie radzić tylko z jedną maszyną, ale lekko im na PL rynku czarterowym (u nas w PL to taka taka wolna amerykanka hihii) nie będzie, stając w szranki z konkurencją z poza EU
tomcat_bzg 2010-05-25 12:45   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
siwol: świńskie uszy (tak samo jak grzanki z czarnego chleba posmarowane czosnkiem) są the best do piwa - o niebo lepsze niż te wszystkie chipsy :-)
tomcat_bzg 2010-05-25 12:40   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
W sumie trochę mi szkoda, że im w ruchu regularnym nie wyszło jako flagowemu przewoźnikowi litewskiemu. Zawsze byłby jeden gracz na okołobałtyckim niebie więcej...a tak to pewnie AirBaltic zrealizuje swoje plany stania się takim transgranicznym "mini-SAS"em po wschodniej stronie Bałtyku
aguirre 2010-05-25 00:45   
aguirre - Profil aguirre
driver, nic dodać nic ująć :-P
adamlubin 2010-05-24 23:29   
adamlubin - Profil adamlubin
jurek: w moim przypadku to jak chce z WRocka lub Poznania lecieć do Grecji to jest niewielki wybór kierunków. Kreta nie jest taka zła, a jak do tego trafi się fajna oferta to czemu nie...
emes 2010-05-24 23:27   
emes - Profil emes
driver ale nic nie napisałeś o Ryanairze jako o tej nieskazitelnej linii. Zawiedziony jestem
2010-05-24 23:25   
 - Profil
Bo te ciekawe miejsca nie są w ofercie polskich touroperatorów. Te tłumy jadą tam, gdzie mają wycieczkę za tysiaka (nierzadko ich wiedza ogranicza się do tego, że lecą...do Grecji), z podsuniętym drinkiem z podrobionej "whyskej", pseudo coli i lodu z kranówy. Ot, cała Jurku tajemnica. A że Ty masz inny styl uprawiania turystyki, tym więcej dla Ciebie chwały ;)
emes 2010-05-24 23:25   
emes - Profil emes
jurek to tak jak z telewizją, większość ogląda Klan a nie ambitne kino rosyjskie. Tak chyba świat jest stworzony.
jurek 2010-05-24 23:09   
jurek - Profil jurek
emsie: wyraziłem tylko moje zdziwienie. Całe szczęście (dla mnie :), że wiekszość pcha się do tych turystycznych zapchanych kurortów.
humbak 2010-05-24 23:06   
humbak - Profil humbak
Pełna zgoda z emesem.
emes 2010-05-24 23:02   
emes - Profil emes
jurek: jakby Ci wszyscy ludzie jeździli do tych ciekawszych i ładniejszych miejsc, to nie byłyby one takie ładne i ciekawe
humbak 2010-05-24 23:00   
humbak - Profil humbak
A to wcale nie jest "staropolskie przysłowie". Ma znacznie dalsze pochodzenie.
humbak 2010-05-24 22:59   
humbak - Profil humbak
espanolu_bc: Dziękuję za komplement. :o)
siwol 2010-05-24 22:50   
siwol - Profil siwol
menu pokładowe to kołduny i cepeliny a na deser wędzone świńskie uszy...
jurek 2010-05-24 22:11   
jurek - Profil jurek
Zawsze mnie zastanawiało po co ludzie tak się pchają na Kretę i do Heraklionu. Samo miasto niezbyt ciekawe a w Grecji są ciekawsze i ładniejsze wyspy / Co do różowych fartuszków CC we flyLAL faktycznie tragiczne. Na tym tle kostiumy stewaress FR przypominające mi szkolne mundurki to 'szczyt elegancji' :P
marecki 2010-05-24 22:11   
marecki - Profil marecki
znów one plane airline?
espanol_bc 2010-05-24 22:01   
espanol_bc - Profil espanol_bc
stenus: Jest takie słynne staropolskie przysłowie które pasuje do Tej sytuacji jak ulał.... "O gustach się nie dyskutuje... ale Ty masz ch***wy" Stenusie
emes 2010-05-24 21:53   
emes - Profil emes
stenus: czepiasz się
humbak 2010-05-24 21:49   
humbak - Profil humbak
A ja myślałem, że stewki Ryanaira mają najgorszy fason ubioru służbowego... Że o kolorze nie wspomnę... Dramat!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy