Nie polecimy z Bydgoszczy do Bristolu

Nie polecimy z Bydgoszczy do Bristolu Tanie linie lotnicze Ryanair kasują połączenie z Bydgoszczy do Bristolu. Bilety na tej trasie są dostępne tylko do 30 czerwca. Irlandzki przewoźnik rozpocznie loty na tej trasie dopiero 1 maja, aby po niecałych dwóch miesiącach połączenie skasować. Powodem są zaległości finansowe miasta wobec przewoźnika. Lokalna fundacja Pomorsko-Kujawskie Centrum Demokracji...
28/04/2010 09:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2010-05-05 20:16   
4tech - Profil 4tech
a dzisiaj pierwszy lot na tej trasie (BRS-BZG) LF...85%..( 160 pax )...
hamburg 2010-04-29 10:27   
hamburg - Profil hamburg
Bezcen: Musze przyznac ze troche cie rozumiem, ale jednak to jest bardzo skomplikowany temat. Pienadze ktore panstwo wydaje na prywatnych przewoznikow (oczywiscie pod przykrywka ze to za reklame na stronie. Inaczej bylo to by nie legalne), maja na celu przyciagnac nowych przewoznikow i nowe polaczenia. Przesto mamy wiecej pasazerow/turystow w regionie ktore tworza miejsca pracy. Oczywiscie nowe polaczenia moga tez przyciagnac nowe firmy do regionu ktore (w teori) beda placic duze podatki i region moze na tym skorzystac.
gdn_37 2010-04-29 09:54   
gdn_37 - Profil gdn_37
michald : problem jest trudny ... płacić czy nie płacić ... ale jeżeli się do czegoś zobowiązujesz w umowie , to trzeba tego przestrzegać w przeciwnym razie "zrywasz" bądz aneksujesz w/w umowę ... wyjść jest co najmniej kilka ... a FR próbuje zwrócić na siebie uwagę, aby odpowiednie decyzje szybciej były podejmowane ...
michald 2010-04-29 08:09   
michald - Profil michald
gdn_37: a jak Bydgoszcz wg Ciebie ma się złamać?? Zobowiązali się umową płacić, a nie płacą, więc jakby nie patrzeć dług jest i tyle. A że miasto i województwo ma d..ę a nie włodarzy to jest jak jest :(
humbak 2010-04-29 00:43   
humbak - Profil humbak
To se ... polatali... :o)
michalb 2010-04-28 15:59   
michalb - Profil michalb
bezcen, a co Ty masz wspólnego z lotniskiem w Bydgoszczy ?Najczęściej najwięcej maja Ci do powiedzenia którzy nigdy nie lecieli samolotem.
gdn_37 2010-04-28 15:46   
gdn_37 - Profil gdn_37
Pewnie BZG się "złamie" to takie typowe dla FR , że straszą, że pokasują połączenia ... a zazwyczaj tego jednak nie robią ...
omenair 2010-04-28 15:44   
omenair - Profil omenair
poszukam w spodniach... jesli wojewodztwo byloby sklonne doplacac do firmy zarejestrowanej na jej terenie itd.... to moze to nie bedzie wcale takie trudne...
4tech 2010-04-28 15:42   
4tech - Profil 4tech
omenair:zapraszam:)... A nie masz gdzieś trochę drobnych ? 210.000$ na miesiąc... Tyle kosztuje wynajęcie B738 w jednej z firm w UK wraz z załoga...:)
omenair 2010-04-28 15:38   
omenair - Profil omenair
pojde z Wami posadzic... ale najpierw pojde do Rydzyka... :p zaproponuje mu interes :p
4tech 2010-04-28 15:29   
4tech - Profil 4tech
that:szczerze, to mi to lotto:).. Jak ma się takich "mądrych" włodarzy miasta i województwa ( glosowalem na innych) to nic nie poradzisz... będę pierwszy co zasadzi kwiatki na pasie wraz z gralem:))
szumny 2010-04-28 14:32   
szumny - Profil szumny
Ponieważ gdzieś w ostatnim czasie dyskutowałem na temet pieniędzy publicznych więc dzisiaj moje ostateczne stanowisko w tej sprawie: Nie mam nic przeciwko temu żeby z cudzych podatków finansować co się chce jeśli na tym korzystam. Nie zgadzam się natomiast na finansowanie czegokolwiek z moich podatków jeśli ktoś ma na tym korzystać. Możecie mi mówić Kali.
omenair 2010-04-28 14:21   
omenair - Profil omenair
Bo on nalezy do tych co by chcial zeby z jego podtatkow byla finansowana swiatynia opacznosci oraz pewna rozglosnia radiowa, a nie rozwoj gospodarki i turystyki. :p
2010-04-28 14:16   
 - Profil
Bezcen: Ewoluujesz (wiem, trudne słowo). Ostatnio nie życzyłeś sobie (w innym wcieleniu, co prawda), aby z Twoich podatków były płacone daniny na rzecz przewoźników państwowych, a dziś już nie życzysz sobie, aby były płacone na rzecz tych prywatnych. Wyrazisty jesteś, że hej.
omenair 2010-04-28 14:13   
omenair - Profil omenair
Gdyby nie placili z twoich podatkow to bys nigdzie z tego kraju nie mogl sie ruszyc W6 albo FR. Bo z zadnego miasta nic by nie latalo... swoja droga jestem ciekaw ile ty tych podatkow placisz ze tak marudzisz
bezcen 2010-04-28 13:28   
bezcen - Profil bezcen
I BARDZO DOBRZE / ja nie chce by moje podatki były wywalane jako danina na rzecz PRYWATNEGO przewoznika lotniczego
that 2010-04-28 13:11   
that - Profil that
4tech: Mam nadzieje, ze chociaz w ciagu tych dwoch miesiecy, uda Ci sie skorzystac.
omenair 2010-04-28 13:11   
omenair - Profil omenair
No Bydgoszcz zalega z kasa to kasuja polaczenia prostel. Przy tym co sie u nas dzieje to nie jestem zaskoczony ze FRanca nas olala...
adamlubin 2010-04-28 13:02   
adamlubin - Profil adamlubin
Wczoraj była chyba na onecie informacja o zaległościach finansowych Bydgoszczy dla FR
czeko 2010-04-28 11:39   
czeko - Profil czeko
W6 swoje straty po "chmurze" odbije na staraniach o mniejsze opłaty. FR za zaleglosci z regionu ponaciska pewnie szarżując swoim rozkladem...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy