Ryanair: Z Wrocławia do Rzymu

Ryanair: Z Wrocławia do Rzymu Port lotniczy we Wrocławiu wzbogacił się o nowe, istotne połączenie. Od 27 października będzie można polecieć z Dolnego Śląska do Rzymu, a zawiezie nas tam irlandzki przewoźnik Ryanair. Nowe połączenie jest szesnastym obsługiwanym we Wrocławiu przez irlandzkie linie. Choć przedstawiciele lotniska i przewoźnika twierdzą, że ruszyła sprzedaż biletów na nowej trasie...
19/08/2009 16:31   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
as77 2009-09-07 13:59   
as77 - Profil as77
Badzo dobra wiadomość. WRO od długiego czasu starał się o nowe rejsy do Włoch. I udało się :P Ciekawe, czy FR wróci na trasie do Bergamo... Kiedyś już tam latał z Wrocłaiwa, chyba w 2006 Będzie można się wybrać na weekend do Rzymu :D
jurek 2009-08-24 02:47   
jurek - Profil jurek
paolo-79: że ja doczekałem tego momentu, cytuję : " stracilem ochote na to forum..bylo tu kiedys fajnie, ale to bylo BEFORE 4TECH&CO" ... Mi piace molto salutare per voi ;P
jurek 2009-08-24 02:30   
jurek - Profil jurek
jeszcze maciek_krk fajne były czasy ...
michalb 2009-08-24 01:37   
michalb - Profil michalb
paolo-79 jak tak bardzo Ci się tu nie podoba zawsze możesz się przenieś na forum drobiowe tam będziesz miał dość dużo do powiedzenia. Kiedyś to było fajnie była Katka,Zosia etc.
humbak 2009-08-24 00:51   
humbak - Profil humbak
Nawet jakby na środku terminala we WRO leżała kupa, to paolo i tak będzie piał peany na WRO-lotnisko. :o) Zas jakby w KRK pachniało fiołkami, to i tak byłoby śmierdząco. Taka konstrukcja..... stylistyczna. :o)
jurek 2009-08-24 00:35   
jurek - Profil jurek
gral: tu mi krakus /tfu.. kaktus wyrośnie jak się czegoś takiego doczekasz.
paolo-79 2009-08-23 21:54   
paolo-79 - Profil paolo-79
sorry panowie,widze ze tutaj jak zawsze nerwowo i szarpiaco sie,nic nowego,z tego powodu stracilem ochote na to forum..bylo tu kiedys fajnie, ale to bylo BEFORE 4TECH&CO. a´proposito panowie,to jest info o WRO CIA, co ma do tego KRK????
4tech 2009-08-23 18:35   
4tech - Profil 4tech
paolo-79: a czy ja napisalem ze WRO placi za nowe polaczenia by FR?? czy raczej napisalem ze ne wiem??..natomiast napisalem ze wiem ile FR zazadal od BZG za trzy nowe kierunki i nic wiecej....a zalosne sa Twoje wywody na temat KRK....vide post GRALA:).....
gral 2009-08-23 11:01   
gral - Profil gral
paolo-79: a czy ty mozesz "zinterpretowac jakies informacje od strony pozytywnej" o KRK? :)
paolo-79 2009-08-23 00:29   
paolo-79 - Profil paolo-79
Ryanair daje juz bardzo zroznicowana siatke z WRO, W6 w KTW chyba bedzie mial co raz trudniej ze swoim biznesem..CIA z WRO to dowod ze dla FR to lotnisko jest priorytetowe w PL,super! a takie gadanie jak 4tech, z gory negatywne komentarze, widzenie sprawy tylko od strony jakiejs kasy, placenia, jest juz totalnie zalosne...czy ten koles moze zinterpretowac jakas informacje od strony pozytywnej?
that 2009-08-22 23:28   
that - Profil that
To moze tez do KRK dorzuca, bo przeciez ten co z TRF przyleci, gdzies jeszcze wroci, moze wlasnie do CIA ;) ??
humbak 2009-08-20 17:14   
humbak - Profil humbak
a77: Wcale dużo połączeń nie ułatwia powstawania bazy. Popatrz na historię baz FRancy, a zobaczysz, że najczęściej powstawały tam, gdzie połączeń było mało. Bazy w PL nie będzie przed wprowadzeniem euro w kraju.
humbak 2009-08-20 14:54   
humbak - Profil humbak
d800: Ależ mój wpis jak najbardziej dotyczy Wrocławia! Mama powiedziała to wczoraj, a wczoraj także ta wiadomość przyszła. Znak jakiś? :o) Jakbym miał pisać wszystko, co moja mama do mnie mówi, to bym stał się szybko czerwony. Ze wstydu i ze moderatora. :o)
2009-08-20 14:09   
 - Profil
Moja mama też mi czasem wyznaje różne rzeczy, ale nie przychodzi mi do głowy, aby potem pisać o tym pod lotniczymi newsami... A jak moderator znowu się weźmie za porządki, będzie wielkie halo... ;)
humbak 2009-08-20 13:51   
humbak - Profil humbak
Moja mama mi wczoraj wyznała niespodziewanie, że byłaby szczęśliwa gdybym zamieszkał we Wrocławiu, bo to ładne miasto! :o))))
as77 2009-08-20 12:38   
as77 - Profil as77
korrado@ Ale pionierskie FR na tej trasie. Poza tym świetna wiadomość... Im więcek połączeń z WRO, tym bliżej do bazy. A swoją drogą, już parę miesięcy temu dyrektor lotniska mówił o lotach do Włoch. I się udało :))
jurek 2009-08-20 10:13   
jurek - Profil jurek
javolande: ubawiłem się po pachy Twoim tekstem. Przed wojną też było codzienne połączenie Berlin Gdańsk z międzylądowaniem w Słupsku (gdzie ma być ta tarcza). Tylko To były wtedy Niemcy i niemieckie połączenia.
javalonde 2009-08-20 09:23   
javalonde - Profil javalonde
Bardzo cieszy kolejne połączenie. Wrocław ma bogate tradycje w transporcie lotniczym. Już przed wojną mieliśmy wiele połączeń: Berlin
W sezonie letnim dwa razy dziennie,we wszystkie dni, w sezonie zimowym jeden lot dziennie w dni robocze. Czas przelotu 1h 20 min, cena 30 M
Gliwice
W sezonie letnim dwa razy dziennie,we wszystkie dni, w sezonie zimowym jeden lot dziennie w dni robocze. Czas przelotu 50 min, cena 13 M
Jelenia Góra
Tylko w sezonie letnim raz dziennie, w dni robocze, Czas przelotu 45 min, cena 10 M
ponadto:
w sezonie letnim, w dni robocze jedno połączenie dziennie w kierunkach (na zmianę):
Halle, Lipsk, Kolonia, Stuttgart, Drezno
oraz jedno codzienne połączenie z
Monachium. Oraz zagraniczne do Pragi i Warszawy :))
korrado 2009-08-20 02:15   
korrado - Profil korrado
No nie takie pionierskie. Już nieboszczka C0 latała z Wrocławia do Rzymu od jesieni 2006 do lata 2008 z jakąś sezonową przerwą w pewnym momencie. Ale połączenie jak najbardziej oczywiste i pożądane.
gral 2009-08-19 23:33   
gral - Profil gral
ech no fajnie fajnie, ale wro mi kurde nie po drodze jakos. na koncu swiata
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy