×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rząd Wielkiej Brytanii opracowuje plany przejęć linii lotniczych


Rząd Wielkiej Brytanii opracowuje plany zakupu udziałów kapitałowych w liniach lotniczych i innych firmach, które najbardziej ucierpiały w wyniku kryzysu związanego z koronawirusem.

23/03/2020 13:40
<>

gość_2b0a4 - Profil
gość_2b0a4
  

gość_a0177 - Profil
gość_a0177
  
Widać strategie, pomysł. Choć dziwi w tym wszystkim miejsce dla takich lini jak Ryanair.
Pytanie jaka strategie ma Polski Rząd ? Czy w ogóle ma ludzi którzy potrafią jakakolwiek strategie dla branży lotniczej wymyslec w obecnej sytuacji?
Napewno pomysł CPK trzeba przewietrzyć... , Radom jaknajszybciej zaniechać, Lot i tu jest pytanie co z narodowym przewoźnikiem.
Jak widać silne Państwo powinno mieć takiego przewoźnika. W Europie większość tego typu lini zostanie zapewnię znacjonalizowane. Wiec Lot który jest niemal w całości państwowy ma tu gotowy grunt. Ale trzeba myśleć już naprzód , bo problemy dopiero będą i napewno ten szybki rozwój możemy odłożyć do poczekalni. Po pandemi dużo lini zwłaszcza lowcosty przeprowadza bardzo agresywna politykę i szybko wyjdą z dołka. Ważne by linie utrzymały załogi bo to może być klucz w tym by przetrwać za pół roku , za rok.
Dużo znaków zapytania , a najgorsze ze nikt nie wie jak długo potrwa ten postój.... To również jest klucz do tego jak potoczą się losy wielu lini.
24/03/2020 10:10  

reklama
reklama
  

<>


Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie