Koniec trasy Gdańsk - Goteborg

Koniec trasy Gdańsk - Goteborg Po wczorajszym (11.02) ogłoszeniu likwidacji trasy Katowice - Memmingen, tanie linie lotnicze Wizz Air likwidują kolejne połączenie, tym razem z Gdańska do Goteborga Trasa do Goteborga uruchomiona została 5 marca 2008, operacje wykonywane były dwa razy w tygodniu. Ostatni rejs 27 lutego. W miejsce likwidowanego połączenia przewoźnik uruchomi rejsy z Gdańska do Barcelony...
12/02/2010 11:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
suavec 2010-02-14 05:21   
suavec - Profil suavec
Przeczytałem gdzieś, że średnie obłożenie na tej trasie w ubiegłym roku było na poziomie ok 62%. LC latają tylko jednym typem samolotów więc ich elastyczność jest ograniczona. Jednakże trasa ma spory potencjał dla innego przewoźnika - JetAir? a może LOT? Na ich miejscu od razu bym to podchywcił.
czeko 2010-02-12 15:23   
czeko - Profil czeko
"leceniem w kulki" nazywam otwieranie i zamykanie tras. co to: ruletka jakas? nie bada sie rynku? hucznie sie otwiera polaczenia i cichaczem potem zamyka?... czy pasazer, ktoremu pokasowali lot z katowic do memmingen moze se teraz za darmo leciec z gdanska do barcy? żenada po prostu... btw: jakis czas temu, moze rok, moze dwa, glosno mowilo sie tu na forum, ze brak polaczen z POZ i GDN do hiszpanii, i dopiero teraz wysyp lotow - alicante, barca, madryt. szkoda, ze tak pozno. nie jestem specjalista, ale pamiec mam dobra... a nie mowilo sie?...
a2010 2010-02-12 14:15   
a2010 - Profil a2010
do czeko : oni sobie w kulki nie lecą poprostu nie chcą dalej wozić powietrza - nic nie dzieje sie bez przyczyny , nie są LOTem ktory do monachium z gdanska wozi po 15,20,30 osob ...
4tech 2010-02-12 13:21   
4tech - Profil 4tech
korrado:..:)....tylko ze pax to taka dziwna"bestyjka"..potrafi duuuuzo wybaczyc....skasowali to i owo a dodali cos na rozowo bilans na zero..:P..a pax i tak poleci najwyzej z opoznieniem.:) wprost proporcjonalnym do linii i dlugosci lotu..:)
czeko 2010-02-12 13:12   
czeko - Profil czeko
ja proponuje zrobic jeden artykul w stylu "PRZEMEBLOWANIE NA ROZOWO". oni chyba w kulki leca sobie...
sewcio 2010-02-12 13:05   
sewcio - Profil sewcio
ludzie przyzwyczajają się do marki i jeśli ktoś ich robi w bambuko to potrafią zdradzić:)
korrado 2010-02-12 13:00   
korrado - Profil korrado
Przypomina mi to wspaniałą linię z zerem w nazwie (nie bez kozery). Też tak sobie co chwila otwierali i zamykali trasy, a potem dość spektakularnie znikli z rynku
suavec 2010-02-12 12:42   
suavec - Profil suavec
Witamy ponownie na pokładzie Stena Line! :)
ktgracz 2010-02-12 12:03   
ktgracz - Profil ktgracz
co chwila*
ktgracz 2010-02-12 12:03   
ktgracz - Profil ktgracz
marqoos_pl: z tego co wiem (z jakim rozmachem xD przyszli, zobaczyli, zdobyli szturmem LCJ.. ) nie zamykają.. tylko chwila otwierają (medialnie) ciągle nowe trasy hihii
marqoos_pl 2010-02-12 11:56   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Tak się zastanawiam, czy W6 przez uruchomieniem jakiejkolwiek trasy przeprowadza jakieś badania, czy tak sobie "strzela"... A, dzisiaj otworzymy Barcelonę z Gdańska, a zamkniemy hm... Katowice-Memmingen... Jutro zamkniemy coś innego, ale nikt nie zauważy, otworzymy coś nowego...
ktgracz 2010-02-12 11:56   
ktgracz - Profil ktgracz
było miło (ostatnio bilety po 4+11zł one-way) ale się skończyło ;p
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy