Hotel Hilton Gdańsk

Hotel Hilton Gdańsk Obiekt znajduje się w samym sercu Gdańska w budynku, którego budowę zakończono w 2010 roku według projektu cenionego architekta Stefana Kuryłowicza. Dzięki temu nowoczesna i nieduża bryła hotelu płynnie wtapia się w zabytkowy charakter miejskiej zabudowy. Hotel należy do sieci Hilton, która obecnie posiada blisko 5800...
09/11/2019 10:11   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_1573c 2019-11-11 09:06   
gość_1573c - Profil gość_1573c
Ten hotel wspominal dobrze, aczkolwiek w Trojmiescie sa lepsze pieciogwiazdkowe obiekty.
usuniety 2019-11-10 22:16   
usuniety - Profil usuniety
@Marecki. Jedynym Hiltonem, który mnie nie rozczarował w ostatnich latach był Hilton Imperial w Dubrowniku. Świetna obsługa, świetne jedzenie i rewelacyjna obsługa. Jeżeli wybieralem inne hotele należące do HH, to zazwyczaj wybieralem DoubleTree, Garden Inn albo wręcz Hamptona i w tych nie miałem nigdy żadnych uwag, ale Hiltony jadą tylko na swojej marce i jakości sprzed wielu lat. W przypadku Marriotta i Sheratona takich uwag nie mam. Podobnie Crowne Plaza czy wspomniany przez Ciebie Intercontinental. Ale nawet pochodzący już z innej epoki Holiday Inn Ariel na Heathrow ma lepszą jakość obsługi niż Hilton w Warszawie, czy najgorszy z najgorszych Hilton na O'Hare. A to już są naprawdę dwa różne standardy marek.
Co do programów lojalnościowych, to HH jest niestety mocno przereklamowany. Nawet Diamond nie daje mi przy pobytach tyle ile Platinum w Bonvoy. Program IHG jest oczywiście slabszy pod wzgledem benefitow, ale uzbieranie i wykorzystanie w nim punktow na pobyty w lokalizacjach premium jest szybsze i bardziej dostepne. Trochę miarka się przebrała i postanowiłem zrezygnować z HH. Oczywiscie, kazdy ma inne priorytety i gust.
marecki 2019-11-09 19:42   
marecki - Profil marecki
@DOMZUK: zupełnie się nie zgadzam, jest ciągle bardzo dużo hoteli tego brandu na świecie, które trzymają bardzo solidny i oczekiwany przez klientów poziom, można oczywiście dyskutować nad tym czy innym obiektem, jak ten w Gdańsku - każdy ma inne doświadczenia, ale i też potrzeby/oczekiwania. Co do hoteli u USA - zgadzam się, jakość jest tam zwykle niska, ale absolutnie IMO nie jest to średnia całej sieci.
@gość_7408a: mam kompletnie odmienne doświadczenia, IHG ma w większości słabe obiekty i marną (a w każdym razie zauważalnie gorszą od HH) rozpoznawalność / uznawalność lojalności klientów; pozytywnym wyjątkiem pod kątem obsługi i jakości są w większości IC, ale to półka bardziej porównywalna z Conradem w H, a nie Hiltonem.
@gość_681bc: dzięki za słuszną uwagę.
gość_29cf5 2019-11-09 19:34   
gość_29cf5 - Profil gość_29cf5
A czymże jest starówka jeśli nie starym miastem? Przyjmując twoje kryteria, w Warszawie nie ma i nigdy nie było starówki, jest stare miasto i nowe miasto. Wiec nie pisz dziecko bzdur.
gość_681bc 2019-11-09 17:17   
gość_681bc - Profil gość_681bc
Gdańsk nie ma starówki!!! jest stare i główne miasto. Najblizsza starówka jest w Warszawie
gość_7408a 2019-11-09 15:15   
gość_7408a - Profil gość_7408a
To prawda, Hilton z sieci bardzo luksusowej stał się siecią całkiem przeciętna w ostatnich latach i na pewno ustępuje pola na tym miejscu choćby IHG.
usuniety 2019-11-09 11:27   
usuniety - Profil usuniety
... pobyt w jakimkolwiek hotelu. Hotele pod marką Hilton to w mojej opinii legenda otaczająca się po równi pochyłej. Co szczególnie widać właśnie w Gdańsku i Warszawie. Ostatnio potwierdził mi to też krótki pobyt w ich obrzydliwym obiekcie na lotnisku Chicago, który potwierdził mi tylko konieczność rezygnacji z udziału w Hhonors pomimo wysokiego statusu i skupienie się na hotelach ich dwóch największych konkurentów, gdzie jeszcze jakość obsługi i hoteli ma coś wspólnego z tradycyjnym tego słowa znaczeniem.
Wyższy poziom obsługi oferują ekonomiczne hotele Hiltona typu Hampton niż flagowa marka. Żenujące.
usuniety 2019-11-09 11:20   
usuniety - Profil usuniety
O ile dobrze pamiętam, to ten gdański Hilton posiadał jeszcze kilka lat temu salonik executive. Obecnie jedyną zaletä tego hotelu jest jego lokalizacja. Zaryzykuję nawet twierdzenie, że z roku na rok jest to coraz mniejsza zaleta bo inne sieci nadribily zaległości w Gdańsku i jest już sporo atrakcyjniejszych obiektów o lepszym standardzie zarówno wyposażenia jak i obsługi. Ja osobiście ten hotel wspominam jako rozczarowanie i jedyny przypadek, kiedy w związku z takowym roczarowaniem skrocilem swój
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy