LOT wprowadza do sprzedaży kolejne rejsy repatriacyjne

LOT wprowadza do sprzedaży kolejne rejsy repatriacyjne Za powrót do Polski specjalnymi lotami organizowanym przez LOT podróżujący zapłacą zryczałtowaną stawkę. Jej wysokość będzie zależała od kierunku, z którego realizowany będzie przelot: 400 – 800 zł w granicach Europy i 1600 – 2400 zł za przelot dalekiego zasięgu. Pozostałą kwotę dopłaci polski rząd. Bilety są sprzedawane jedynie w klasie ekonomicznej....
16/03/2020 17:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_bc853 2020-03-17 11:57   
gość_bc853 - Profil gość_bc853
gość_25d3d: Bo to są rejsy mające na celu sprowadzić Polaków do Polski. Podobnie np. Easyjet zwozi Brytyjczyków do kraju np. z KRK.
gość_bd385 2020-03-17 11:34   
gość_bd385 - Profil gość_bd385
gość_25d3d

przez strone lotu?nie pomyslales o tym?czy leniwy zeby sprawidzic
gość_8b80a 2020-03-17 11:29   
gość_8b80a - Profil gość_8b80a
Onet już zauważył szkodliwość "rozwiązań" rządowych. Te loty tylko z WAW i potem tylko do Londynu zamiast normalnych połaczeń region - region to narażanie kolejnych ludzi na zakażenie.

Onet:

"W związku z koronawirusem, utknęłam w Polsce. Na stałe mieszkam i pracuję w Wielkiej Brytanii. Mój lot został odwołany. Nie mogę się dostać do rodziny, która została na Wyspach - pisze nam pani Urszula.

- W mojej sytuacji jest bardzo dużo osób. Jeszcze jest możliwość powrotu autobusem, ale kursy zaczynają być odwoływane. Boje się, że mój kurs również zostanie odwołany. Nie jest jasne, czy jakieś loty odbywają się za granicę - czytamy w liście od pani Urszuli. Polka szuka odpowiedzi, czy bilety, które są wciąż dostępne na stronach Wizzair, Ryanair i LOT faktyczne się odbędą."

zobacz link

"- Pytaliśmy do ostatniej chwili załogi, próbowaliśmy dzwonić na różne infolinie - jak zachować się po wylądowaniu w Warszawie? Co zamiast odwołanego lotu? Jak się dostać do miasta oddalonego 300 km? Nikt nic nie umiał nam powiedzieć, ale rozumieliśmy, że dowiemy się dopiero w trakcie lotu albo już w Warszawie. Pełna akceptacja, wdzięczność ze nasz lot mógł polecieć rozkładowo - pisze pani Urszula."

zobacz link

Zwracam się z prośbą do Pań Redaktorek i Panów Redaktorów pasazem.com o poruszenie tego tematu. A rozwiązanie jest bardzo proste: wystarczy LCC pozwolić latać na trasach na których latali, natomiast pasażerom pozwolić na loty tylko w jedną stronę. Nachalne wspieranie LOT-u w sytuacji pandemii to MORDOWANIE POLAKÓW. Zakładam, że to zwyczajowa niekompetencja i brak wyobraźni o skutkach własnych decyzji obecnej władzuni, ale to należy natychmiast przerwać!!!
gość_25d3d 2020-03-17 11:01   
gość_25d3d - Profil gość_25d3d
Czy moga Panstwo napisac na portalu dlaczego te samoloty lataja puste do Londynu?
Bardzo milo, ze LOT organizuje loty repatriacyjne dla osob, ktore utknely np w Anglii.
Ja akurat utknalem w Polsce i chetnie polece do Londynu ale nie ma nigdzie informacji jak kupic bilet.
gość_94b86 2020-03-17 09:26   
gość_94b86 - Profil gość_94b86
Dobry pomysł. Wizerunkowo i ekonomicznie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy