Wizz Air planuje bazę w Belgradzie

Wizz Air planuje bazę w Belgradzie Tanie linie lotnicze Wizz Air planują uruchomienie w 2010 roku kolejnej bazy operacyjnej, tym razem w serbskim Belgradzie. Zainteresowanie Wizz Aira Serbią ma związek z dzisiejszym (19.12) zniesieniem dla mieszkańców Serbii, Czarnogóry i Macedonii wiz wjazdowych do Unii Europejskiej. 16 grudnia odbyło się spotkanie przedstawicieli Ministerstwa i Organizacji...
19/12/2009 23:06   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2009-12-21 00:45   
aguirre - Profil aguirre
Wiperek, aynis - leciałem WAW-BUD W6. WAW była tylko międzylądowaniem na trasie NYO-BUD. Na sam BUD A320 nie zapełnią, bo MA ma niezłe ceny, a i atrakcyjność naszych stolic jest wzajemnie niska ;-). LP lata do BEO E145, więc A320 W6 nie zapełni z przyczyn jw. Na Bałkany W6 z Polski będzie latał raczej tylko na zasadzie czarter-mixów. W6 powiezie Serbów do ich rodzin w Niemczech i na pewno na wyspy.
sadaml32 2009-12-20 22:23   
sadaml32 - Profil sadaml32
To dobry pomysł bo na razie to wizz działa na zasadzie wschód-zachód a południe jakoś nie bardzo a bałkany to dobry region, najfajnieł byłoby skopje nie belgrad
aynis 2009-12-20 22:13   
aynis - Profil aynis
WAW-BUD już było, zlikwidowali. Malev lata i ma bardzo dobre ceny na tej trasie...
migajos 2009-12-20 22:04   
migajos - Profil migajos
Ja bym spróbował podebrać coś Lotowi na WAW-SOF WAW-BUH WAW-BUD. Niech zrobią 3 razy w tyg...
marqoos_pl 2009-12-20 13:47   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Chłopcy, sio na prywatne wątki!!! (delikatnie było, no nie??? hihi) /// Co do Wizza i Serbii to może być to rzeczywiście strzał w dziesiątkę. Serbia potrzebuje nowych połączeń lotniczych i z pewnością będą mieć sporo klientów. Wystarczy spojrzeć na ilość serbskich autobusów rejsowych w niemieckich, włoskich czy belgijskich miastach... A jakie kierunki z W6? Hm... Charleroi, Hahn lub Kolonia-Bonn, Lubeka, Bergamo, Piza, Paryż-Beauvais, Londyn-Luton, Wenecja-Treviso... Niestety, na Warszawę czy Katowice nie ma co liczyć, bo nie są to "turystyczne" ani "pracownicze" kierunki na duży samolot...
wiperek 2009-12-20 13:29   
wiperek - Profil wiperek
ktgracz : Wówczas na stronie lotniska na Maderze nic nie było napisane co się dzieje, większość była opóźniona lub cancelled więc domyśliłem się, że to przez silny wiatr, który mógł tam wtedy wiać. No właśnie minął GDN i leci już do Chicago i sprawa wyjaśniona. Nie moja wina, że lubię być "małym detektywkiem lotniczym" :)
wiperek 2009-12-20 13:29   
wiperek - Profil wiperek
ktgracz : Wówczas na stronie lotniska na Maderze nic nie było napisane co się dzieje, większość była opóźniona lub cancelled więc domyśliłem się, że to przez silny wiatr, który mógł tam wtedy wiać. No właśnie minął GDN i leci już do Chicago i sprawa wyjaśniona. Nie moja wina, że lubię być "małym detektywkiem lotniczym" :)
ktgracz 2009-12-20 13:20   
ktgracz - Profil ktgracz
marecki: bo Wiper to ciekawa świat istota, więc pyta, zamiast udawać że wszystko wie :D A że czasem trafia się jakiś mały OT.. ;) czasem/ przeważnie, ale przecież nie zawsze hihii Chcesz ulżyj sobie na mnie.. ;> przy okazji skorzystam i ja napiszę małego OT: wiperek pisałeś "2009-12-15 Dziwne opóźnienie rejsu UI 340" --> masz w nim chyba już wyczerpująco opisane lotnisko na Maderze, co się dzieje czasem z samolotami.. PS. też śledziłem LO 04, co nie znaczy że zaraz będę o tym pisał (bo wywiad nt. co i dlaczego samemu można zrobić.. ) np. teraz już minął GDN i lecąc na 32000 stóp (~10km) leci dalej.. może po jakiegoś naszego dygnitarza uwięzionego w śnieżnej Skandynawii :D
wiperek 2009-12-20 13:18   
wiperek - Profil wiperek
marecki : ok sprawa się wyjaśniła, mianowicie zadzwoniłem na lotnisko i pani mi powiedziała,że rejs LO004 wylądował o 8.30 rano. To oznacza, że na radarze jest zły numer lotu, który leci teraz do Chicago, bo jest napisane, że jest to LO004 a powinien to być rejs nr LO001...chyba zapomnieli zmienić piloci :)
marecki 2009-12-20 13:13   
marecki - Profil marecki
wiperku: założ sobie autorski wątek na forum, w którym będziesz systematycznie nas informował o wszystkich dziwach dojrzanych na radarze i nni bedzie poroblemu:)
wiperek 2009-12-20 13:11   
wiperek - Profil wiperek
marecki : trudno, żeby zakładam nowy wątek dla jednego postu, napisałem i tyle ponieważ wydaję mi się to dziwna a zarazem ciekawa sprawa......
marecki 2009-12-20 13:07   
marecki - Profil marecki
wiperek : czy ty zawsze musisz wklepać jakiś post bez sensu, kompletnie nie związany z tematem? A co do Wizzair: na razie niech sobie porządek na Ukrainie i w Bułgarii zrobią, bo im tam słabiutko idzie.
wiperek 2009-12-20 13:04   
wiperek - Profil wiperek
Ciekawe co się stało z dzisiejszy rejsem LO004 z Chicago do WAW......podchodził do lądowania na Okęciu, po czym wzbił się ponownie i teraz leci w stronę Gdańska .......ciekawa sprawa :)
kubik 2009-12-20 12:43   
kubik - Profil kubik
nawet było KTW-BUD-ATH. może dałoby radę zapełnić SOF-GDN ;o)
wiperek 2009-12-20 12:01   
wiperek - Profil wiperek
Wizz próbował kiedyś latać z bazy do bazy ( tj. z WAW do BUD ) i jakoś nie wyszło mu to na dobre......nie udawało się zapełnić A320 :(
migajos 2009-12-20 10:33   
migajos - Profil migajos
można się było tego spodziewać. Ponawiam już któryś raz pytanie: kiedy loty między bazami? FR zawsze łączy bazy. Szkoda że W6 lata prawie tylko wschód-zachód.
jjemiolo 2009-12-20 05:03   
jjemiolo - Profil jjemiolo
To dowod szybkiej reakcji na pojawiajace sie mozliwoscci na rynku. Plus Jat jest chyba pod sciana?
mppt 2009-12-20 01:54   
mppt - Profil mppt
brawo
2009-12-20 00:29   
 - Profil
Ale fajnie :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy